Kupnja - Komponente

[Kupovina] Nvidia RTX 3070 / 3080 / 3090

Najbrži pon 30.5.2022 21:05
Netherwind kaže...

 Pa kad ima 3090 po cijeni koju si naveo (op.a. 10 000kn) što je ne kupiš i lockaš oglas?

 Jer sam ovaj mjesec potrošio €4k i ne trebam se pravdati ikome na što. Već bi kupio Strix 3090 međutim zbog svojih znanih razloga trenutno to nije moguće, ali u skorije vrijeme vrlo moguće ukoliko se ne proda.

Najbrži uto 31.5.2022 09:18
mrki_trpi kaže...

nisi ti vidio 4k eura na slici a kamoli da si ih imao u džepu

 Dok se tu raspravljaš na forumu tko ima veći konto, ima nas koji radimo i zarađujemo da si možemo priuštiti takve fine stvari. Preko €4k možeš vidjeti na mojoj profilnoj slici, motor €3500, kaciga €450, odijelo €300 te da ne nabrajam dalje. 

Evo ti SS moje zadnje plaće

P.S. svakako ne zaboravi pogledati pod Moj PC 

mrki_trpi uto 31.5.2022 12:00
Najbrži kaže...
mrki_trpi kaže...

nisi ti vidio 4k eura na slici a kamoli da si ih imao u džepu

 Dok se tu raspravljaš na forumu tko ima veći konto, ima nas koji radimo i zarađujemo da si možemo priuštiti takve fine stvari. Preko €4k možeš vidjeti na mojoj profilnoj slici, motor €3500, kaciga €450, odijelo €300 te da ne nabrajam dalje. 

Evo ti SS moje zadnje plaće

P.S. svakako ne zaboravi pogledati pod Moj PC 

nitko se o kontima i ciframa ne raspravlja nego ti... spamaš po drugim oglasima, kako bi dokazao da možeš keširati 1000eura , općenito mene i ostale zaboli neka stvar jel si ti potrošio 4k ili 44k eura da druge stvari, nema veze s oglasom, samo želim reći da ti jedini tu pametuješ o nekim ciframa...

sad si me natjerao da otvorim platnu listu sa 3x većim netto iznosom i to u HR, no eto na ovu tvoju razinu primitivizma i seljakluka se nemam namjeru spuštati i to kačiti u postove, ako nekog zanima nek se javi na pm pa proslijedim

No, kad već zarađuješ puste eure, ne vidim poantu oglasa koji u prevedenom znače, žicam grafulju po 30-40% nižoj cijeni od tržišne, u trenutno otvaranja jedno 2,5-3x od tržišne cijene

 

 

aj ti meni živ bio, ja ti od srca želim da naletiš na 3090tku za 100eura

 

 

Najbrži uto 31.5.2022 12:19
mrki_trpi kaže...

ne vidim poantu oglasa koji u prevedenom znače, žicam grafulju po 30-40% nižoj cijeni od tržišne, u trenutno otvaranja jedno 2,5-3x od tržišne cijene

 Za svoje novce mogu da biram koliko ću što platiti, hvala na razumijevanju 

mrki_trpi uto 31.5.2022 14:09
Najbrži kaže...
mrki_trpi kaže...

ne vidim poantu oglasa koji u prevedenom znače, žicam grafulju po 30-40% nižoj cijeni od tržišne, u trenutno otvaranja jedno 2,5-3x od tržišne cijene

 Za svoje novce mogu da biram koliko ću što platiti, hvala na razumijevanju 

općenito pravilo za nešto što vrijedi X kuna novo u dućanu, isto to rabljeno vrijedi X - 20-30%

 

ti za svoje novce možeš birati što ćeš si kupiti, a koliko ćeš platiti možeš birati uglavnom u 99,9% slučajeva unutar ove općenite formule, očekivati niže od toga moguće ako se slučajno naleti, ali postaviti oglas da ti netko proda nešto po 2-3x nižoj cijeni od neke normalne/prosječne trenutne cijene se zove raznim pogrdnim imenima, malo si pobrkao lončiće, ne vrijedi tvojih 1000 eura više od mojih ili bilo čijih da bi se tako postavio...