IvoJima pon 8.3.2021 08:45

PI nije kriptovaluta

PI je obicna applikacija za mob koja imitira majnovanje koju kontrolise nepoynata grupa

Pi nikad nece imati vrednost niti ce se njime trgovati na burzama

Moj savjet okanite se toga tu nema niceg zenimljivog niti vrijednog

plavi_medved sri 10.3.2021 23:07

Kyc radit kad izade na mainnet... prije nista, a ako oni u meduvremenu krenu brisat korisnike koji nisu potvrdili kyc kad su oni zahtjevali to je krsenje slobode interneta, privatnosti. I svaki pojedinac ih moze tuzit, naravno građanskom tužbom.

millennial čet 25.4.2024 16:13
imba_kewl kaže...

kolko vrijedi pi?

 0 ili slovima NULA. mogu i ja napisati da mi coin vrijedi 1 mil. dolara, ali kakve koristi kad ga ne možeš unovčiti. PI je uzaludno trošenje vremena i resursa, kao i većina kripta.

Marin003 čet 25.4.2024 16:46

Izgleda ne poznaješ tržište ni malo. Treba iskoristi trend, ja sam vidi Pi-jeve prodao prije 1mj, za dobru svotu (ne milijunsku nažalost - kak "predviđaju") + s free klikanjem još zaradio na par Telegram klikalica. Pod trend mislim, da su Korejanci i Kinezi ludi za Pi-jem, pa moje mišljenje je bilo prodati dok ga još žele kupiti(naravno preko dogovora ne mjenjačnica jer ne vrijedi ništa). Dok za kompletno kripto trgovanje uzmem x3-x5 godišnje jer ciljam razumne svote, mogao bih i puno bolje zaraditi, a i izgubiti.

 

millennial pet 26.4.2024 16:46
Marin003 kaže...

Izgleda ne poznaješ tržište ni malo. Treba iskoristi trend, ja sam vidi Pi-jeve prodao prije 1mj, za dobru svotu (ne milijunsku nažalost - kak "predviđaju") + s free klikanjem još zaradio na par Telegram klikalica. Pod trend mislim, da su Korejanci i Kinezi ludi za Pi-jem, pa moje mišljenje je bilo prodati dok ga još žele kupiti(naravno preko dogovora ne mjenjačnica jer ne vrijedi ništa). Dok za kompletno kripto trgovanje uzmem x3-x5 godišnje jer ciljam razumne svote, mogao bih i puno bolje zaraditi, a i izgubiti.

 

 prodao sam i ja susjedu košticu breskve jučer za 2 eura... to što ti radiš je kockanje ne trejdanje. PI je za sada sam po sebi beskoristan i nemaš službeni legalni način za "unovčiti" ga, prema tome službena vrijednost mu je NULA. To što ćeš ga ti prodati nekome OTC je potpuno druga stvar, ali tako možeš prodati sve i svašta.