skank666 čet 25.11.2010 11:28

jel ima jos netko bug da mu se smrzne onaj start menu? rjesenje je glupo, preskakat sve reklame osim one zadnje gdje se neko svjetlo presijava preko onog medaljona inace ubijanje iz task managera... ali ni to nekad ne pomaze, ovo s reklamama

EraserHead čet 25.11.2010 11:54
skank666 kaže...

jel ima jos netko bug da mu se smrzne onaj start menu? rjesenje je glupo, preskakat sve reklame osim one zadnje gdje se neko svjetlo presijava preko onog medaljona inace ubijanje iz task managera... ali ni to nekad ne pomaze, ovo s reklamama

 

 

meni se desi ako idem ugasit steam ( shift + tab) dok sam u početnom meniju da nestane kursor, samo tipkovnicom mogu pomicati... kad uđem u igru i ugasim, sve ok

boxer čet 25.11.2010 12:19
EraserHead kaže...
AA-d00d kaže...

Ako nisi skuzio da sam to opcenito govorio onda....{#}

 

Ja neznam za vas ali ja volim sve questove rjesavati, zato sam i rekao mjesec-2 za jedan chapter.

 

pa i rješavam sve:-)...čak i one s pokerom...evo baš gledam na steamu 28 sati igre...a debelo sam u trećem chapteru,još mi je i 2,3 puta ostao upaljen,tako da je to i manje

 

Ne znam, meni je baš lagana, a nisam neki okorjeli rpg igrač

 

Kada sam završio The Witcher EE imao sam 88 sati gameplaya.

AA-d00d čet 25.11.2010 21:57

Upravo sam prešao kampanju. Moram priznati da sam razocaran, zadnji boss mi nije bas pruzao neki otpor, ubio sam boga u njemu prakticki (spoiler: i onoj utvari poslje također). Neki bossevi prije su mi bili 5x tezi za pobijedit.

Living.Dead čet 25.11.2010 22:15
AA-d00d kaže...

Upravo sam prešao kampanju. Moram priznati da sam razocaran, zadnji boss mi nije bas pruzao neki otpor, ubio sam boga u njemu prakticki (spoiler: i onoj utvari poslje također). Neki bossevi prije su mi bili 5x tezi za pobijedit.

Slazem se, boss je pre lagan bio. Samo upalis ono da radis AoE dmg i gg stari.

AA-d00d čet 25.11.2010 22:20

Ifrite sam sa 2 zamaha silver swordom (zaboravio sam kako se zove, dobio sam ga od Lady of the Lake) - group style. A ovoga sam silovao sa steel macem (dobio nakon questa sa strigom) - strong style (do kraja razvijen). Jos sam ga gađao sa Aard-om kojeg sam prakticki do kraja razvio.

harpy21 sub 15.1.2011 12:27

Imam originalni The Witcher Enhanced Edition i primijetio sam da je izašao novi patch, mislim, peta verzija dok je četvrta već instalirana. I skinem taj patch, pokrenem, ali se blokira i neće se instalirati. Je li to ima veze s nekakvim service pack 2? Pojavi se greška, ali jedino što prepoznajem je izraz service pack 3.

AA-d00d uto 29.11.2011 16:38

Da oživim malo temu iz mrtvih:

Naišao sam na ovaj mod Full Combat Rebalance za Witcher (1) i sad me zanima riskiram li ja neki ban/kaznu/itd. ako ga instaliram s obzirom da mi je na steamu?

Gledam po gog forumu i tamo devoloperi nemaju ništa protiv (čak i podržavaju taj mod, a nije njihov službeni) dok na steamovom forumu nisam našao ništa u vezi toga.

Alex Mercer čet 19.4.2012 21:47

Evo upravo sam instalirao The Witcher EE i znam da mi je PC star, ali ovo je stvarno smiješno.

Ne sjećam se kad sam imao veća usporenja u nekoj igri i to na svim postavkama.

Witcher ima niske zahtjeve, izašao je prije 5 godina, ali moj se PC svejedno bolje nosi s Skyrimom nego s ovim.

Zanima me postoji li nekakav patch ili mi bar preporučite koje grafičke opcije najviše utječu na performanse da ih smanjim.

xxxxx čet 19.4.2012 21:50

Nažalost EE je više manje zadnji patch koji imaš na witcheru.

I meni je također prilično bolesno štekao kada sam imao staru grafu 8500gt pogotovo u drugom chapteru (vizima), mada sam je ja i tako prešao jer igra je odlična.

 

EDIT: Ako moraš smanji sve postavke da bude igriva, šteta je neodigrati ovakav vrhunski rpg.

Lopoc pet 20.4.2012 00:10

Istina, sama igra je slabo optimizirana. Nekad se vrti odlicno nekad fps bez razloga padne ispod 25. I budi upozoren da ce ti se u 3. actu fps prepolovit. Pa racunaj na to kad budes postavke namista.

Obi Wan ned 2.3.2014 23:21
SuperWarrior kaže...

Jel se mogu vratit u to selo kad udem u grad? Neznam sta da leveliram kod Geralta. Mislio sam ići na neku kombinaciju magije i maca, ali neznam u sta da stavljam bodove. Svaki savjet je dobrodosao.

u selo se ne mozes vratit. sto se tice kako stavit talente, ja sam uvijek naginjao vise na sword...

AmonZero ned 25.5.2014 12:44

Kupio neki dan Witchere preko Steama, jučer instaliram The Witcher :EE i odigram nekih 20min. 

Danas hoću opet odigrat i igra mi se ruši pri ulasku i baca error:

 

  Problem Event Name: APPCRASH

  Application Name: witcher.exe

  Application Version: 1.5.0.1304

  Application Timestamp: 4910475c

  Fault Module Name: StackHash_0a9e

  Fault Module Version: 0.0.0.0

  Fault Module Timestamp: 00000000

  Exception Code: c0000005

  Exception Offset: 085b0dff

  OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1

  Locale ID: 1050

  Additional Information 1: 0a9e

  Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

  Additional Information 3: 0a9e

  Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 

Zna netko možda kako riješit problem ?
Neznam na koju foru sad neće radit, a radila je zadnji put kad je računalo bilo uključeno.
Tražio sam po netu i nisam pronašao rješenje.