Ostalo

Kako se ošišati?

Najbrži sub 9.7.2011 19:52
Arabarran kaže...
I ja bi tako neku otkačenu zurku ali kako radim uniformirani posao,sumnjam da bi to dobro prošlo. Eventualo za godišnji se raskalašiti i onda prije posla sve ošišati :-D

Tako je, frend isto zbog posla nije mogao raditi zurke, čim je palo ljeto odmah pod mašinicu.

AtomicBomb sub 9.7.2011 20:11
Ranko Kukumar kaže...
Mentalist kaže...

Buduci da frizersku upisuju retardi s IQ-om manjim od 100, nitko nije dobar frizer (makar ne u mojoj nazadnoj sredini).

  Previše generiliziraš. Istina je da se danas u srednju frizersku isključivo upisuju oni sa slabijim ocjenama, ali postoji hrpetina iskusnijih frizera koji su ošišali više glava nego što smo ja i ti ćevapa pojeli. Tako da je nemoguće to generalizirati da su svi frizeri Low IQ i da nisu dobri.

 

 

Kladim se da postoji tisuće firzera koji imaju veći IQ od Mentalista.

KKristijan sub 9.7.2011 21:17
AtomicBomb kaže...
Ranko Kukumar kaže...
Mentalist kaže...

Buduci da frizersku upisuju retardi s IQ-om manjim od 100, nitko nije dobar frizer (makar ne u mojoj nazadnoj sredini).

  Previše generiliziraš. Istina je da se danas u srednju frizersku isključivo upisuju oni sa slabijim ocjenama, ali postoji hrpetina iskusnijih frizera koji su ošišali više glava nego što smo ja i ti ćevapa pojeli. Tako da je nemoguće to generalizirati da su svi frizeri Low IQ i da nisu dobri.

 

 

Kladim se da postoji tisuće firzera koji imaju veći IQ od Mentalista.

 {#}