PC igre

Call of Duty: Modern Warfare 2

Red Devil pet 27.3.2009 11:16
Hyperion kaže...

ma cpt. Price je odapeo, tj. cijeli tim osim vas (soap mactavish-a,ili kak se vec piše)

 

Kak ste vi tak popamtili sva imena,tj od cijelog tima? Ja to skoro nisam ni pratio...

 

Nebih volio da se cod 6 nastavi na priču cod 4, neka nesto novo naprave, i da je jos vise u buducnosti da imamo nanosuit-e...Cool


Također grafiku bolju,fiziku,te podrsku za quadove, te jos bolje mape i po mogucnosti neku u đungli.

 

 Ma ja onda nebi ni igrao cod. Pa nije ti to crysis, to bi potpuno unistilo bit igrice
xxxxx pet 27.3.2009 13:44

Pa vjerojatno će pricea biti i u MW2.

Ima ga i u 2-ici pa se pojavio i u 4-orci nakon kojih 70-ak godina.

Ak ne bude njega neću igrat CoD-a više pa on im je maskota LOL.

Jedva čekam ovaj dio.

microman sub 28.3.2009 17:38
Hyperion kaže...

ma cpt. Price je odapeo, tj. cijeli tim osim vas (soap mactavish-a,ili kak se vec piše)

 

Kak ste vi tak popamtili sva imena,tj od cijelog tima? Ja to skoro nisam ni pratio...

 

Nebih volio da se cod 6 nastavi na priču cod 4, neka nesto novo naprave, i da je jos vise u buducnosti da imamo nanosuit-e...Cool


Također grafiku bolju,fiziku,te podrsku za quadove, te jos bolje mape i po mogucnosti neku u đungli.

 

 Pa podršku za Quadove ima COD4 i 5 pa je logično da či imat i ovaj.Što se fizike tiče vijerojatno če imat i podršku za Physx(POŠTO GA IZDAJE EA),a o grafici je teško govorit prije nego šta se vidi.