MEGATAMA pet 30.12.2022 14:10
antimadridista kaže...
Rhodin kaže...

Ništa tu još nije optimizirano, a i bojim se igre studija iz zemlje koja sada treba svaki cent. Ne kažem da ne treba pomagati, kažem samo da me strah kupiti i očekivati gotov proizvod.

Ogirinal je bio vrhunska igra, kako kaže kolega gore, pričekati godinu-dvije i odigrat dobru igru ili brzat sa preorderom i biti razočaran...

 

 Igra je na Gamepassu day 1 tako da nekog velikog rizika nema.

Ovo bi mogla bit velika igra za Gamepass.

Cansee pet 30.12.2022 20:52
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Rhodin kaže...

Ništa tu još nije optimizirano, a i bojim se igre studija iz zemlje koja sada treba svaki cent. Ne kažem da ne treba pomagati, kažem samo da me strah kupiti i očekivati gotov proizvod.

Ogirinal je bio vrhunska igra, kako kaže kolega gore, pričekati godinu-dvije i odigrat dobru igru ili brzat sa preorderom i biti razočaran...

 

 Igra je na Gamepassu day 1 tako da nekog velikog rizika nema.

Ovo bi mogla bit velika igra za Gamepass.

 

sigurno su kod onog prvog trailera rekli da će biti na gamepassu od prvog dana izlaska, e sad jesu li se planovi mijenjali to ne znam

Rhodin pet 8.9.2023 10:18
dery kaže...

Ne može jer je igra daleko od gotovog proizvoda .

 Ako je igra toliko daleko od gotovog proizvoda, da ne mogu sklepat 1min gameplay videa, onda je prebacivanje za slijedeću godinu beznačajno jer u godinu dana ne mogu toliko igre izgraditi i ugladiti da to do tada bude spremno.

Čekam Stalker godinama, radije bi da kažu 2027. i naorave kvalitetnu igru, nego da završi kao Cyberpunk koji sak prednaručio, a još nisam upalio jer čekam, nakon svih gluposti i krpanja, ekspanziju koja fixa puno toga 3 godine kasnije ....

 

Nema mi to smisla već.

Srce Isusovo pet 8.9.2023 10:52
Rhodin kaže...
dery kaže...

Ne može jer je igra daleko od gotovog proizvoda .

 Ako je igra toliko daleko od gotovog proizvoda, da ne mogu sklepat 1min gameplay videa, onda je prebacivanje za slijedeću godinu beznačajno jer u godinu dana ne mogu toliko igre izgraditi i ugladiti da to do tada bude spremno.

Čekam Stalker godinama, radije bi da kažu 2027. i naorave kvalitetnu igru, nego da završi kao Cyberpunk koji sak prednaručio, a još nisam upalio jer čekam, nakon svih gluposti i krpanja, ekspanziju koja fixa puno toga 3 godine kasnije ....

 

Nema mi to smisla već.

 A govori se da je igra u fazi poliranja po internetima... mislim u ovih pola godine jako malo mogu napraviti osim poliranja tako da - valjda je istina. kako bilo da bilo, vidjet ćemo. Do stalkera ću opet završit CP i expanziju ako uberem novu grafičku u neko dogledno vrijeme

 

Mr.Inferno sub 16.3.2024 09:51

Dok se isčekuje dvojka, ako želite zaigrati nešto svježe, osim klasičnih sandbox modova tipa Anomaly ili nekih ostalih poluprevedenih preporučujem True Stalker - stabilan je, dobro optimiziran i vizualno lijepo izgleda.

Ono što je drugačije kod njega je novi pogled na Zonu i nova osvježavajuća priča koju prethodni modovi baš nisu imali, nego je ovo baš standalone.

Srce Isusovo ned 17.3.2024 10:47
Mr.Inferno kaže...

Dok se isčekuje dvojka, ako želite zaigrati nešto svježe, osim klasičnih sandbox modova tipa Anomaly ili nekih ostalih poluprevedenih preporučujem True Stalker - stabilan je, dobro optimiziran i vizualno lijepo izgleda.

Ono što je drugačije kod njega je novi pogled na Zonu i nova osvježavajuća priča koju prethodni modovi baš nisu imali, nego je ovo baš standalone.

 Slažem se... Jako dobra priča i odlično napravljen mod sa tehničke strane, iako je AI LIFE malo okrljašten i nema balistike sve ostalo je top. Čini se više ko oficijalna igra nego mod, eto koliko je ovo dobro napravljeno. Definitvno preporuke jer je stvarno puno truda uloženo i to se definitvno osjeti.