PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

Wiz3m4n uto 17.10.2023 10:58

Tomo apsolutno potpisujem, igra je tako dobre mehanike i zvuka te osječaja pri pucanju da veseli i nikakvog sci fi elementa osim onih nakaradnih pederskih boja na dodacima no to se viđa i po gradu jel.

Iz svoga iskustva najviše je aimbota i no recoill pucanja, masa ih je, također wallhack je isto sveprisutan te uz to 3je teško ih je eliminirat no bude i toga :)

Boris grozni uto 17.10.2023 11:57
Wiz3m4n kaže...

Tomo apsolutno potpisujem, igra je tako dobre mehanike i zvuka te osječaja pri pucanju da veseli i nikakvog sci fi elementa osim onih nakaradnih pederskih boja na dodacima no to se viđa i po gradu jel.

Iz svoga iskustva najviše je aimbota i no recoill pucanja, masa ih je, također wallhack je isto sveprisutan te uz to 3je teško ih je eliminirat no bude i toga :)

 takve obozavam, na 32" i 4k se vide iz aviona

Iamdanny uto 24.10.2023 10:47

Bok,

 

nakon dvije godine pauze vraćam se PUBG-u. 

U igri imam cca 700h od prije. Zadnje sam igrao 2. sezonu

Najviše igram duo s frendom ali poželimo se nekad i squada pa ako ima zainteresiranih, javite se.

Do sad sam odigrao nekih 15 gameova i čak donio jednu piletinu. Nismo loši ali nam treba malo da se vratimo i polovimo sve novotarije...

deity uto 24.10.2023 15:45

PUBG nije više fora za mene barem, po meni su sjebali igricu sa raznim i nepotrebnim update, kad se sjetim koja euforija je bila prije 3-4 godine i kakvi su gejmovi bili ehhh..

 

E sad jedino ako imas ekipu sa kojom bi igrao ono cisto iz zabave da ubijete vrijeme pa vrijedi ajde, ali ovako competitive da se guras i boris za rank, po meni je to gotovo u ovoj igri.

 

Jedino sto prolazi jos je taj jebeni PUBG Mobile kojeg forsiraju nenormalno i jos im ne pada igranost, rokaju redovne update, evente igra se drzi na vrhu dosta dugo, zbog Mobile je ugasen PUBG Lite za PC.

sudy_freak pon 13.11.2023 15:41
TomoR kaže...

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Tko će ga znat.
Moguće da kao i prije što je bilo da nakon patcha igra radi super tjedan-dva i onda se skrši.

 

Btw. vratio se u PUBG nakon godine+ (ponovne ne aktivnosti) i ovo mi je do sad možda i najbolji doživljaj igre.

Ako izuzmemo Early access i 2017./2018.

Nakon prvotnih nekoliko desetaka gejmova prilagodbe i nadilaženja skill gapa koji se utvrdio otkako nisam igrao, jako mi je zabavna ponovno.

FPP svi modovi.

DaNiTo pon 13.11.2023 22:48
sudy_freak kaže...
TomoR kaže...

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Tko će ga znat.
Moguće da kao i prije što je bilo da nakon patcha igra radi super tjedan-dva i onda se skrši.

 

Btw. vratio se u PUBG nakon godine+ (ponovne ne aktivnosti) i ovo mi je do sad možda i najbolji doživljaj igre.

Ako izuzmemo Early access i 2017./2018.

Nakon prvotnih nekoliko desetaka gejmova prilagodbe i nadilaženja skill gapa koji se utvrdio otkako nisam igrao, jako mi je zabavna ponovno.

FPP svi modovi.

 a da...pogledam te nekad,tocnije tvog suigraca :D

 

kod njega sam prvi put i vidio tu igru,to jedino i igram,koliko bila losa ili dobra,meni je najbolja

sudy_freak uto 14.11.2023 00:05
DaNiTo kaže...
sudy_freak kaže...
TomoR kaže...

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Tko će ga znat.
Moguće da kao i prije što je bilo da nakon patcha igra radi super tjedan-dva i onda se skrši.

 

Btw. vratio se u PUBG nakon godine+ (ponovne ne aktivnosti) i ovo mi je do sad možda i najbolji doživljaj igre.

Ako izuzmemo Early access i 2017./2018.

Nakon prvotnih nekoliko desetaka gejmova prilagodbe i nadilaženja skill gapa koji se utvrdio otkako nisam igrao, jako mi je zabavna ponovno.

FPP svi modovi.

 a da...pogledam te nekad,tocnije tvog suigraca :D

 

kod njega sam prvi put i vidio tu igru,to jedino i igram,koliko bila losa ili dobra,meni je najbolja

heehe ne moram ni pokušati pogoditi :)

hvala hvala

omeyer sub 6.1.2024 00:22

Meni je Rondo baš jako igriv. Ne pamtin baš puno end game situacija di je random shift zone me potira na čistinu nekome na klanje, šta mi je nekako najbitnija stavka kod odabira najbolje mape.

 

To s autima je istina, ima ih jako malo, al sad kad polako već znan di ih ima i kad iman par najdražih drop mista, nije mi to više problem toliko.

DaNiTo sri 10.1.2024 07:42

neki update...market? to samo na rondo mapi?

 

gade mi se te fantazije zato i ne igram razne druge BR igre

 

bio sam protiv bluechipa i onog tacticala,pa su srecom nesto i ukinuli,a ovo nema sanse da igram...

 

jednostavno volim obicno a ne neke fantazije,vracanja mrtvih i slicno...di toga ima

 

 

edit:

 

emergency cover jos jedna retardirana stvar dodana...nasred njive si,nemas cover i onda ti padnu stvari s neba za cover...o sunce ti jebem

sudy_freak sri 10.1.2024 08:08
DaNiTo kaže...

neki update...market? to samo na rondo mapi?

 

gade mi se te fantazije zato i ne igram razne druge BR igre

 

bio sam protiv bluechipa i onog tacticala,pa su srecom nesto i ukinuli,a ovo nema sanse da igram...

 

jednostavno volim obicno a ne neke fantazije,vracanja mrtvih i slicno...di toga ima

 

 

edit:

 

emergency cover jos jedna retardirana stvar dodana...nasred njive si,nemas cover i onda ti padnu stvari s neba za cover...o sunce ti jebem

Plus što po prvi put otkako ja pratim objavljuju patch notes nakon što update izađe na live server.
Ma ovo je lakrdija

 

EDIT: objavili su

 

EDIT2: jedina bitna promjena

  • Fixed an issue where characters, upon experiencing a crash while moving, continue to move and become invulnerable - and once they reconnect, the character would return to the location before the crash.


Koja hrpa budalaština je dodana.
Ajme meni. Samo dodatno kompliciraju stvari umjesto da ostanu vjerni core biznisu koji su napravili najbolje od svih.
Pucanju i realizmu.

TomoR sri 10.1.2024 09:33

Imam skoro 8000 sati u igri, igrao sam praktički svaki dan bar po sat-dva, ali ovo je postalo teška koma.

 

Napravio uninstall... Sretno svima koji dalje igrate.

 

EDIT:

Baš malo gledao Rolli-a, dobio pobjednički kill tako da je bacio 3 flare-a (koji "zovu" zaklon") i ubio zadnjeg lika s tim (tj. njegov teammate je dobio kill, ali svejedno).

 

Mislim da još nije na YT, otišao čovjek spavat.