PC igre

Football Manager 2014

Smucek sri 17.9.2014 09:19
Ronky kaže...
mad9dog kaže...
Ronky kaže...

Lol, krenem novu karijeru i vidi kak se zove trener Man Utd-a

nije ti to nikakav bug ni ti ništa on se tako mora zvat jer nisu dobili licensu da koriste njegovo pravo ime..

Još nisam čuo da je netko odbio dati dopuštenje.......pa nisu ga morali toliko izmjeniti, mogli su ga imenovati npr Louis Von Guul ili nešto slično

Kako nisi cuo kad pola FM-a nije licencirano.

Ronky sri 17.9.2014 18:31
Smucek kaže...
Ronky kaže...
mad9dog kaže...
Ronky kaže...

Lol, krenem novu karijeru i vidi kak se zove trener Man Utd-a

nije ti to nikakav bug ni ti ništa on se tako mora zvat jer nisu dobili licensu da koriste njegovo pravo ime..

Još nisam čuo da je netko odbio dati dopuštenje.......pa nisu ga morali toliko izmjeniti, mogli su ga imenovati npr Louis Von Guul ili nešto slično

Kako nisi cuo kad pola FM-a nije licencirano.

Imena? Prvi put ovo s Van Gaalom. Tu su i Mourinho, Guardiola, Mamići, Simeone, Klopp, ma apsolutno svi treneri i igrači. Prvi slučaj mi je ovo da je ime drugačije. To što nemaju fotografije da, jako puno po defaultu nema fotke, sam sam ubacio fajlove s fotkama.

jovial ned 28.9.2014 17:47

ne znam jel ti se isplati uzimat sad igru kad nova izlazi za mjesec dana. sta se tice online igranja, ja fm igram 20 godina i u svo to vrijeme nisam 5 utakmica odigrao onlajn. pretpostavljam da zavisi od osobe do osobe. ako igras igru polako onda ti je bolje naci neku ekipu koja ima isti stil igre. ako igras na brzinu onda se, pretpostavljam, moze i onlajn. ima i versus mod pa ne moras nuzno karijeru neg onak, turniric za popodne.

drakula789 ned 28.9.2014 19:45
jovial kaže...

ne znam jel ti se isplati uzimat sad igru kad nova izlazi za mjesec dana. sta se tice online igranja, ja fm igram 20 godina i u svo to vrijeme nisam 5 utakmica odigrao onlajn. pretpostavljam da zavisi od osobe do osobe. ako igras igru polako onda ti je bolje naci neku ekipu koja ima isti stil igre. ako igras na brzinu onda se, pretpostavljam, moze i onlajn. ima i versus mod pa ne moras nuzno karijeru neg onak, turniric za popodne.

Ma mislio sam na fm 15,kontam uzet,ali nisam siguran./

rodijak sub 25.10.2014 17:00

dobar dan...imam problem s ulaskom u igricu...kad stisnem nece da mi udje i nakon 3,4min ponovno stisnem i pise da mi je igra vec pokrenuta i tako stalno...da li netko zna rijesit problem? hvala unaprijed