Ostale mrežne teme

STEAM, objašnjenja, kako, koliko, pomoć

seha13 pon 15.7.2013 10:44

TREBA MI MALA POMOC OCU UZET CS 1.6 PREKO STEAMA I TAMO IMAJU KARTICE PREKO KOJIH SE UZIMA I TAMO IMA MASTERCARD A JA IMAM MAESTRO CARD EH JELI TO ISTO DALI MOGU UZETI SA MAESTRO CARD ILI MORAM IMATI MASTERCARD DALI JE TO ISTO ILI NIJE   MOLIM VAS ODGOVORITE MI HITNO

Picoskop pon 15.7.2013 11:36
seha13 kaže...

TREBA MI MALA POMOC OCU UZET CS 1.6 PREKO STEAMA I TAMO IMAJU KARTICE PREKO KOJIH SE UZIMA I TAMO IMA MASTERCARD A JA IMAM MAESTRO CARD EH JELI TO ISTO DALI MOGU UZETI SA MAESTRO CARD ILI MORAM IMATI MASTERCARD DALI JE TO ISTO ILI NIJE   MOLIM VAS ODGOVORITE MI HITNO

Maestro ti je kartica tekuceg racuna a Master ti je kreditna kartica ugl s Master karticom kupujes online nadam se da sam ti pomogao {#}

Znaci moras imat Master karticu da bi mogao nesto kupiti nemozes s Maestrom uzimat online

GREENHORN ned 11.8.2013 18:03

pozdrav ljudi, trebam pomoć...

 

hoću kupiti igricu sa steama preko paypal-a ali stalno dobivam ovu poruku 

 

"Your purchase has not been completed.

The payment processor has reported an authorization failure. Please select a different payment method."

 

 

igrica je još kratko na popustu, a ja nikako da uspijem kupiti igru.ž

 

svi podaci mi se podudaraju

 

EDIT: pokušao sam platiti preko Visa Electron kartice iz PBZ-a, ali mi onda javlja da mi banka ne dopušta transakciju te da se obratim banci za riješavanje problema.

 

Ne kužim zašto ne mogu kupiti igru a vidim da svi drugi na ovom forumu kupuju bez problema.

toni98981 uto 3.5.2016 13:29

Ako je netko od vas ikad plaćao s paysafecardom neka mi objasni proceduru. Jer ja tipa ocu kupiti igricu preko steama i kad idem birat način plaćanja nema paysafecarda pa ako netko zna kako da stavim tu opciju neka se javi. Hvala.

L1nNk čet 5.5.2016 13:04
toni98981 kaže...
Ako je netko od vas ikad plaćao s paysafecardom neka mi objasni proceduru. Jer ja tipa ocu kupiti igricu preko steama i kad idem birat način plaćanja nema paysafecarda pa ako netko zna kako da stavim tu opciju neka se javi. Hvala.

 Ja koliko znam da Steam kod nas nema opcije za placamo putem paysafe a, ja osobno sam s drugih stranica kupovao svari s PS om. Eventualno preko vpn a da zamaskiras svoju trenutnu lokaciju i da odaberes tipa Sloveniju koja ima mogucnost kupovine putem PS a preko Steam a. Imas Humble, Indie, Greenmangaming, G2A,G2Play, InstantGaming, Kinguin.