Chaky čet 1.11.2012 10:44

Axton's spooky "Yellowjacket" customization in Borderlands 2 with the below SHiFT code!
PC SHiFT Code: KT53J-36HBK-W6JJ3-BJJB3-WH 95H
Xbox 360 SHiFT Code: KBKBT-WH6Z5-X96B6-WX3TJ-5J 6J3
PlayStation 3 SHiFT Code: CJ5T3-5H5KT-3KCKT-9JKBB-3SKHT


Zer0’s spooky "Hornet's Nest" customization in Borderlands 2 with the below SHiFT code!
PC SHiFT Code: 5J5JB-B9S35-W6J33-3BJBT-33JSF
Xbox 360 SHiFT Code: 5J53B-J96HW-F9FBX-CFTT3-FTFXS
PlayStation 3 SHiFT Code: KBKB3-J3R5J-BKCKT-H3W33-9F56C

Mechromancer's spooky "Stinger Missile" customization in Borderlands 2 with the below SHiFT code!
PC SHiFT Code: W3WBJ-C6ZB5-C6JJT-33JJB-JSFX6
Xbox 360 SHiFT Code: WTKTJ-696S5-R9RB6-5RTT3-BTS3H
PlayStation 3 SHiFT Code: CJWTB-FZK5T-TKKWT-ZJ5B3-X56B9


Maya the Siren's spooky "Fright of the Bumblebee" customization in Borderlands 2 with the below SHiFT code!
PC SHiFT Code: WTKBJ-XRHTW-C63BT-JTB33-J6C9T
Xbox 360 SHiFT Code: WJC3T-SS6S5-X9FTF-WRTB3-BT39H
PlayStation 3 SHiFT Code: KTCTJ-ZHCKB-BKKW3-STCJT-3FZTW


Salvador the Gunzerker's spooky "Killer Bee" customization in Borderlands 2 with the below SHiFT code!
PC SHiFT Code: CTK3J-9XH3W-CRB3J-33TBJ-9JJHW
Xbox 360 SHiFT Code: WTK33-HFR95-RZRJX-KRBB3-CZ3KF
PlayStation 3 SHiFT Code: C3W3B-5JX5J-3C55J-ZJWTJ-RH3HR

SebaOS uto 15.1.2013 14:12

Neke preporuke za najbolje klase za 2 person coop? Čitao sam malo i svuda se spominje da je Maya prejaka, a jedinicu sam igrao sa Mordecai i bilo je totalno overpowered, bosove smo skidali za manje od minute, potpuno nezanimljivo, pa da ne bude opet tako... neke druge dvije kase? 

4ucker uto 15.1.2013 16:26
SebaOS kaže...

Neke preporuke za najbolje klase za 2 person coop? Čitao sam malo i svuda se spominje da je Maya prejaka, a jedinicu sam igrao sa Mordecai i bilo je totalno overpowered, bosove smo skidali za manje od minute, potpuno nezanimljivo, pa da ne bude opet tako... neke druge dvije kase? 

  Mordecai da je OP u jedinici? Ne bih baš rekao. Ona ptica je prilično beskorisna, imho.

 

Idi na Axton + Zer0.

 

 

4ucker uto 15.1.2013 17:46
SebaOS kaže...

80% shotova je bilo critical, rijetko koji neprijatelj nije padao od drugog metka, pored mene onaj soldier nije imao šta za raditi. Za mene je to op :) Hvala! 

  Ili čak pokušaj Maya + Salvador, u kombinaciji jesu opaki ali igrajte playthrough 2, gdje su neprijatelji veći nivo.

Xpider uto 22.1.2013 17:47

Pozz svima. . . 

 

Zanima me da li neko zna, sto se tice ovih update.ova da li moram npr imati sve update instalirane da bi svaki fix od predhodnog radio, ili samo zadnji, znaci ako skinem zadnji, da li cu imati fixove koje je donosio prvi drugi i tako redom update. . .

Brus Lee sri 6.3.2013 16:11

Zna li iko kako cu pokrenuti ovaj Mr. Torgue's Campaign of Carnage campaign DLC,

jel se mora preci kampanja prvo ili se moze igrati odmah nakon instalacije, posto ga na

mapi nigdje ne vidim dok Captain Scarlett and Her Pirate's Booty campaign i mapu Oasis vidim na mapi.

Postojili nesto sto moram prvo zavrsiti da bi mi se mapa od Mr. Torgue's otvorila,

hvala i pozdrav.

N!NO pon 18.3.2013 14:44

Molio bih pomoc sa oruzjima i bee shieldom.

Bee shield sam dobio ubivsi Hunter Hellquista, ali kako je imao kapacitet od 1000, a ja level 35, prodao sam ga.

Sad sam sa single playom dosao do levela 50 (prvi prolaz sa Zeroom + svi DLCovi) i Beea vise nema ni kod Huntera ni kod Master Geeja.

Gdje ga naci?

 

Druga stvar su legendary oruzja. Sva koja nalazim su 5-10x slabija od onih koje sam nabavio u skrinji u Sanctuaryju. I to je to? Nist koristi?

 

I koja je fora s tim drugim prolazom u Vaul Hunter modu? Zar sve iz pocetka? Trebalo mi je brdo sati da dodem do tu di jesam. Pa tko bi to ponavljao?

GoodAngel sub 22.3.2014 23:53

može pitanje, ne znam riješit dva mini questa jedan je "The New Game" shoot ferovore projectiles moram promjenit ime onim smrznutim medvjedima ali ne znam kako to napravit? vidim da treba pucat 3 projektila i to sam napravio, ali očito nešto radim krivo jer očito nisu od bazuke projektili u pitanju, pa može malo pojašnjenje?



i drugi mini quest je kad moram riješit one leptire otrovne Varkid se zovu, a misija je Mighty Morphin e sad ja nemam pojma piše mi u questu da ih moram čekat da se transformiraju, i kad to naprave da moram inject pod ali ja ne znam kako to napravit, pa može i tu malo pojašnjenja i pomoći. hvala.

AlienWare1 ned 23.3.2014 00:33

Sve si krivo pohvatao:

Oni ti bacaju kamenje ili što god otkinu, ti to moraš uništiti u zraku, dakle mid-air. LINK

 

 

Za Varkide, kad ih oslabiš, oni se začahure i transformiraju se. E, dakle kad su u kratkom stanju čahure (poda), samo brzo priđeš i stisneš "E". Stvorit će se badass mutirana verzija Varkida, ona ti zadaje korozivni damage, a ranjivi su na incendiary oružja. Kad ih ubiješ, dropat će ti sample. I tako 4 puta.

AlienWare1 ned 23.3.2014 00:53

Uspjet ćeš, ne brini, jedino me brinu ovi Varkidi, pobrini se da nabaviš neki corrosive resistant armor i neko oružje koje zadaje fire damage (incendiary). Eh da, riješavaj ih 1 po 1, samo 1 badass žohar stvarno napravi s*anje. I ako ti ostane samo 1 mali Varkid, tj. ostale prije njega si ubio, on se neće transformirati, tako da ćeš se morati vratiti kasnije, ili ih naći na nekom drugom području.

GoodAngel ned 23.3.2014 01:54

ma riješio sam obadvoje, nisam uopće kužio šta trebam napravit zato ono dođem na zonu gdje mi je označeno da moram doć pobijem ih sve i ništa, pa mi nije bilo jasno šta točno trebam napravit, uglavnom riješio sam oba questa ma prešo sam ja već pola igre ali ovo dvoje nisam znao riješit, ako još negdje zapne priupitam. sad sam na onom djelu gdje moram ubit jackova dubla. još ga nisam ubio, ali na tom nivou sam.

GoodAngel sub 13.6.2015 12:16

pozdrav, evo mene opet, može pomoć quest "great escape" trebam se liftom popet na vrh onog djela, ali problem je što nemam lifta, stisnem dugme i neće da se spusti. jel mi može netko pojasnit, što bih trebao napravit da mi se pojavi lift ? hvala.

Diablo86 sri 24.6.2015 15:07
Ferritin kaže...

Bok Borderlands ekipa,

 

frendovi su mi svi uzeli Bordrland 2 Game of the Year edition, a sada je na Humble Bundleu ovo izdanje dostupno: https://www.humblebundle.com/

 

Tu imaju nekakvi Season Passovi i ne znam šta, pa hoću li moći igrati sa njima ako uzmem ovaj 15$ pack?

 Hoćeš, ako ne i biti bolji od njih. Osnovna igra ide do lvl 50. Oni imaju još 11lvl, znači 61. A ti u ovome imaš i "Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2", znači da možeš dići likove na 72. lvl.

Vidi s njima koji im je max lvl, jer se i sam izgubim u svim tim dodatcima.