gocc01 pet 8.12.2023 09:11

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

Kant pet 8.12.2023 09:56
gocc01 kaže...

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

 Svaka čast!

Rocinante2112 pet 8.12.2023 12:51
gocc01 kaže...

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

 fala bogu da na UI nemas jump i slicne opcije. :)


Neke igre u sebi imaju IQ test i to je ok! Siguran sam da te ceka neka akcijska igra iz trećeg lica negjde.

Qui-Gon-Jinn pet 8.12.2023 14:44
AmonZero kaže...
Video Game Awards: 6/9
Best Performance - Astarion (Neil Newbon) BG3
Best Community Support - BG3
Best RPG - BG3
Best Multiplayer - BG3
Players Voice - BG3
GOTY - BG3

Kapa dolje

 Totalno očekivano. I zasluženo!

AmonZero pet 8.12.2023 16:52

Sto znaci da 100% dobijamo GOTY edition. Za DOS je uvijek isao neki enhanced edition, a kontam da bi nam sad mogli to upakirat u GOTY.

I za DOS se to dobijalo za djabe ak vec imas igru pa cemo vidit kak ce sad ic 

notloB čet 14.12.2023 19:00
Kant kaže...

Nego, jel to samo meni ili je GOG skuplji nego Steam?

Primjerice, Baldurs Gate 3 na Gogu mi je

65,80 a na Steamu 59,99

__________________

 Samo steam! Ne daj bog na gogu, on je za siromašne i hipstere...

Wack sub 16.12.2023 11:44
gocc01 kaže...

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

 
Zamisliti biti TOLIKO nesposoban definitivno nije igra za tebe 

gocc01 sub 16.12.2023 12:10
Wack kaže...
gocc01 kaže...

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

 
Zamisliti biti TOLIKO nesposoban definitivno nije igra za tebe 

 WOW a tebi je trebalo 8 dana da nekaj ovak smisliš pa si samo to htio napisat?

Prvi put se uopće susrećem sa BG, imam jebena dva sata za demo koja bih trebao potrošit na to da skužim kak da siđem sa stola na koji se nisam nit popeo svojom voljom nego me "prebacilo" jer sam zapeo na mjestu di ne bih trebao bit. 

Druga stvar, funkciju skakanja je potrebno uključit u shortcut? 

Di to piše? 

 

Kak bih ja to trebao znat? 

Kak si to toliko sposoban da si to sam shvatio bez ikakvog prethodnog informiranja, čitanja o igri ili igranja prethodnih nastavaka? 

Al ajmo se nakon tjedan dana ubacit u komentar i pisat i vrijeđat. 

 

Jado jadni.

 

Krunoo7 sub 16.12.2023 15:26
gocc01 kaže...

Kak bih ja to trebao znat? 

Kak si to toliko sposoban da si to sam shvatio bez ikakvog prethodnog informiranja, čitanja o igri ili igranja prethodnih nastavaka?

Imaš dole ogroman hotbar za koji se stvarno trebaš potrudit fulat, i pošto si lvl 1 imaš možda max 10 radnji, pa ti treba minut dva da hoveraš preko svakog i vidiš šta radi.

Igra te filtrirala na najgluplji moguć način, teraj vozi dalje.

Q-Tip sub 16.12.2023 16:58
gocc01 kaže...
Wack kaže...
gocc01 kaže...

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

 
Zamisliti biti TOLIKO nesposoban definitivno nije igra za tebe 

 WOW a tebi je trebalo 8 dana da nekaj ovak smisliš pa si samo to htio napisat?

Prvi put se uopće susrećem sa BG, imam jebena dva sata za demo koja bih trebao potrošit na to da skužim kak da siđem sa stola na koji se nisam nit popeo svojom voljom nego me "prebacilo" jer sam zapeo na mjestu di ne bih trebao bit. 

Druga stvar, funkciju skakanja je potrebno uključit u shortcut? 

Di to piše? 

 

Kak bih ja to trebao znat? 

Kak si to toliko sposoban da si to sam shvatio bez ikakvog prethodnog informiranja, čitanja o igri ili igranja prethodnih nastavaka? 

Al ajmo se nakon tjedan dana ubacit u komentar i pisat i vrijeđat. 

 

Jado jadni.

 

 

Ja si evo zamišljam kako si dva sata demoa potrošio na silazak sa stola i baš mi smiješno. 

 

Bez uvrede, ali na početku igre imaš nekoliko akcija na dnu ekrana, ako nisi mogao po njima poklikati onda fakat nije za tebe. Što bi tek kasnije bilo, kad je mogućih akcija, spellova i consumable itema milijun?

gocc01 sub 16.12.2023 17:39
Q-Tip kaže...

Ja si evo zamišljam kako si dva sata demoa potrošio na silazak sa stola i baš mi smiješno. 

 

Bez uvrede, ali na početku igre imaš nekoliko akcija na dnu ekrana, ako nisi mogao po njima poklikati onda fakat nije za tebe. Što bi tek kasnije bilo, kad je mogućih akcija, spellova i consumable itema milijun?

 

Nisam potrošio dva sata na silazak sa stola, potrošio sam 5 minuta na klikanje i force close game. Kad ću imat više volje i vremena pokušat ću ponovno jer vjerujem da je igra jebena al ono, RTFM before you start.  15-20 minuta na brljanje oko kreiranja karaktera, prvi put vidim i igram BG i pojma nemam kakvi su likovi, kakav je stil igranja, nisam niti gameplay pogledao. Kad je demo u pitanju, igru boli kurac jel ju ja igram ili sam pauzirao da pogledam na netu za kaj je koji gumb. Vrijeme ide. 

Di bi se ja trebao sjetit i uopće pomislit da u nekoj igri za neku radnju poput skakanja moraš odredit shortcut? 

Vas je ovdje 90% igralo BG u prijašnjim verzijama ne? Na Playstationu ko ja, ne? Di nemaš traku na dnu ekrana na koju možeš poklikat jel 

 

 

Dekrznator ned 17.12.2023 08:40
gocc01 kaže...
 Na Playstationu ko ja, ne? Di nemaš traku na dnu ekrana na koju možeš poklikat jel 

 

 

 PC master race :D

Šalu na stranu, ovo je ozbiljna igra...nemožeš to kvalitetno igrati na playstationu. Nije to fifa ili super mario.

picajzla0707 ned 17.12.2023 14:04
gocc01 kaže...

Nisam potrošio dva sata na silazak sa stola, potrošio sam 5 minuta na klikanje i force close game. Kad ću imat više volje i vremena pokušat ću ponovno jer vjerujem da je igra jebena al ono, RTFM before you start.  15-20 minuta na brljanje oko kreiranja karaktera, prvi put vidim i igram BG i pojma nemam kakvi su likovi, kakav je stil igranja, nisam niti gameplay pogledao. Kad je demo u pitanju, igru boli kurac jel ju ja igram ili sam pauzirao da pogledam na netu za kaj je koji gumb. Vrijeme ide. 

Di bi se ja trebao sjetit i uopće pomislit da u nekoj igri za neku radnju poput skakanja moraš odredit shortcut? 

Vas je ovdje 90% igralo BG u prijašnjim verzijama ne? Na Playstationu ko ja, ne? Di nemaš traku na dnu ekrana na koju možeš poklikat jel 

 

 

 stari moj, do tebe je, nije do igre

kao da ja krenem igrat microsoft flight simulator i pjenim zašto upravljanje nije jednostavno kao u freelanceru i otkud sad tu 20 ili više raznoraznih komandi

notloB ned 17.12.2023 14:12
gocc01 kaže...
Wack kaže...
gocc01 kaže...

Instalirao sam demo da probam onih dva sata. Znači prva prostorija u koju uđeš nakon početka, ima neki stol pored prolaza. Nekak sam se uspio popet na taj stol i više nisam mogao sić dole. Nikak. Close game, delete. Možda kroz neko vrijeme opet.

 
Zamisliti biti TOLIKO nesposoban definitivno nije igra za tebe 

 WOW a tebi je trebalo 8 dana da nekaj ovak smisliš pa si samo to htio napisat?

Prvi put se uopće susrećem sa BG, imam jebena dva sata za demo koja bih trebao potrošit na to da skužim kak da siđem sa stola na koji se nisam nit popeo svojom voljom nego me "prebacilo" jer sam zapeo na mjestu di ne bih trebao bit. 

Druga stvar, funkciju skakanja je potrebno uključit u shortcut? 

Di to piše? 

 

Kak bih ja to trebao znat? 

Kak si to toliko sposoban da si to sam shvatio bez ikakvog prethodnog informiranja, čitanja o igri ili igranja prethodnih nastavaka? 

Al ajmo se nakon tjedan dana ubacit u komentar i pisat i vrijeđat. 

 

Jado jadni.

 

 Pa nije bg3 i raniji nastavci jedina klasična "old style" rpg igra ikad, ima ih... a čovjek koji je 10 godina na forumu bi trebao imati barem nekog iskustva, ne znam koje si godište, daješ na iskusnjaru a nisi odigrao valjda niti jednu od najlegendarnijih igara u žanru... nemoguće je bar se ne načuditi, ljudi barem znaju da ih taj tip igara ne zanima pa ih izbjegavaju ali ne biti niti upoznat s njima je kao živjeti ispod kamena.

 

Sad gledam 85' godište, barem nešto bi trebao znati...