PC igre

Gta 4 problem

RePlaY sri 18.8.2010 13:34
maherDP kaže...

dali se moraju po redu instalirati patchevi ili se može odma 1.0.7.0

Može odma.

 

Kako ono namistit da niko kada ne sprintam ne šeta nego da lagano trčkara?

Nakon dugo vremena sam ponovo instalirao igru pa sam skroz zaboravija a sad nemogu nać nikako.

RePlaY sri 18.8.2010 16:29

Obični.

Mislim i ja skinut Liberty city stories ali jeli to kao expanzija za obični ili zasebna igra?

Sada kad sam skinija taj 1.7 patch kad uđem u igru dođe mi da izaberem obični ili LBS samo što njega nemogu pokrenut.

Looka pet 20.8.2010 10:35
Intelovac123 kaže...

Moze mi neko rec kako da upisem sifre u gta 4

Odgovoril sam ti u onoj temi!! Izvadiš mobitel (strelica gore) i onda ideš na tipkovnicu (još jednom strelica gore) i upisuješ šifru ! I onda zoveš.

Domavh ned 10.10.2010 19:01

Ja sam instalirao gta4 i sve je uredu samo hocu uci u Rockstar Games Social Club i pise mi ovako RGSC je naisao na je na problem i mora se zatvoriti.Ispricavamo se zbog toga. i jos pise Ako se upravo radili na necemu,podaci na kojima ste radili mozda su izgubljeni.Evo..I sve sam zatvorio i opet mi ne radi pomozite mi molim vas 

hitmanr sub 23.10.2010 20:02

a dali neko zna zasto trza igra slika blokaje, (nije do graficke) igrao sam je prije bila je uredu, sada se to pojavilo ito samo kad vozim auto i onda bude sve ok dok ne pocmem paliti dugo kratko svitlo i nepocmem motat lijevo desno cim do napravim trzne svaki put...dali neko zna razlog

luđak na motoru sub 23.10.2010 21:52
hitmanr kaže...

a dali neko zna zasto trza igra slika blokaje, (nije do graficke) igrao sam je prije bila je uredu, sada se to pojavilo ito samo kad vozim auto i onda bude sve ok dok ne pocmem paliti dugo kratko svitlo i nepocmem motat lijevo desno cim do napravim trzne svaki put...dali neko zna razlog

Kakav CPU imaš? Dual,Triple,Quad,Six?