Općenito o mobitelima

[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Bass uto 2.10.2012 15:42
Dudum48 kaže...

Navodno su SE telefoni na androidu u Tele2 svi otključani..

 

istina. kupio sam sebi xperiu mini i bez probe odnio na otkljucavanje. kupio curi isti i bio je otkljucan tako da sam prisparao 150 krznenih prijatelja.

hamstercic uto 26.2.2013 19:16

Evo, ne mogu dekodirati mobitel K800i na sve mreže. Sa Omniusom sam probao, ali znam, treba kupiti licencu. Pola linka za downloadanje nisu dostupna ili su izbrisana, pa sam ih googlao i skinuo. Što to znači modanje i flashanje?

Virus_sc sub 9.3.2013 13:14

moze jedna pomoc. hitno mi treba da otklucam SE s500i trazio sam po google-u isprobao dosta nacina ali ni na jedan nisam uspio otkljucat mobitel,  svoj android sam otkljucao bez ikakvih problema u roku 4-5 minuta a ovaj nemogu nikako. molio bih za pomoc ako itko zna. hvala...

Danyel uto 19.3.2013 00:57

Imam problem - prijatelj kupio Arc S, prodavač izgubio račun (garanciju ima) i sada ga ne može otključati sa T-mobilea na Tele2. Probao sam preko ovog Omniusa, ali ne funkcionira (da, da, spojio sam TP kako treba i imam kredit). Nakon toga se ne želi probuditi, pa ga malo išamaram S1Toolom da ga vratim u život. 

 

T-mobile mu ne želi dati SIM kod, premda je ugovor odavno istekao, jer nema račun.

 

Serviseri traže od 100-300kn za otključavanje, i kažu d aće im trebati min. tjedan dana a ne mogu zagarantirati da će uspjeti... Ima li kakav način, šta sa tom Omnijom, hoće li ona profunkcionirati (server)?

daniel.hajdinjak666 uto 19.3.2013 01:00
Danyel kaže...

Imam problem - prijatelj kupio Arc S, prodavač izgubio račun (garanciju ima) i sada ga ne može otključati sa T-mobilea na Tele2. Probao sam preko ovog Omniusa, ali ne funkcionira (da, da, spojio sam TP kako treba i imam kredit). Nakon toga se ne želi probuditi, pa ga malo išamaram S1Toolom da ga vratim u život. 

 

T-mobile mu ne želi dati SIM kod, premda je ugovor odavno istekao, jer nema račun.

 

Serviseri traže od 100-300kn za otključavanje, i kažu d aće im trebati min. tjedan dana a ne mogu zagarantirati da će uspjeti... Ima li kakav način, šta sa tom Omnijom, hoće li ona profunkcionirati (server)?

Nađi na YT video od "BlueChip" frajera, ako ko zna, zna on. Vec je bilo o tome i kolko se sjecam dođe te nekih 10 eura otkljucavanje. Bas zato jer je S i ima drugaciji bootl.