Ostalo

PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Volvox čet 17.1.2013 17:28

Mislim da bi se policija oko ovog trebala zainteresirana jer ti je covjek dao oko 600 krivotvorenih eura, i to vjerojatno ne toliko loše, ako ti odmah nisi skuzio. Ako je uspio 600 eura krivotvorit znaci da ima još, zar ce policija ne bavi krivotvorenjem novčanica??

redneck čet 17.1.2013 17:28
Volume kaže...

@KAVAhr ajde mi pošalji taj imei, sliku računa ili šta već imaš. Ženin stari mi je umirovljeni krimovac pa ću pogledati s njim može li on povući stare veze da se tu nešto napravi. I na koji način si se dogovarao s tim momkom oko kupnje

Starog UDBA-ša u to petljat..??!NO WAY..!!!{#}...šalu na stranu,ovakve mi se stvri gade.Zašto?Jer se standardno ide u normalnim društvima legelnim putem,ne petljajući nekog lika koji više nema niti ovlasti..TO se službeno zove zlouporaba nekadašnjeg statusa..Radfi ovakvih stvari imamo i one gdje službeni pandur odaje službenu tajnu nekom svojem poznaniku,koji opet tko zna kome i za koju svrhu daje informacije,na koje nema pravo..

Na kraju se čudimo društvu u kojemu živimo..{#}

Napraviti potpunu prijavu i to je to..

Volvox čet 17.1.2013 17:31
redneck kaže...
Volume kaže...

@KAVAhr ajde mi pošalji taj imei, sliku računa ili šta već imaš. Ženin stari mi je umirovljeni krimovac pa ću pogledati s njim može li on povući stare veze da se tu nešto napravi. I na koji način si se dogovarao s tim momkom oko kupnje

Starog UDBA-ša u to petljat..??!NO WAY..!!!{#}...šalu na stranu,ovakve mi se stvri gade.Zašto?Jer se standardno ide u normalnim društvima legelnim putem,ne petljajući nekog lika koji više nema niti ovlasti..TO se službeno zove zlouporaba nekadašnjeg statusa..Radfi ovakvih stvari imamo i one gdje službeni pandur odaje službenu tajnu nekom svojem poznaniku,koji opet tko zna kome i za koju svrhu daje informacije,na koje nema pravo..

Na kraju se čudimo društvu u kojemu živimo..{#}

Napraviti potpunu prijavu i to je to..

Naša policija nije u stanju nać upaljeni iphone dok netko razgovara preko njega ispred njihove stanice i dere se ukraden je iphone, a kamoli zagasen i neotvaran. Ne da nije u stanju nego im se jednostavno neda. Ako imaš veze to je već druga stvar, naravno da će imat više sreće ako ima nekog u policiji, ne pričaj gluposti, cilj je nać iphone, na bilo koji način.

redneck čet 17.1.2013 17:48
Volvox kaže...
redneck kaže...
Volume kaže...

@KAVAhr ajde mi pošalji taj imei, sliku računa ili šta već imaš. Ženin stari mi je umirovljeni krimovac pa ću pogledati s njim može li on povući stare veze da se tu nešto napravi. I na koji način si se dogovarao s tim momkom oko kupnje

Starog UDBA-ša u to petljat..??!NO WAY..!!!{#}...šalu na stranu,ovakve mi se stvri gade.Zašto?Jer se standardno ide u normalnim društvima legelnim putem,ne petljajući nekog lika koji više nema niti ovlasti..TO se službeno zove zlouporaba nekadašnjeg statusa..Radfi ovakvih stvari imamo i one gdje službeni pandur odaje službenu tajnu nekom svojem poznaniku,koji opet tko zna kome i za koju svrhu daje informacije,na koje nema pravo..

Na kraju se čudimo društvu u kojemu živimo..{#}

Napraviti potpunu prijavu i to je to..

Naša policija nije u stanju nać upaljeni iphone dok netko razgovara preko njega ispred njihove stanice i dere se ukraden je iphone, a kamoli zagasen i neotvaran. Ne da nije u stanju nego im se jednostavno neda. Ako imaš veze to je već druga stvar, naravno da će imat više sreće ako ima nekog u policiji, ne pričaj gluposti, cilj je nać iphone, na bilo koji način.

Na bilo koji način..Pa o tome i pričam.Mulac je na sred ulice išao prodavati mobitel..Što nije otišao sa likom u banku,da mu ovaj direktno uplati na račun..Suma je ispod 10 000 kuna i ne ide na prijavu dobiti..Lik bi pobjegao prije banke jer je imao fejkove.Osobno imam frendove u vrhu policije,ali radi ovakvog telca ih nikad ne bi potezao..Drugi puta će pametnije..

mar123 čet 17.1.2013 18:00
redneck kaže...
Volvox kaže...
redneck kaže...
Volume kaže...

@KAVAhr ajde mi pošalji taj imei, sliku računa ili šta već imaš. Ženin stari mi je umirovljeni krimovac pa ću pogledati s njim može li on povući stare veze da se tu nešto napravi. I na koji način si se dogovarao s tim momkom oko kupnje

Starog UDBA-ša u to petljat..??!NO WAY..!!!{#}...šalu na stranu,ovakve mi se stvri gade.Zašto?Jer se standardno ide u normalnim društvima legelnim putem,ne petljajući nekog lika koji više nema niti ovlasti..TO se službeno zove zlouporaba nekadašnjeg statusa..Radfi ovakvih stvari imamo i one gdje službeni pandur odaje službenu tajnu nekom svojem poznaniku,koji opet tko zna kome i za koju svrhu daje informacije,na koje nema pravo..

Na kraju se čudimo društvu u kojemu živimo..{#}

Napraviti potpunu prijavu i to je to..

Naša policija nije u stanju nać upaljeni iphone dok netko razgovara preko njega ispred njihove stanice i dere se ukraden je iphone, a kamoli zagasen i neotvaran. Ne da nije u stanju nego im se jednostavno neda. Ako imaš veze to je već druga stvar, naravno da će imat više sreće ako ima nekog u policiji, ne pričaj gluposti, cilj je nać iphone, na bilo koji način.

Na bilo koji način..Pa o tome i pričam.Mulac je na sred ulice išao prodavati mobitel..Što nije otišao sa likom u banku,da mu ovaj direktno uplati na račun..Suma je ispod 10 000 kuna i ne ide na prijavu dobiti..Lik bi pobjegao prije banke jer je imao fejkove.Osobno imam frendove u vrhu policije,ali radi ovakvog telca ih nikad ne bi potezao..Drugi puta će pametnije..

naravno da imas.

zasto nebi netko povuko vezu ako ju ima? tako ce se nesto rjesit.

Blade18 čet 17.1.2013 18:13

Jos to nisi rijesio? Mojoj frendici su ukrali ono govno od xperie x10, tad je mob bio star nekih godinu dana, bez garancije, rekao sam joj da odnese IMEI broj u policiju. Nasli su joj mob u roku od mjesec dana, ja za taj mob nebi dao 50kn, ali ona se pravdala da ga je platila 3500kn, a kad je preko 3 soma kn murja mora na teren... eto tolko ja znam i to je neko moje iskustvo...

XXX-Man čet 17.1.2013 18:49

S obzirom da je očito da se neki ne mogu nikako pridržavati teme i da je sve prešlo u čisti offtopic, zaključavam temu.

 

Ako autor ima potrebu još nešto dodati što bi mu moglo pomoći ili javiti da je riješio, može me kontaktirati pa ću otključati temu da to može napraviti.

Isto vrijedi i za ostale koji imaju KORISNE informacije.

 

{#}