DrNasty uto 28.7.2009 22:31

Hehe, bilo je super, čak su me optužili i za aimbot :)))

Biće repriza, još kad se ekipa okupi... :))

EDIT: Ima dobar server koji vrti Tunis harbour, conquest, no vehicles. Tamo ćemo ići malo uvesti red :)

DrNasty čet 30.7.2009 00:41
Fake_Alert kaže...

Jel se moze sa krekanom igricom? Hamachi ili slicno?

Moras imati validan cdkey da napravis account. Da li moze nekako drugacije ne znam, a i ne planiram istrazivati, a ni ova tema nije mjesto za takva pitanja :)

Danny_HR čet 30.7.2009 08:45

Hah, to je sve jedna zavjera protiv mene.

NISAM JA IGRO DARINKA!! (tomato a?)

Da, super je bilo jučer. Nekako se nisam snašao na titanu, ali je zato kasnije bio pwning na conquestu. Valjda zato što sam navikao na conquest budući da sam duugo samo BF2 igrao, pa mi je titan nešto novo. :)

Nekako mi više paše.

Nadam se da bumo danas opet. :)

 

Samo, daj skinite ti i Nasty i tko god dođe Ventrilo  bum vam dao podatke od svog servera da se jedni drugima smijemo i kad nismo na istoj strani. hehe

1.Lovac čet 11.2.2010 11:46

Joooj ja sam fan BF igre. Igram BF Vjetnam već godinu i nešto (imam jako loš komp i ne mogu ništa drugo instalirat).

 

Evo sad se raspitujem za neki LapTop koji bi mogao podržat ovu igru recimo. Volio bih napravit account i igrat online.

Pislje čet 13.10.2016 08:26

Jučer sam pržio po gibraltaru, fenomenalno je napravljeno radi bolje nego orginal, samo moram još pogledat negdje jel se može nariktrati da radi u full hd. dodajte me ako hoćete možda i složimo neki squad: Krvkrvavu ili KrvKrvavu nisam siguran hehe.