Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 pet 19.7.2019 23:08
XXX kaže...

Uvijek vam je takav odgovor kod svih dućana koji naprave grešku...nemojte ubuduće ni pokušavati.

 

Reci to mom Huawei Mate 20 lite kojeg sam dobio za 1.089kn na ekupi u 5. mj ove godine 

hummer0 pet 19.7.2019 23:11
ibme74 kaže...
XXX kaže...

Uvijek vam je takav odgovor kod svih dućana koji naprave grešku...nemojte ubuduće ni pokušavati.

 

Reci to mom Huawei Mate 20 lite kojeg sam dobio za 1.089kn na ekupi u 5. mj ove godine 

 Da to je bilo lijepo ja sam ženi kupio jedan.

IvanBrekalo pet 19.7.2019 23:17
Del_Boy97 kaže...
XXX kaže...

Uvijek vam je takav odgovor kod svih dućana koji naprave grešku...nemojte ubuduće ni pokušavati.

 zakaj ne, pa uspjelo je recimo kod ekupi

 E kupi je multimilijardska firma s 1000+ zaposlenih, hebe im se za 20 telefona

ibme74 pet 19.7.2019 23:26
IvanBrekalo kaže...

 E kupi je multimilijardska firma s 1000+ zaposlenih, hebe im se za 20 telefona

 

Uf, bilo je to puno vise od 20 komada telefona... bilo je tu nekih na forumu koji su sami uzeli po 10-15 komada 

SamoPitam3 pet 19.7.2019 23:30

Bilo je i vise, a i manji gubitak. Uostalom, ekupi za 20ak minuta dnevnog poslovanja nadoknadni taj relativno mali gubitak. Ovima nije prosao niti niti onaj ryzen. Sada bi jos vise para popusili. Koliko uopce dodje 2x16 3200 memorije kod nas ? 2500 kuna ?  Po primjerku manjak gubitak od 2300 kuna Bas bi volio znati koliko memorije je naruceno da mozemo vidjeti krajnji "domet".

 

EDIT: Isprike 1600 kuna kako vidim na nabavi. Nisam neko dulje vrijeme pratio...

EDIT 2 : Nisam narucio niti onaj ryzen niti ovo, jer niti nisam nista ocekivao po toj cijeni, ali ovo "kokosarenje" od strane njih nije u redu. Sto im to alkoholicar odrzava stranicu ?!?!

 

hummer0 pet 19.7.2019 23:55
ibme74 kaže...
IvanBrekalo kaže...

 E kupi je multimilijardska firma s 1000+ zaposlenih, hebe im se za 20 telefona

 

Uf, bilo je to puno vise od 20 komada telefona... bilo je tu nekih na forumu koji su sami uzeli po 10-15 komada 

 Prodano ih je 100 kom. Onda su skužili.

Del_Boy97 sub 20.7.2019 01:24
IvanBrekalo kaže...
Del_Boy97 kaže...
XXX kaže...

Uvijek vam je takav odgovor kod svih dućana koji naprave grešku...nemojte ubuduće ni pokušavati.

 zakaj ne, pa uspjelo je recimo kod ekupi

 E kupi je multimilijardska firma s 1000+ zaposlenih, hebe im se za 20 telefona

a nije bas sad tako necemo pretjerivati, prihod im je oko 270 milijuna kuna i posluju s 2 milijuna kuna dobiti

 

i bilo je tih telefona sigurno i puno više od 20

Čitatelj uto 23.7.2019 19:37

Cuj, Mobis ih je stavio na akciju - i onda su u roku keks nestale.

Dali su si medjusobno na poslu pokupovali, ne znam,

a mozda je stvarno baterija "u banani".

 

Iskreno - Nokijine (to je originalna Nokia) baterije su odlicne.

 

Imam Nokiu 6300 sa originalnom baterijom, u ladici, koristio sam ju 3 godine,

od tad ju par puta godisnje kresnem - baterije i dalje radi do 8 dana.

 

Tako da mi je to malo "blja" odgovor.

The_Fichek sri 24.7.2019 13:45
Mladen kaže...

Pitao sam ih di ce i kad ce prije nekih tjedan dana. Tad su rekli da ne znaju sta je s dobavljacima i napokon stigla. Hvala na obavijesti. Taman mi je danas odbijena ista ploča iz Njemačke radi problema s Mailboxde adresom. Inace stvarno nabavljaju sve kaj se moze nabaviti, samo ih treba pitati :)

Rabbit čet 25.7.2019 16:30
AmonZero kaže...

Bas sam htio rec da je ovo predobro da bi bilo istinito. Kad sam usporedio cijenu na nabavi i tu odma je sve jasno.

Al evo kolege potvrdile da je vjerovatno o scam rijec.

 Evo potvrđeno da je fake. Upravo mi narudžba otkazna (vjerojatno seller nije mogao isporučiti proizvod).
 Hvala bogu da je Amazon an drugi strani pa je sve vračeno.
 Bila je predobra ponuda da bi bila prava 

Vader pet 26.7.2019 15:16

Nije dobra ponuda pošto je ipon, ista ima i u edigitalu, isto lutrija od dućana. Nije mi nešto super cijena. Nedavno je bila U Futuri Gigabyte Gaming za 3700, ali je otišla. Nedavno sam naručio Zotac za 2800 kn u bits and bytes, ali mi je otkazana narudžba. Inače, cijena grafičkama u dućanima se pomalo diže, ali zato ima polovnih. 

Del_Boy97 pet 26.7.2019 15:40
Vader kaže...

Nije dobra ponuda pošto je ipon, ista ima i u edigitalu, isto lutrija od dućana. Nije mi nešto super cijena. Nedavno je bila U Futuri Gigabyte Gaming za 3700, ali je otišla. Nedavno sam naručio Zotac za 2800 kn u bits and bytes, ali mi je otkazana narudžba. Inače, cijena grafičkama u dućanima se pomalo diže, ali zato ima polovnih. 

 trebale bi pojeftiniti, pošto sad dolaze ove SUPER verzije za istu cijenu

Gamerx:)xxx ned 28.7.2019 14:40

Koliko vise cekan, nikako docekat...😁 Pratit cu jos situaciju par mjeseci pa cu kupit sta mi se bude svidjelo.

Kao sto je jedan kolega napisao, bolje se sada skoncentrirati na ram jer ce cijene rasti. U mall.hr imate kingston 2666Hz 8GB ddr4 za oko 280 kn sto je po meni bestbuy.

Zivimo u potrošačkoj eri te mi je bolje odabrati nesto kvalitetnije kako bi me sluzilo dugi niz godina. Nikad necu razumjet zasto netko stalno kupuje novi mob ili proc kad je i onaj stari u 99,99% jednako iskoristiv.

Lp i hvala na odgovorima.

The_Fichek ned 28.7.2019 20:37

Kupuju novo tako da uvijek imaju novo s cim manjim gubitkom jer staro obicno fino prodaju.

 

Kaj se tice memorije ne znam kolko se pametno povodit forum guru misljenjima, ali oke. Taj Kingston je najnormalnije cijene, nije best buy, ali je dobra ponuda.