Ostalo

Najbolji i najgori uleti curama ?!

mazy651 sub 2.11.2013 19:57
passat kaže...
chutac kaže...
antimon95 kaže...

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i  uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

  Pritom se jednom rukom uhvatiš za kragnu svoje bijele košulje, drugom rukom za kopču remena na kojoj piše Ramani i pritom izbaciš ključ svoga Golfa dvojke!

1.6 benzin-plin

 

atestiran

Phantom_RI sub 2.11.2013 22:14
passat kaže...
chutac kaže...
antimon95 kaže...

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i  uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

  Pritom se jednom rukom uhvatiš za kragnu svoje bijele košulje, drugom rukom za kopču remena na kojoj piše Ramani i pritom izbaciš ključ svoga Golfa dvojke!

1.6 benzin-plin

 

Dizel power motherfucker, da bude lijep crni oblak {#}

chutac sub 2.11.2013 22:35
Phantom_RI kaže...
passat kaže...
chutac kaže...
antimon95 kaže...

evo jedan originalan ulet:

odlazis za sank trazis i  uzimas pice i kockicu leda. Dolazis pred neku zensku uzmes kocku pred njom bacis na pod i razbijes nogom. Kazes: curo/mala ja sam probio led, sad je na tebi red.

  Pritom se jednom rukom uhvatiš za kragnu svoje bijele košulje, drugom rukom za kopču remena na kojoj piše Ramani i pritom izbaciš ključ svoga Golfa dvojke!

1.6 benzin-plin

 

Dizel power motherfucker, da bude lijep crni oblak {#}

Tako je, Golf bez dima k'o Lijepa Nasa bez dugova!

I obavezno dizel tako da kad u trecem verglanju upali iz prve da cuje cijeli 'diskoklub'!

ddarknessfairyy sub 2.11.2013 22:54
chutac kaže...

Tako je, Golf bez dima k'o Lijepa Nasa bez dugova!

I obavezno dizel tako da kad u trecem verglanju upali iz prve da cuje cijeli 'diskoklub'!

Uz nezaobilazne "Najveće hitove turbofolka", spuštene prozore i obaveznu frajersku ruku obješenu do pola vrata.

chutac sub 2.11.2013 23:13
ddarknessfairyy kaže...

Uz nezaobilazne "Najveće hitove turbofolka", spuštene prozore i obaveznu frajersku ruku obješenu do pola vrata.

  Isto tako, auspuh kao Severinin supak, kromirana antena i "obrve" na svjetlima u kojima su plave žaruljice!

mazy651 sub 2.11.2013 23:59
chutac kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Uz nezaobilazne "Najveće hitove turbofolka", spuštene prozore i obaveznu frajersku ruku obješenu do pola vrata.

  Isto tako, auspuh kao Severinin supak, kromirana antena i "obrve" na svjetlima u kojima su plave žaruljice!

Kineskog proizvodaca za cijelih 10 kn

chutac ned 3.11.2013 00:07
mazy651 kaže...
chutac kaže...

  Isto tako, auspuh kao Severinin supak, kromirana antena i "obrve" na svjetlima u kojima su plave žaruljice!

Kineskog proizvodaca za cijelih 10 kn

  Baah, zaboravio sam na LED trake iz Konzuma na braniku.

Bez toga mu džaba sav bas...

CyberPlague pon 20.4.2015 22:26

-Oš se hebat?

-......
-Nećeš?Nema veze ionako ću reć svima da jesmo.

 

_______________________________________________

 

Ej,mala koje si godište?
-Šta misliš?
Mislim da te kresnem,zato i pitam