PC igre

Assassin's Creed: Revelations

ExStazy uto 28.8.2012 20:18

Gledam u Invetory i vidim da je Outfits locked, pa kako to otključat? I ja kada sam kupio kartu onih Data fragments uspio sam ih skupit sam 37 (od toga ih je bilo dvadesetak na karti). Ima li nekakva cijela karta s tim fragmentima?

sudy_freak ned 6.1.2013 18:50
Unix kaže...

Ima li netko da ovo još uvijek igra ili svi slinite za AC 3? {#}

Ako je netko za MP, nick mi je lzgr2010.

E jbga, sada tek vidim ovo {#}

 

Šta nisi zvao na fejsu.
Sve kontam opet igrati AC:R.
Fuuu AC3 

n'aix sub 19.1.2013 02:31

moze pomoc,

imam piratiran assassins creed revelations -by skidrow ,patch je najzadnji sto je izasa

e sad pokrenem ga sve max settings i v-sync off,drzi na 60-80   fps ali cim dodem u nekakav grad desi se ogroman frame drop ,padne na 20-30 fps...

gleda san po ostalin forumima i ima ih dosta ljudi isti prob pa kontam da igra nie dobro optimizirana ali ipak ima i njih sta im dobro radi....ugl.

pod "moj pc" imate konfu pa vidite sta mozete predlozit...:/

doky01akablava ned 20.1.2013 18:31

Znaci krenio sam igrati sa namjerom da prodjem zbog Ezia i kraja njegove price i odbilo me odmah u pocetku.
Borba u AC3 sa Connorom je puno fluidnija,brze se izvodi,jednostavnija je i laksa i animacijski 10 puta bolje prikazana.
Ovdje su nekako neprijatelji inertni,spori,tamo te 2-3-ojica automatski napadu i imaju cutscene za to,jednostavno ne mogu se naviknuti na borbu.
Svaka cast Ubisoftu,sad vidim koliko su borbu poboljsali u trici.
Kako da se natjeram,prosao bi drage volje,ali takve me stvari odbijaju :( 

SuperWarrior pon 6.1.2014 15:39

Htio sam preći svaki AC ali nisam mogao zbog preslabog kompa. Prva 3 nastavka su bila uživancija,ali ovaj mi je katastrofa. Sve me živcira; od rađenja bombi,do preuzimanja i obrane utvrda,onaj hookblade,izgled ezia i desmonda... Sad me zanima jel priča jako važna za sljedeće nastavke,ak je da se nekako natjeram da ju prođem.