PC igre

BurekCraft {MinecraftServer}

nul-3 uto 21.8.2012 11:05

Znam to i sam.  Samo sto ja nikada je bih pomislio cheatati. Ne kuzim psihu ljudi koji imstaliraju hrpu hakova i deri peri. Ako je problem naci sad jedan dijamant koji vam fali za nesto, nije problem....dat ce mo vam.

 

Mislim da nece biti nista od tih plugina, kad dodjem pobanat cu sve na kog i malo sumnjam.

 

Ne znam zasto to franjo ne radi

AcerVtc uto 21.8.2012 21:48

Decki radio sam project Wizard...i naravno...franjo se tp do mene pozvo Tenka...ja sam otiso doma po materijal, a oni su mi digli u zrak s tnt-om cijeli moj project Wizard...a trebalo je bit tajno -.-

Ubiti zgrifali su mi 75% :( i naravno moro sam ispocetka...3 sata truda u vodu baceno :((((...evo stavljam slike moj Project Wizard...nije gotovo fali jos jedna mala kulica, al moze i ovako...nadam se da ce vam se svijdjeti...nije nesto, ali za prvi put :D da, i mislim da nije u redu kaj su franjo i tenk napravili mojoj kuli...Evo neke slicice kako izgleda taj Project Wizard :D

Medikus uto 21.8.2012 22:00

A ja mislim da nije u redu što si koristio fly da bi sagradio kulu, jer ti je Franjo dao fly da snimiš mapu, ne da gradiš kulu. I sam je rekao, da si ga samo pitao, dao bi ti.
Inače, dobro izgleda.

Luxy2501 uto 21.8.2012 22:05
Medikus kaže...
A ja mislim da nije u redu što si koristio fly da bi sagradio kulu, jer ti je Franjo dao fly da snimiš mapu, ne da gradiš kulu. I sam je rekao, da si ga samo pitao, dao bi ti.
Inače, dobro izgleda.

Medi aj na server

AcerVtc uto 21.8.2012 22:12
Medikus kaže...
A ja mislim da nije u redu što si koristio fly da bi sagradio kulu, jer ti je Franjo dao fly da snimiš mapu, ne da gradiš kulu. I sam je rekao, da si ga samo pitao, dao bi ti.
Inače, dobro izgleda.

Ja sam snimio ono, i pito franju za kulu...i napravio...nije fer to sto su oni napravili! zloupotrebljava svoje ovlasti sto je doveo tenka i zgrifo...jer je koristio tp, a ne tpa...i ono sto vidis sam napravio bez fly...te molim te lijepo da se ne mjesas...nisam korisito fly, a ti si taj koji je koristio fly za ono letece -.-...molim lijepo...ma fala...ali nije jos gotovo...

nul-3 sri 22.8.2012 08:53

Kula je stvarno dobra, ali digli su ju u zrak jer si ju izradio ilegalno, na prevaru. Rekao si da ces snimati i onda napravisnkulu. Mogao si iskljuciti. Tako mozemo dati fly svakome da si sredi kucu.

Ludi Zmaj sri 22.8.2012 11:45
AcerVtc kaže...
Medikus kaže...
A ja mislim da nije u redu što si koristio fly da bi sagradio kulu, jer ti je Franjo dao fly da snimiš mapu, ne da gradiš kulu. I sam je rekao, da si ga samo pitao, dao bi ti.
Inače, dobro izgleda.

Ja sam snimio ono, i pito franju za kulu...i napravio...nije fer to sto su oni napravili! zloupotrebljava svoje ovlasti sto je doveo tenka i zgrifo...jer je koristio tp, a ne tpa...i ono sto vidis sam napravio bez fly...te molim te lijepo da se ne mjesas...nisam korisito fly, a ti si taj koji je koristio fly za ono letece -.-...molim lijepo...ma fala...ali nije jos gotovo...

Prvo i prvo jasam tebe zaduzio da snimas a ne da gradis molim ljepo i kako ja to zloupotrebljavam svoje ovlasti ,  ti si mene pito ako si me uopce pitao "mogu li igraditi kulu" da sam procito odgovorio bih ti , al posto su  igraci navalil s pitanjima na mene nisam ti mogao odgovoriti. Umjesto da si jos napiso par puta da procitam pa da ti dam odgovor ti si nastavio graditi .

nul-3 sri 22.8.2012 12:57
Ludi Zmaj kaže...
AcerVtc kaže...
Medikus kaže...
A ja mislim da nije u redu što si koristio fly da bi sagradio kulu, jer ti je Franjo dao fly da snimiš mapu, ne da gradiš kulu. I sam je rekao, da si ga samo pitao, dao bi ti.
Inače, dobro izgleda.

Ja sam snimio ono, i pito franju za kulu...i napravio...nije fer to sto su oni napravili! zloupotrebljava svoje ovlasti sto je doveo tenka i zgrifo...jer je koristio tp, a ne tpa...i ono sto vidis sam napravio bez fly...te molim te lijepo da se ne mjesas...nisam korisito fly, a ti si taj koji je koristio fly za ono letece -.-...molim lijepo...ma fala...ali nije jos gotovo...

Prvo i prvo jasam tebe zaduzio da snimas a ne da gradis molim ljepo i kako ja to zloupotrebljavam svoje ovlasti ,  ti si mene pito ako si me uopce pitao "mogu li igraditi kulu" da sam procito odgovorio bih ti , al posto su  igraci navalil s pitanjima na mene nisam ti mogao odgovoriti. Umjesto da si jos napiso par puta da procitam pa da ti dam odgovor ti si nastavio graditi .

 Ja sam, lijepo, napisao :D

 

No sve sto si napisao stoji. Nitko vise nece dobiti fly

AcerVtc sri 22.8.2012 18:28

Ova kula je izgrađena bez fly-a...i ona prijasnja kula nije ilegalno napravljena, i nije niti bila napravljena...ti si tanka tp do mene i zajedno ste unustili kulu, mogo si upozorit -.- i snimio sam...

MalenoSelo pon 27.8.2012 15:35
nul-3 kaže...

WHITELISTANI LJUDI:

ako niste na listi ili nick nije točan, pošaljite mi poruku

 

  1. medikus12
  2. FermiBro
  3. lzgr
  4. franjo031
  5. vajkrem_
  6. Kuky90_HR
  7. LuxXx
  8. GeriLos
  9. pandza94
  10. ddoptic
  11. nikogudskill
  12. donator
  13. acerio
  14. njofra
  15. 321Zdravko
  16. SaidSikira
  17. Medimurec
  18. Rayz
  19. howej22
  20. ulffric
  21. Highscreen
  22. japica
  23. Marijan_
  24. CRO_Botzjee

 

za sada na WL

0. siread ;)