PC igre

Dolphin Wii Emulator Tutoiral

hrvatskafarkasevec uto 10.8.2010 20:47
kach kaže...

Ima li ko kakva iskustva sa 3rd party wii remotom i dolphinom?Mislim preko ebay-a uzet wii remote za 15 dolara pa me zanima dal je to vec netko napravio i dal mu radi?

kupio je ...

al on je to vise koristio za pc igre 

ako te zanima mozes njega pitat

Hambrle ned 5.9.2010 18:24

 Ej, imam problem prilikom emuliranja Super Mario Galaxy 2, podesim, sve normalno, i kada pokrene, pokrene i ide normalno do uvodnog dijela (kada mario leti) onda mi iskoci prozor da ukljucim nunchuk Neodlučan i nece dalje, a ja neam nunchuk, pa , ima li ko rjesenje, mozda ko zna?

hrvatskafarkasevec ned 5.9.2010 18:27
Hambrle kaže...

 Ej, imam problem prilikom emuliranja Super Mario Galaxy 2, podesim, sve normalno, i kada pokrene, pokrene i ide normalno do uvodnog dijela (kada mario leti) onda mi iskoci prozor da ukljucim nunchuk Neodlučan i nece dalje, a ja neam nunchuk, pa , ima li ko rjesenje, mozda ko zna?

odi na prvi post i citaj ono iznad slike "kontrole"

Hambrle ned 5.9.2010 18:28
hrvatskafarkasevec kaže...
Hambrle kaže...

 Ej, imam problem prilikom emuliranja Super Mario Galaxy 2, podesim, sve normalno, i kada pokrene, pokrene i ide normalno do uvodnog dijela (kada mario leti) onda mi iskoci prozor da ukljucim nunchuk Neodlučan i nece dalje, a ja neam nunchuk, pa , ima li ko rjesenje, mozda ko zna?

odi na prvi post i citaj ono iznad slike "kontrole"

meni nije takav prozor za dolphin emulator :( evo sad cu poslikat kako to izgleda kod mene i omoguci pp, ocu te nesto pitat

bahrija čet 11.11.2010 13:52

bok-koristim ovu verziju dolphina al nikak nešljaka 6380!kad učita igru veli mi da nije spojen wii kontroler-ja ga nemam već bi probal pokrenuti igricu prek tipkovnice za početak... namjestil sam sve kak ste napisali al neprima nijednu tipku na tipkovnici---banana.

dal može ko ovdi pojasniti u vezi toga postavke za tu verziju?hvala

asmodeus čet 11.11.2010 14:50
Axlus kaže...

Dobar dan ljudi, ja sam već profesionalac kod Dolphin emulatora. Ako itko traži pomoć, netka se javi.

 Kolko sam citao po forumima da razlicite igrice rade bolje sa razlicitim emulatorima i razlicitim postavkama,

 pa me zanima dal imas kakav savjet za pokemon colosseum, i da, jos uvijek igram pokemone, i ne, nemam 10 godina :)

 

 

Pici ned 18.9.2011 22:57

Pozdrav,

 

evo dizem temu... imam jedno pitanje, tocnije molbu

 

jel mi može neko uslikat kontrole za tipkovnicu jer sam sad nesto usra xD

 

i ako neko ima kontrole od logitech rumblepad 2 dzojstika, neka ih uslika. to bi bilo super jer nemogu nikako za njega namistit pa kažem ajde bar da mogu na tipkovnicu :D

 

nadam se da ce mi neko pomoci, unaprijed hvala!

JanjoKV pon 17.4.2017 23:29

Dobar dan i tebi.

Ako je zaista tako kao sto tvrdis,molio bih te da mi pokazes kako da u potpunosti konfiguriram

Dolphin 5.0 tako da svaka tipka sa wii konzole ima odgovarajucu na tipkovnici mog PC-ja.

Obzirom da kanim igrati Call of Duty3 ukoliko je moguce da mi konfigururas tipkovnicu na PC-ju

kao ya normalno igranje.

w-gore

s-dolje

a-lijevo

d-desno

c-cucni

e-koristi

backspace-skoci

....itd,naravno uz uporabu mous-a

u toj igri odmah na startu trebas se hrvati sa jednim njemackim vojnikom,

ali ja nikako nijesam uspio to podjesiti da mi radi.

 

Unaprijed zahvaljujem.Bog.

 

 

Rhodin sub 27.5.2023 10:45

Ja iskreno od svih emulatora, taj konkretno ne razumijem.

Wii konzola se da nabaviti modana sa svim igrama i HDMI outputom za cca 200€ sa 2 wii mote + nunchuk.

Same igre koriste WiiMote i Nunchak izuzetno puno.

Sve ostale konzole je lako emulirati zbog sustava upravljanja, Wii sa druge strane bez navedenih nije niš posebno i upravljanje na bilo koji drugi način je vrlo blesav.

 

A što se tiče objavljivanja na steamu, Ninteno ima svoje servise gdje možete emulirati i igrati stare igre za pretplatu, zašto bi dozvolili trećoj strani da ih objavi besplanto?