PC igre

Hot Lap F1 2010 - natjecanje

dmanz sub 16.10.2010 13:49
VAPOR-X kaže...

ako ima još onih koji voze s tipkovnicom mogli bi napravit novo natjecanje sa lakšim opcijama jer se sa svim isključenim i tipkovnicom nemože doć ni blizu ovim vremenima

na tipkovnici smijes koristit tc medium i auto mjenjac ostalo off

luckyluke pon 1.11.2010 19:23
thesekiman kaže...

Evo i jedan moj HL sa Silverstone, vidim da niko nije vozio tu stazu pa da se bar negdje upisem {#}

Evo dodan si ( sa malim zakašnjenjem ).

 

Idući put molio bih da staviš ime staze i vrijeme kruga da bi mi bilo lakše updateati.

 

Ajmo ljudi, igrajte, ima još nepopunjenih staza na kojima se može natjecati.

CroIvo sub 13.11.2010 23:11

Nemogu dočekat da je zaigram...nemam je još na kompu ali za nekoliko dana stiže...samo da konfa bude nekako je vrtila...nadam se..inače, na grand prix 4 sam bio dosta dobar prijašnjih godina...valjda ću i u ovoj... :)

smola3005 sri 12.1.2011 23:15

Pozdrav!

 

Zbog ove igre sam si kupio volan, a sad kad sam vidio ovu temu, uopće mi nije žao :)

Još da se malo izvježbam na automatic mjenjaču... Uvijek sam vozio na manual pa će mi trebat neko vrijeme da se naviknem, al očekujem da ću se prestat zaletavat u zidove kroz dan dva xD

 

Možda kroz neko vrijeme i stavim neki svoj rezultat ovdje :D

Hacker-ri sri 12.1.2011 23:20
smola3005 kaže...

Pozdrav!

 

Zbog ove igre sam si kupio volan, a sad kad sam vidio ovu temu, uopće mi nije žao :)

Još da se malo izvježbam na automatic mjenjaču... Uvijek sam vozio na manual pa će mi trebat neko vrijeme da se naviknem, al očekujem da ću se prestat zaletavat u zidove kroz dan dva xD

 

mislis manualni mjenjac? :D igra se na manual a ne automatic

smola3005 sri 12.1.2011 23:27
Hacker-ri kaže...
smola3005 kaže...

Pozdrav!

 

Zbog ove igre sam si kupio volan, a sad kad sam vidio ovu temu, uopće mi nije žao :)

Još da se malo izvježbam na automatic mjenjaču... Uvijek sam vozio na manual pa će mi trebat neko vrijeme da se naviknem, al očekujem da ću se prestat zaletavat u zidove kroz dan dva xD

 

mislis manualni mjenjac? :D igra se na manual a ne automatic

 

Lapsus... Mislio sam obrnuto xD

explorer 4 sub 2.6.2012 00:05

Je da malo dižem temu iz mrtvih ali ja opet počeo igrati ovu igru i usput napravio jedan dobar krug u Monacu.

Al nadam se da će ići ispod 1:15

 

1:15:414

 

Ajde, valjda još netko igra ovu igru, nabacite još koje vrijeme :)