Kriptovalute

Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

footballer pon 5.3.2018 11:04

Ukoliko se sjećate kad sam vam govorio o Bitquence-u, on je pred malo rebrandan u Ethos, te su od jučer (sinoć) počele registracije za njihov wallet. Svi oni koji se registriraju do 31.3. će imati posebne povlastice kao što su airdropovi (na launchu će se davati coini), dobit će besplatan premium membership koji traje godinu dana, te verificiranu osobnu wallet adresu. 

Sjećat će se i da sam rekao kako im je u planu napraviti i fiat gateway, koji će biti puno bolji od coinbase-a, te će riješiti problem naših istočnih susjeda (kolege iz Srbije se žale da Coinbase jednostavno ne podržava prodaju i kupovinu u Srbiji). Naravno, riješit će problem i drugih država, no mislim da je tu bitno napomenuti ovu regiju jer je već par ljudi ovdje reklo da ima poteškoća s kupovinom coina. 

https://www.ethos.io/universal-wallet/ ovo je stranica za registraciju (srećom, nema affiliate linkova) pa pogledajte i registrirajte se ukoliko to želite. Naravno, na istim stranicama možete vidjeti sve o Ethosu. Za one koje zanima, cijena mu je sada malo ispod $5, a ATH je bio $11. 

kerum sri 7.3.2018 17:21
loky4i4 kaže...
kerum kaže...

Za sve koji imaju ETC, Callisto airdrop ce biti za nekoliko sati (na bloku 5500000) - block explorer

 

Vazno je da vecina exchangea ne podrzava ovaj airdrop te je najpametnje prebaciti se na ClassicEtherWallet (ili neki drugi koji ga podrzava) za vrijeme airdropa.

 Zbog čega tolika pompa oko coina koji vrijedi 1$ ?

Iskreno da sam znao kako ce sve ispasti, ostao bih na NEO i kupio vrhnje, ali sto je tu je.

GrimReaperKC sub 10.3.2018 13:34

Evo samo informacija, Blackmoon (BMC) ovaj mjesec izbacuje working product (investment funds tokenized platform) te prvi fond  (moguce i 2), pa bi cijena mogla znacajno gore s obzirom da se coin krece oko ico cijene (USD),ima vrlo mali market cap i broj tokena u opticaju je relativno mali pa bi mogla biti prilika za odlicnu zaradu.

 

Osobno sam dosta u tom coinu i vecinu planiram drzati na rok 2-5 god , tako da napravite vlastiti research pošto nisam financijski savjetnik.

 

Polovica tokena je zakljucana na 2 god,a preostalih 15% drzi team te nisu na trzistu,ali mogu bilo kad biti pusteni ili ce njime vršiti plaćanja za raznorazne uloge koje ce dijeliti na platformi (promotori,blogeri,youtuberi,administiriranje telegrama etc).

 

Ubrzo ce biti pusten March digest gdje ce sve detaljnije biti objasnjeno te ce biti pustene informacije što se radilo zadnjih 30 dana.

 

Ako imate kakva pitanja u vezi BMC-a mozete mi se slobodno i javiti na PP.

 

 

Champollion pet 16.3.2018 20:00

Mislim da nema za sada ni jedan wallet u kojem bi direktno mogao zamjeniti za Jibrel. Najlakše je kupiti na bibox.com jer je tamo volume najveći. Možeš kupiti bitcoinom ili etherom, poslije samo sa biboxa pošalješ na MEW i to je manje više to. 

hrvooje uto 20.3.2018 07:07
axos uto 10.4.2018 08:22
hrvooje kaže...

Nešto zamrla tema ... rudari izgubili elan? 

Da li se kopa Monero sad kad mu je težina kopanja pala 4 puta nakon hard-forka :)

 

 Mislim da će to bit kratkog daha pošto će se veliki dio kroz par dana prebaciti na monero. Pogotovo ovi s vegama. Trebao bi money skelet napraviti isto. To bi stvorilo zanimljivu situaciju.

picajzla0707 sri 13.6.2018 14:37
axos kaže...

Nešto su svi utihnuli pošto se cijene već mjesecima ne oporavljaju.

Ajmo gospodo, što hodlate?

Ja ugl BTC i ETH, ali imam i nešto ostalih coina tipa Elastos, Aion, Salt.

 nešto malo eth sam ostavio, još manje ripple, cardano i arc

tek toliko da se mogu zvati hodlerom 

Avensac ned 9.9.2018 14:18

Što se događa s ETH i općenito s kriptovalutama? Nisam pratio ništa od 1.mj samo hold, danas pogledam, cijena je pala na usranih 174 Eura... Mislio sam možda prodat da ne stoji bez veze al ikad vidim ovakvu cijenu onda radije nek stoji makar propalo sve..

axos pon 10.9.2018 09:24
Avensac kaže...

Što se događa s ETH i općenito s kriptovalutama? Nisam pratio ništa od 1.mj samo hold, danas pogledam, cijena je pala na usranih 174 Eura... Mislio sam možda prodat da ne stoji bez veze al ikad vidim ovakvu cijenu onda radije nek stoji makar propalo sve..

 Ekipa ne hodla više nego prodaje i to je to. Panika pa spasi bar nešto.

EDIT: Pa će biti ako naraste jednog dana ajme budale išao prodavati.

tnakir pon 10.9.2018 11:06
axos kaže...
Avensac kaže...

Što se događa s ETH i općenito s kriptovalutama? Nisam pratio ništa od 1.mj samo hold, danas pogledam, cijena je pala na usranih 174 Eura... Mislio sam možda prodat da ne stoji bez veze al ikad vidim ovakvu cijenu onda radije nek stoji makar propalo sve..

 Ekipa ne hodla više nego prodaje i to je to. Panika pa spasi bar nešto.

EDIT: Pa će biti ako naraste jednog dana ajme budale išao prodavati.

Ili će to sve još više ić u kua, pa će ovi šta hodlaju tuć glavom u zid i vikat "Što nisam prod'o kad sam mog'o". Mislim da je to izglednija mogućnost. Da se razumijemo, i ja hodlam nešto sitno (ako nekim čudom naraste), ali bojim se da je ovo tržište mrtvo.

footballer pon 10.9.2018 13:36

Tržište je u stagnaciji jer su ljudi počeli isključivo samo kupovat i prodavat, umjesto da se koristi tehnologija. Logično da će samim time dosta toga otići u pad, pošto su počeli izbacivati valute bez ikakvih posebnosti. Vrijeme rasta od nekoliko stotina puta je više manje prošlo, no mislim da će tek sada tehnologija dolaziti na vidjelo.