PC igre

Euro Truck Simulator 2

hahhaajaads ned 20.10.2019 00:23
macgyver 53 kaže...

Jel treba raditi novi profil za ProMods u MP?

 Po onom sta sam citao, ne. Tj. nigdje se nije spominjalo da treba novi profil, glavno je da imas sve mape ( tj. DLCe) i promods se skine normalno kao i prije...

 

hahhaajaads sri 23.10.2019 23:11

Evo i ja danas prvi put probao promods u mpu i ugodno sam iznenadjen... FPS je odlican te nema nikakvog laga, presao cca 15tkm danas i sreo hrpa igraca, znaci ceste i nisu bas prazne iako bi bilo lijepo vidjet AI iz SPa, i lijepo je da nema toliko trolova jer se boje dobit ban pa vise nema igranja mpa i promodsa...  

vrinho čet 24.10.2019 07:08
hahhaajaads kaže...

Evo i ja danas prvi put probao promods u mpu i ugodno sam iznenadjen... FPS je odlican te nema nikakvog laga, presao cca 15tkm danas i sreo hrpa igraca, znaci ceste i nisu bas prazne iako bi bilo lijepo vidjet AI iz SPa, i lijepo je da nema toliko trolova jer se boje dobit ban pa vise nema igranja mpa i promodsa...  

Svaka čast ak si toliko odvozio u jednom danu 

hahhaajaads čet 24.10.2019 12:54
macgyver 53 kaže...

Ja sam sinoc popio ban na tjedan dana bezveze, fraer se u guzvi spawno na meni i ja se makno u travu da ne krenemo letit po zraku oba i admin me bana. Vjerojatno je mislio da zelim preticat kolonu

 Ja maloprije imao turu u taj quarry, mercedes, 3 osovine nazad i dupla prikolica i jedva nekak dosao do mosta pred ulaz u quarry, i tamo zapeo zbog majmuna i naravno morao ic zavrsit offline... Sljedeci put moram pazit i gledat gdje tocno ide teret 

 

 

jopasaable čet 24.10.2019 16:11
hahhaajaads kaže...
macgyver 53 kaže...

Ja sam sinoc popio ban na tjedan dana bezveze, fraer se u guzvi spawno na meni i ja se makno u travu da ne krenemo letit po zraku oba i admin me bana. Vjerojatno je mislio da zelim preticat kolonu

 Ja maloprije imao turu u taj quarry, mercedes, 3 osovine nazad i dupla prikolica i jedva nekak dosao do mosta pred ulaz u quarry, i tamo zapeo zbog majmuna i naravno morao ic zavrsit offline... Sljedeci put moram pazit i gledat gdje tocno ide teret 

 

 

 

Ja zadnja 3 dana se motam po tom quarryu, meni je fora stat u non-colision zoni i spectatat nered koji se stvara... Znaju se naci specijalci pa naprave kompletan zastoj da nitko ne mrda s mjesta po 10-15 minuta, onda je zanimljivo citat chat kak jedni drugima mater hebuckaju :P

Ako nekog interesira o kakvoj se guzvi radi imam VOD od jucerasnjeg streama na twitchu gdje sam malo spectate radio:> https://www.twitch.tv/videos/498399816

hahhaajaads sub 2.11.2019 15:25

Imam pitanje u vezi saveanja profila pomocu steam clouda... Znaci ukratko, nedavno mi je iz nekog razloga obrisan cijeli profile folder i nema ga nigdje, s obzirom da opet ne zelim izgubit profil kak napravit da steam cloud automatski sejva profil, i ako se opet nekim slucajem izbrise, kako ga vratit preko njega ? Na googlu nisam bas nasao informacije, a mozda uspijem vratit i stari profil ako je bio "povezan" preko steam clouda.

Prte uto 5.11.2019 19:52

E, kupio sam si još onih EVR sound modova i ne mogu vjerovati koliko to poboljša doživljaj igranja. Više ni sam ne znam koji kamion voziti 

Svakako preporučam svakome tko si može to priuštiti!

bivsi branitelj čet 7.11.2019 15:19

pozdrav kamiondžije,

nakon puno lutanja bespućima net-a danas nađem rješenje za problem koji me je dugo mučio..

naime, ljevoruk sam i komande koristim "naopačke" pa sam bio u problemu po uvođenju voice chat-a u MP..

tu na forumu sam pokušavao naći rješenje kroz mijenjanje tipki u postavkama ali u MP to nije izvodivo..

nekako sam riješio problem smanjivanja retardera, sa Y na D, ali voice chat (X) nisam mogao do danas a rješenje je pred nosom ali nije prezentirano..

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/28612-how-to-use-the-cb-radio/

u postu je video kako manualno promijeniti kanal ali meni važnije može se ugasiti cb radio! a sa F9 ugasiti chat tako da mi opet ostaje izbor korištenja po navici..

ako pomogne nekome drago mi a ako smeta uklonite...

brum-brum do daljnjega

playjob ned 10.11.2019 13:48

Pozdrav kamiondžije.
Prije nekih mjesec-dva kad sam igrao ETS2 i kad bih alt-tab-ao, igra bi se minimizirala i kamion bi ostao na istome mjestu, sad nije tako. Kad prebacim na neki drugi program/aplikaciju i vratim se u igru, kamion je ili prešao nekoliko kilometara ili se sudario s drugim vozilom. Kako da tu postavku vratim u prijašnje stanje?

Dr.Evil uto 12.11.2019 11:07

Keyboard shortcuti nikad nisu neka sreća u igrama sa puno komandi, pogledaj si MATRIC, omogućava ti da si složiš na mobitelu ili tabletu komande za igru ili aplikaciju i onda na tabletu imaš gumbe/komande, a MATRIC ih na PC prenosi kao keyboard hotkey, možeš i makro slagati. Svaštanešto

 

 

Instaliraš MATRIC za Windowse i MATRIC za Android, ima i hrpa već gotovih "deckova" koji se mogu skinuti besplatno s community galerije, ima ih već više gotovih za ETS2.

 

Ako si želiš prilagoditi layout, sve je jako jednostavan drag & drop. Uostalom, da ne prepričavam, tu je video. Ekipa na DCS simulatoru dosta koristi MATRIC (a u DCSu imaš po par stotina komandi u avionu... ili helikopteru)

 

 

hahhaajaads uto 12.11.2019 13:10
Dr.Evil kaže...

Keyboard shortcuti nikad nisu neka sreća u igrama sa puno komandi, pogledaj si MATRIC, omogućava ti da si složiš na mobitelu ili tabletu komande za igru ili aplikaciju i onda na tabletu imaš gumbe/komande, a MATRIC ih na PC prenosi kao keyboard hotkey, možeš i makro slagati. Svaštanešto

 

 

Instaliraš MATRIC za Windowse i MATRIC za Android, ima i hrpa već gotovih "deckova" koji se mogu skinuti besplatno s community galerije, ima ih već više gotovih za ETS2.

 

Ako si želiš prilagoditi layout, sve je jako jednostavan drag & drop. Uostalom, da ne prepričavam, tu je video. Ekipa na DCS simulatoru dosta koristi MATRIC (a u DCSu imaš po par stotina komandi u avionu... ili helikopteru)

 

 

 Pa kud nisam ovo prije vidio... Da li radi u MPu ? Izgleda mi predobra stvar, pogotovo kad mi fali par stvarcica jer su mi G29 tipke prezatrpane komandama