cicek pon 20.1.2020 19:37
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Vidim serveri su opet na nivou. Nejde vise od 2 crtice. Alt+f4.

 Ugasi i upali fifu. Mene je isto to pocelo jebat. Pocne te spajat sa imbecilima iz piizde materine. Valjda kad ugasis i upalis fifu, resetira se matchmaking, odnosno, spajanje na odredeni server. 

 Idem sad malo ulupati igrace u 81+ upgrade xD

 

 

Edit: I dalje ista prica.

Shivi pon 20.1.2020 21:20

Najgore od svega je to kada igraš fut online i kada se uključi viša sila i igrači jednostavno prestanu šprintat, a možda sam ja kriv, možda nakon pola tekme više ne znam držati tipku za šprint.

Imam Manolasa sa shadowom što znači pace preko 90 ako se ne varam i ne može bez lopte stić jebenoga običnog Kane, što više, ovaj mu još i pobjegne jer jebeno neće krenut šprintat nego trčkara ko tektica, a još češći slučaj mi je to kod krila i bočnih igraća, imao nemao loptu, neće šprintat da ih jebeš.

Ali to nije najgore, najgore je kada vodim, krenem igrat na posjed i spustim niže obranu, a dobijem kontra efekt, umjesto da obrana ostane iza dok napadam, oni ne da stoje na centru, nego stoje na 30m od protivničkog gola i naravno da će protivnik ispucat loptu i ić sa dva napadača na mog golmana...

 

Eto to me najviše razjebe, šta odjenom šprint ne postoji i šta igrači igraju drugačije od zadanog i namještenog... Dobro da mi igra sama ne baca random formacije i igrače u prvih 11, ali možda krene tam u fifa 22-23...

jopis pon 20.1.2020 21:31
manipulator kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

male preinake u momčadi i malo slaganja  

 Nije skup ali 83 pace ,pa toliko stoperi imaju, pa čak i više  .  :)

Dobar je ako imaš untreadables pa ti posluži kasnije za neki veći sbc.. 

 Niđe veze ti s igrom....

Sve je u paceu? Aha, kak da ne... Uostalom, ak te pere pace kod 83 pace igrača, imaš hunter (hawk, catalyst, šta ti već paše/treba) pa nek leta...

Samo što poanta tako jebeno dobrog šutera i mrcine nije pace, nego da imaš dva pace monstera lijevo i desno a ovaj da trpa u sredini sve iz njihovih prodora ili nabaca. I da se smiješ kak se van dajkovi, sanchezi, piquei i slični odbijaju od kvrge kad kvrga krene u 16ercu.

SimeKZ pon 20.1.2020 21:31
manipulator kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

male preinake u momčadi i malo slaganja  

 Nije skup ali 83 pace ,pa toliko stoperi imaju, pa čak i više  .  :)

Dobar je ako imaš untreadables pa ti posluži kasnije za neki veći sbc.. 

 Na papiru je malo bolji Kane. Za 16m i unutar 16m je on tata igrice. Sumnjam da ce ga itko moc skinut sa lopte ako se pravilno dozira L2. Uz ovaj shot power sve kaj ide u okvir mora bit gol jer niti TS nece stic reagirat.

Doslovno mu zaljepit stay forward i nek stoji. ENGINE na njega i to je to.

Jer nije sve u paceu. Ja sam sa Kaneom unistaval ljude u 16m.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pW0fnQtsfFg

ruya uto 21.1.2020 04:45

Fut kao fut gameply je smece ali tesko smece. Fifa kao igra je super kad igras sa drugarima live ali online fut sasvim druga igra, previse sranja se tu dogadja opet razmisljam da li da prestanem jer nema smisla ovo igrati a najgore sto nema alternative.

Nije ni cudo sto ne mogu naci igru i neki sablon jednom kad udjem vuku se ko prebijeni presporo, drugi put bude ok brzina a nekad je sve toliko ubrzano da to nije normalno i aj se sad navikni. 

manipulator uto 21.1.2020 07:39
jopis kaže...
manipulator kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

male preinake u momčadi i malo slaganja  

 Nije skup ali 83 pace ,pa toliko stoperi imaju, pa čak i više  .  :)

Dobar je ako imaš untreadables pa ti posluži kasnije za neki veći sbc.. 

 Niđe veze ti s igrom....

Sve je u paceu? Aha, kak da ne... Uostalom, ak te pere pace kod 83 pace igrača, imaš hunter (hawk, catalyst, šta ti već paše/treba) pa nek leta...

Samo što poanta tako jebeno dobrog šutera i mrcine nije pace, nego da imaš dva pace monstera lijevo i desno a ovaj da trpa u sredini sve iz njihovih prodora ili nabaca. I da se smiješ kak se van dajkovi, sanchezi, piquei i slični odbijaju od kvrge kad kvrga krene u 16ercu.

 Ove godine u u ovoj fifi je jako bitan pace i agility. Slažem se sa ovim dva brza krila i sidras za špicu kao Lewa, Benzema, Suarez itd. Ali kao što je Kurt rekao stvarno mislite da ti chemistry style kartice toliko boostaju u igri? Sigurno boostaju ali ne onoliko koliko piše. Od 100 timova što ću igrati protiv možda na dva naidjem sa tim setupom i takve u 99% slučajeva dobijem.

 

Ja sam neki da uzeo Lewandowskog RTF da probam, lik se spram Mbape i Maradone okreće kao brod, ali u 16 metara šut po golu je svaki gol. Prošlu fifu sam isto igrao sa takvim pristupom da sam imao Kluiverta i dva brza krila  ove godine nije baš taj slučaj.. 

manipulator uto 21.1.2020 07:50
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 

 Ja mislim na Mertens Hedaliner ne na RTF  .

Imam mjesto za njega u ekipi pošto igram s Talijanima.

Aj javi kad ga probaš jel bolji od Ronalda pa možda napravim zamjenu.

 Jučer sam igrao sa Mertensom u division 2 12 utakmica, 10 golova. Lik je zvijer, ima tu akceleraciju početnu da to nije normalno. Toliko je dobar da ga Rio Ferdinand i Skriptirani ea Pique nisu mogli ništa jučer.Možda je bio takav dan ili ali u 16 metara para mrežu bez ikakvog problema i ima isto taj trait Finesse shot i flair shot.

Meni iskreno je bolji od gold kartice Ronalda pogotovo radi Agility 97. .Mislim da bi ti se isplatilo ga uzeti i probati. Jeftiniji ti je od cr7 jedno 220k..A pošto je headliner kartica ima mogućnosti i upgradea, ako Napoli pobijedi 2 do 4 za redom utakmice.. Bolji mi je od Insignea Scream, od Aguera scream, Sona i Manea. .

SimeKZ uto 21.1.2020 12:04
Boixus Nois PS kaže...

Kako je najbolje koristiti L2?

 

Imam osjecaj da to ovisi o igri a ne o igracu...Jel treba drzati ili stiskati...Probavao sam oboje ali vidim da ljudi to bolje koriste.

 Kad ides u punom sprintu prema protivnickom golu onda ga moras spamat. Kad se gradis, dobro ga je drzat sekundu, dvije pa se fintom oslobodit od igraca ili scoop turnom. 

SimeKZ uto 21.1.2020 14:04
manipulator kaže...

Zanima me samo gdje je nestao ovaj Flashback kojo je bio toliko dugo najavljivan? 

Sad čujem da će bit i Orsic u Headliners

 Taj FB ako izade to ce bit kaos. Makar imam osjecaj da bi mogel jer su doslovno pripremili put za njega kad su stavili Lalu kao moments.

 

Orsic ako dode, bude dosel ko objective. Po meni je Orsic jedina kartica koja ce dobit upgrade nakon 4 pobjede u prvenstvu. Ove ostale tesko imaju sansu.

acmilan2 uto 21.1.2020 14:12

Jel zna netko ovdje i voljan je malo objasniti kako pucati slobodnjake? Ja sam na PS4, kontrole imam po svojem, nerazumljive ljudima, ali ja dobivam od 10 slobodnjaka barem 5 golova, a od 10 zabijem -1...  Hvala svakom tko bar pokusa pomoci.

Kontrole na slikama u prilogu.

movie uto 21.1.2020 14:18
SimeKZ kaže...

 Taj FB ako izade to ce bit kaos. Makar imam osjecaj da bi mogel jer su doslovno pripremili put za njega kad su stavili Lalu kao moments.

 

Orsic ako dode, bude dosel ko objective. Po meni je Orsic jedina kartica koja ce dobit upgrade nakon 4 pobjede u prvenstvu. Ove ostale tesko imaju sansu.

Kako se ove godine nadograđuju kartice? Nisam nigdje točno pročitao. Prošle godine je nadogradnja vrijedila za sva natjecanja u kojima je igrač nastupao a ove godine vidim da je to nešto drukčije i da svatko to tumači na svoj način, pa ako može Šime u dvije rečenice da mi pojasniš ako znaš. Hvala.

ruya uto 21.1.2020 15:04
manipulator kaže...
jopis kaže...
manipulator kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

male preinake u momčadi i malo slaganja  

 Nije skup ali 83 pace ,pa toliko stoperi imaju, pa čak i više  .  :)

Dobar je ako imaš untreadables pa ti posluži kasnije za neki veći sbc.. 

 Niđe veze ti s igrom....

Sve je u paceu? Aha, kak da ne... Uostalom, ak te pere pace kod 83 pace igrača, imaš hunter (hawk, catalyst, šta ti već paše/treba) pa nek leta...

Samo što poanta tako jebeno dobrog šutera i mrcine nije pace, nego da imaš dva pace monstera lijevo i desno a ovaj da trpa u sredini sve iz njihovih prodora ili nabaca. I da se smiješ kak se van dajkovi, sanchezi, piquei i slični odbijaju od kvrge kad kvrga krene u 16ercu.

 Ove godine u u ovoj fifi je jako bitan pace i agility. Slažem se sa ovim dva brza krila i sidras za špicu kao Lewa, Benzema, Suarez itd. Ali kao što je Kurt rekao stvarno mislite da ti chemistry style kartice toliko boostaju u igri? Sigurno boostaju ali ne onoliko koliko piše. Od 100 timova što ću igrati protiv možda na dva naidjem sa tim setupom i takve u 99% slučajeva dobijem.

 

Ja sam neki da uzeo Lewandowskog RTF da probam, lik se spram Mbape i Maradone okreće kao brod, ali u 16 metara šut po golu je svaki gol. Prošlu fifu sam isto igrao sa takvim pristupom da sam imao Kluiverta i dva brza krila  ove godine nije baš taj slučaj.. 

 Sto se tice chemistry kartica, ne bostuju sigurno toliko koliko ljudi misle. 

SimeKZ uto 21.1.2020 15:28

Tekma je finale drafta. Komedija od tekme gdje je on mene okrenul na 2-1 pa sam se malo skuliral i jedva zabil dva komada. ToTY VVD me je pojeo zivog. 

 

Ekipa. Ekipa je cudo. Slozio sam balanced, balanced i samo Wijnaldumu stavil stay back. Obrana je bila na 6 crtica a width na 3. Napad na 7 crtica width i player in box na 6.

Odma na pocetku Varane unutra umjesto Andersona. Walker na RB a TAA na CM. 

Doslovno mozes udarat visoku obranu i ganjat igrace sa ovakvom ekipo. Bocni igraci melju sve kaj naleti a Cambell ubije kaj prezivi. Mane je strasan. Martinez mi je otkriće a Messi standardan. Makar se u zadnjoj tekmi VVD nabacival sa njim po igralistu. 

 

Nagrade tuga i jad. Bude islo otvaranje u cetvrtak svega zajedno. 

 

Prebacil sam si FIFAu na eksterni SSD na kojem mi je i GT Sport. Ne vidim pomake.

ruya uto 21.1.2020 16:58

Evo sad je brzina igre ok ali koliko je skriptovano to je strasno od 7-8 utakmica 2 sam izgubio ali sam popizdio kod zadnje i ugasio. Dominiram, posed lopte, sanse ma u svim segmentima vodim 1:0,krenu precke i narvno od jednom sam itekako osetio ogroman skripting, odjednom ekipa mi se raspala zadnjih 15 minuta neverovatno i dobijem dva gola. Bas popizdim kad vidim koliko igra navlaci za nekog. Ne boli me poraz ali ovakve stvari me dovode do ludila. Brate bolji si svaka cast idemo dalje al sta me jebes da me panjine pobedjuju koji veze sa fudbalom nemaju. Znaci fut govno bio govno ostao i govno ce biti dok postoji. Nabijem ih na kitu i ea i servere i skriptu i sve ih nabijem jedno po jedno. 

cicek uto 21.1.2020 17:02
SimeKZ kaže...

 

Prebacil sam si FIFAu na eksterni SSD na kojem mi je i GT Sport. Ne vidim pomake.

 Tom logikom sam i ja isao da na ssd-u mora radit bolje. Al po nekoj realnoj logici ssd bi morao poboljsati samo izbornik i vrijeme loadinga. Ostalo je sve na renderingu to jest vramu. Probao sam svasta u s 99,99% sigurnosti tvrdim da je delay prouzrocen iz zapadne strane, vancouver, CA. 

Citao sam nesto i o onoj delay kompezaciji sto se spominje. Al nije mi se dalo puni zezat s tim. Prvi zakljucak je da bi kod te kompenzacije delaya vise namagarcili ovog koji je blize serveru nego ovog koji je dalje, al opet mozda sam u krivu. Jer ako i postiji ta komoenzacija delaya nemamo o cem pricat dalje.

movie uto 21.1.2020 17:12
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

 

Prebacil sam si FIFAu na eksterni SSD na kojem mi je i GT Sport. Ne vidim pomake.

 Tom logikom sam i ja isao da na ssd-u mora radit bolje. Al po nekoj realnoj logici ssd bi morao poboljsati samo izbornik i vrijeme loadinga. Ostalo je sve na renderingu to jest vramu. Probao sam svasta u s 99,99% sigurnosti tvrdim da je delay prouzrocen iz zapadne strane, vancouver, CA. 

Citao sam nesto i o onoj delay kompezaciji sto se spominje. Al nije mi se dalo puni zezat s tim. Prvi zakljucak je da bi kod te kompenzacije delaya vise namagarcili ovog koji je blize serveru nego ovog koji je dalje, al opet mozda sam u krivu. Jer ako i postiji ta komoenzacija delaya nemamo o cem pricat dalje.

Ništa na sadašnjoj generaciji PS4 nije optimizirano niti rađeno za SSD disk pa samim time nikakve vidljive koristi od njega. Igre niti na PC nisu optimizirane za SSD pa ne koriste njegove benfite i tek će PC profitirati izlaskom nove generacije konzola koje će podržavati SSD i za koji će biti optimizirane igre. Svi će biti u win win poziciji. Sadašnja generacija konzola kočila je razvoj igri za računala i to je svakome valjda jasno jer su se igre radile prvenstveno za konzole koje donose ogroman profit u odnosu na računala.

movie uto 21.1.2020 17:49
ruya kaže...

Ja mislim da ssd ubrzava mozda samo loading igre i nista vise.

Ništa ne ubrzava kada ga igra ne prepoznaje. Bilo je već članaka o tome po raznim portalima. Igra ga rega kao i svaki drugi HDD.

SimeKZ uto 21.1.2020 17:54

Nema ogra veze sa tim hoce ga ona prepoznat ili ne. SsD povecava brzinu loading timea i brzinu ucitavanja. To mi je stari SSD koji sam uzeo radi WoWa davnih dana jer ima brdo loading screena kad se ide iz istanci u istancu. 

GT i FIFA mi se brze ucitavaju, to je to od toga. Nikakav benefit nema. Cak mi je gore jer mi PS sad izgleda ruzan sa tim kablom.