thekeyofdestiny13 čet 3.11.2016 22:18
Marko :D kaže...

Gdje?

 Više je problema s Operom, a manje s Vivaldijem, nekako mi je problematičan video pokazivač, Openload.co gdje često se preko njega i na drugim stranicama prikazuju filmovi i serije, nikako ne ide fluidno gledanje. Kako to rješiti? Unaprijed hvala.

thekeyofdestiny13 ned 6.11.2016 00:43

Zašto se pojavljuje problem meni na Operi, a ostali preglednici nemaju takav problem i može se normalno pokretati, atiče se Adobea flash playera koji kako prikazuje slika. Adobe je kod mene uvijek ažuriran. Pokušao sam riještit taj problem potpunom deinstalacijom Adobea flash playera, ali neuspješno. Kako dalje riješiti?

x18x05x ned 6.11.2016 01:01
thekeyofdestiny13 kaže...

Zašto se pojavljuje problem meni na Operi, a ostali preglednici nemaju takav problem i može se normalno pokretati, atiče se Adobea flash playera koji kako prikazuje slika. Adobe je kod mene uvijek ažuriran. Pokušao sam riještit taj problem potpunom deinstalacijom Adobea flash playera, ali neuspješno. Kako dalje riješiti?

 U address bar upiši "about:config", odi na Multimedia, čekiraj kvadratić "Allow Autoplay" i na Save ili Spremi.

Cevi ned 6.11.2016 01:11
thekeyofdestiny13 kaže...

Zašto se pojavljuje problem meni na Operi, a ostali preglednici nemaju takav problem i može se normalno pokretati, atiče se Adobea flash playera koji kako prikazuje slika. Adobe je kod mene uvijek ažuriran. Pokušao sam riještit taj problem potpunom deinstalacijom Adobea flash playera, ali neuspješno. Kako dalje riješiti?

 možda ti je uključena opera turbo ili vpn

thekeyofdestiny13 ned 6.11.2016 14:24
Cevi kaže...
thekeyofdestiny13 kaže...

Zašto se pojavljuje problem meni na Operi, a ostali preglednici nemaju takav problem i može se normalno pokretati, atiče se Adobea flash playera koji kako prikazuje slika. Adobe je kod mene uvijek ažuriran. Pokušao sam riještit taj problem potpunom deinstalacijom Adobea flash playera, ali neuspješno. Kako dalje riješiti?

 možda ti je uključena opera turbo ili vpn

 Hvala ti, problem je riješen, a bio je u VPN-u.

Marko :D sri 16.11.2016 19:28

Izgleda da je kod tebe problem jer kod mene cijelo vrijeme sve radi bez problema. Probaj vratiti preglednik na zadane postavke pa vidi jel radi. Ako ne radi, probaj reinstalirati preglednik i onda bi ti trebalo proraditi.

Tony Marconi sri 16.11.2016 19:41
Marko :D kaže...
Ovo je besplatan Opera VPN koji dolazi zajedno s preglednikom. Avastov se zove SecureLine, dio je Avasta i plaća se. 

Znam, koristim plaćen Avastov, ali mislim zakaj bi platil ako je Operin dobar ?

Je li na razini onih free VPn-a skrivaač s googla hide me i sl ili ima malo bolju enkripciju.

Avastov ima 256 bitnu enkripciju.

TiMi79 sri 16.11.2016 21:40
Marko :D kaže...

Izgleda da je kod tebe problem jer kod mene cijelo vrijeme sve radi bez problema. Probaj vratiti preglednik na zadane postavke pa vidi jel radi. Ako ne radi, probaj reinstalirati preglednik i onda bi ti trebalo proraditi.

 Čisto sumnjam da će to riješiti problem, jer mi se isto događa i na drugom računalu na kojem sam operu stavio prije par dana.

TiMi79 sri 16.11.2016 22:15
Marko :D kaže...

Onemogući sve dodatke u pregledniku i antivirus pa probaj ponovno. Nešto blokira pristup VPN-u. Može biti da je neki dodatak u pitanju, antivirus ili firewall.

 OK. Javim rezultate kad saznam malo bolje. Izgleda da je do privacy badgera, ali moram to još potvrdit daljnim emprijskim postupcima