Bilal čet 5.9.2013 17:55

Koji je fanboj ovaj Petric. Prvo kaze kako je isprobao pebble i jos neki, i onda kaze kako je ovaj Samsungov daleko najpametniji. A da ne spomene Sonijev pametni sat nikako. Pa dobro ako ga nije probao, mogao je barem procitati nesto o njemu i uporediti funkcionalnost sa ovim Samsungovim. Onda ono oko fluidnosti, i u drugoj recenici govori kako je lag nepodnosljiv...

Po meni je Sonijev sat puno bolji. Samo sto nema kamere, koja je svakako bespotrebna...

Branimir82 čet 5.9.2013 18:36
Bilal kaže...

Koji je fanboj ovaj Petric. Prvo kaze kako je isprobao pebble i jos neki, i onda kaze kako je ovaj Samsungov daleko najpametniji. A da ne spomene Sonijev pametni sat nikako. Pa dobro ako ga nije probao, mogao je barem procitati nesto o njemu i uporediti funkcionalnost sa ovim Samsungovim. Onda ono oko fluidnosti, i u drugoj recenici govori kako je lag nepodnosljiv...

Po meni je Sonijev sat puno bolji. Samo sto nema kamere, koja je svakako bespotrebna...

Petrić je skužio da na špici iPhone više ne privlači pažnju pa se prebacio na next-overhyped-fashion-brand, i čim on koristi gadget svoje omiljenje marke Samsung - taj proizvod je najbolji,najljepši,najbrži i miljama ispred svih ostalih sličnih proizvoda.Klasičan primjer hrvatskog 'novinara' .

logik čet 5.9.2013 19:13

Prvo da ispravim da svi krivo pišete njegovo prezime!

 

Kao drugo nije baš tako ružan ali ima previše ruba oko ekrana i Sonyev je ljepši. I dalje mislim da su ti smartwatchevi nepotrebna smetala.

CyberDemonVZ čet 5.9.2013 19:24
logik kaže...

Prvo da ispravim da svi krivo pišete njegovo prezime!

 

Kao drugo nije baš tako ružan ali ima previše ruba oko ekrana i Sonyev je ljepši. I dalje mislim da su ti smartwatchevi nepotrebna smetala.

Kako to mislis? Pa za one koji nose sat, ovo ima istu funkciju + desetak drugih za upravljanje mobitelom! A mobitel u djepu. Ili torbi, ili gdje vec..

Ja imam i meni genijalna stvarcica!

kach čet 5.9.2013 23:31

Ovo vec lici na nes,ali naravno ak misle napravit takav sat onda neka naprave da baterija traje barem godinu dana ili nek ne rade to slejdecih 10 godina dok ne rijese sve probleme sa baterijom i naravno brzinom.