PC igre

Farming Simulator 19

bongy uto 1.1.2019 14:24

Pozdrav!

 

Danas snimio igru prvi put u zivotu da malo probam. E sad zanima me ovako kad kupim sijačicu kao za suncokret i to kako da kupim sredstva koja idu u tu sijačicu? Kad sam pokrenio igru imam onaj traktor sa sijačicom koji sad pšenicu ili sta vec i ta je stalno puno. Sad sam kupio ovo: 

 

[url=https://postimg.cc/yWYwBgD2][img]https://i.postimg.cc/yWYwBgD2/Untitled.png[/img][/url]

 

dali je to to nemam pojma iskreno. I jos jedno pitanje kad posijem to kupio sam špricu sa onim pesticidima dali jos stra trebam poslje sadnje napravit?

krokodil uto 1.1.2019 17:34

-Prvo viditi dali je polje orano

-dali treba staviti "lime"

-dali za tvoju sijačicu ide prvo sjetvospremač?

-dali ima tvoja sijačica bunker za "gnjojivo" ili moraš posebno preći za pognjojiti

-posiješ

-uništiš travu po oranici u prvom stadiju rasta 

-poprskaš u drugom stadiju rasta

 

ovoje sve "ugrubo" rečeno, imaš tutoriale u igrici...a virujem i na YT

krokodil sri 2.1.2019 17:04
bongy kaže...

koju on oni supstanci trebam koristit kad nesta posadim da mi onoliko cvijece i trava neraste. bio sam prko sa otrovom i prije i poslje sijanja pa stalno raste cvijece

 

u prvom stadiju rasta koristiš "weeder" TS1520/M3

grofzg uto 8.1.2019 23:33
zvono21 kaže...

Može li mi netko reći koliko bi otprilike koštao pc na kojem mogu igrati FS19? Koliko ste platili svoj pc?

 Pogledaj specifikacije potrebne za igru, usporedi sa svojim kompom i onda surfaj po netu i dobiti ces okvirnu sliku. 

bongy čet 10.1.2019 22:37

DAli mi netko moze objasniti kad napravim veliku farmu ovaca i stavim 20 ovci unutra nakon par minuta dobijem poruku da nema nekog mjesta. nema mjesta za šta i šta trebam napraviti, neko skladište ili šta?

sudy_freak pet 11.1.2019 08:55
bongy kaže...

DAli mi netko moze objasniti kad napravim veliku farmu ovaca i stavim 20 ovci unutra nakon par minuta dobijem poruku da nema nekog mjesta. nema mjesta za šta i šta trebam napraviti, neko skladište ili šta?

Vjerojatno vunu. Od ovaca dobivaš vunu koliko se sjećam.
Vunu s paletama trebaš prodavati.

Piše ti sve vrlo vjerojatno 

bongy čet 7.2.2019 08:29

Zašto mi kad u igri kad odem da nekom odradim zemlju i prihvatim ugovor. Odem izmajmim te strojeve koje on zahtjeva i dodem na tu njivu piše da ju neposjedujem? A stavio sam da prihvacam ugovor da to odradim?

krokodil ned 26.5.2019 09:23
bongy kaže...

Dali igra ovo tko online na nekom serveru Hrvatskom? Ja sam probo ući na para servera ili su zakljucani ili nece da me puste unutra 

  

i ja sam probao ući u naše servere,ali ne žele pustiti ili je zaključano 

benji čet 30.5.2019 11:35

Svi imamo originale! Do sada sam uvijek igrao samo Single Player u FS19.

Dali možemo sami napraviti server samo za nas par (normalno ako ste za), a da se ne plaća, kao što se moglo u FS 17 ili se mora zakupiti server? 

DM-969 čet 30.5.2019 22:54

Server nije besplatan, košta oko 22 eura za mjesec dana,al moze se napravit ona soba na ona 4 servera u igri i stavit lozinka da ne moze niko drugi ulazit osim nas koji znamo lozinku,samo se napravi soba,damo joj ime,nadjemo je tamo u trazilici i igramo zajedno,samo za modove nzm da li se mogu stavljat,a ako se mogu onda moramo imat zajedno svi iste ja mislim.

DM-969 ned 2.6.2019 19:48

Isprobo sam taj mod,on je neispravan tako da probas koristiti slican neki drugi,on bi trebao biti na nekom povisenju ali nije tako da ga mozes prihvatiti,ja sam probao sa vilicarom podic al nmze se jer vilice prolaze kroz njega