ftrim sub 26.4.2014 22:31
cropunk kaže...

znam takve pojedince,zaduze se uzmu mobitele,nemaju kak vracat,pa im se sjedne na racun,moraju vaditi i raditi zasticene racune i onda 100 muka sa njima sa placanjem jer moras pazit kako sta,inace im drzava sve uzme,a nitko ima nije kriv nego sami. Sa tim se s tobom skroz slazem.Ako nemres nemoj,jer poslje kukanje stvarno ne pomaze :/

pa da, debilosi....i to su ovi koji na forumu napadaju kineske uredjaje ili opcenito sve sto nema razvikani brand label na sebi. Takvi ce i dalje placati 7x vise no sto trebaju, iako ce takav uredjaj imati bugove s kamerom, trzavi UI, dizajn za kulac, plastiku...ali rekoh, to je zivot.{#}

 

cropunk sub 26.4.2014 23:02

kineski japanski il nesto trece ne znam.svatko sebi sto voli,ali kolko znam da su ovi cak imali i neke obicne ne najskuplje,ali svejedno isli na nesto sto nisu mogli. shvatio bi da za neke stvari odes u kredu i zeznes pa otplacujes kak znas i umijes ali na neke stvari koje nisu primarne...heh..

 

no da nije OT,

nadam se da ce tcom imat neku finu  ponudu/popust na poslovne modele tj na 930, inace za cash nema sanse....hm jedino ako daju na 3+ godina :P

ftrim sub 26.4.2014 23:16
cropunk kaže...

kineski japanski il nesto trece ne znam.svatko sebi sto voli,ali kolko znam da su ovi cak imali i neke obicne ne najskuplje,ali svejedno isli na nesto sto nisu mogli. shvatio bi da za neke stvari odes u kredu i zeznes pa otplacujes kak znas i umijes ali na neke stvari koje nisu primarne...heh..

 

no da nije OT,

nadam se da ce tcom imat neku finu  ponudu/popust na poslovne modele tj na 930, inace za cash nema sanse....hm jedino ako daju na 3+ godina :P

pa upravo to, ajde zaduzivat se za auto do neke cjenovne granice, al za mobitel od 5-6 soma kn{#}

kazem, nemam problem s novcima i imam rijeseno i stambeno pitanje  (ne moram kreditirati stan) ali osobno vozim auto od 50ak tisuca kn koji je kupljen rabljen ali u izvrsnom stanju i dosta novog godista s odlicnom opremom i dosta velikom snagom. Za takve aute, nove,  s tom opremom i snagom motora ces izdvojit oko 17500 eura (focusa recimo). danas sam sjedio u autima koji vrijede toliko i iste su klase, ali ne vidim nikakvu bitnu razliku, cak dapace uvidjam manjak prostora i neke ergonomske boljke u odnosu na visestruko jeftinije aute, odnosno 30ak% cijenom niže nove aute.

danas se stvarno ima izbora kod kupovine, ali nekim ljudima ni to nije dosta, oni se jednostavno vole zaduzivati do grla i dok ih iz kuca i stanova ne istjeraju bankovni utjerivaci dugova

sippi45 ned 27.4.2014 01:47
MatijaZG kaže...

Koja ekipa neznalica na ovom forumu...vi koji mislite da je S5 space shuttle, ocito ste ga vidjeli jedino u reklamama...daleko je to od space shuttlea...pocevsi od izrade ruba, do kvalitete poklopca za konektore...mobitel u ruci djeluje bas jeftino. Nokia izdaje mobitel prakticki bolji u svemu, i opet pljujete. Htjeli bi mozda da svi mobiteli kostaju isto, znaci 100€? Da je tako, ne bi bilo razlike u novcu. Zasto bi jedan "jadnik" koji po cijele dane nista ne radi, si mogao priustiti flagship model kao ja koji sam ga zaradio? Znaci, kad gledate cijene necega, ne budite ljuti na operatera/autosalon, nego pogledajte sto ste vi ucinili da promjenite vas status. Pretezno ste prosjecne osobe, sa prosjecnim poslom, bez ambicije, i zelje za napredkom, i zato ne laprdajte o visokim cijenama. Svako si kupi to sto si moze priustiti.

Eto ti sve znaš i ne znam kako ti moderatori još nisu "zalijepili" koji karton kod ovakvog bahatog ponašanja. Ljude to jest korisnike bug.hr foruma niti ne poznaješ, a pričas tko je od njih ambiciozan tko ne i govoriš im kako su prosječne osobe...pa tko si ti da sebi to daješ za pravo? Te "ambicije" (slikanje samoga sebe to jest svojih mišića u ogledalo {#}) zadrži za sebe. Došao si s tom slikom kao da ti je ovo Instagram ili Facebook, a ne bug.hr. Laku noć {#}

Svi3e čet 1.5.2014 13:17

:)

 

Klasicna rasprava "ciji je babo jaci"... 

 

U smaom pocetku a to svi znamo NOKIA je bila vrh ali to nije bilo doba SmartPhone-a i jendostvano NOKIA nije znala nastaviti i sta se desilo nestala je. Imao sam prilike koristiti  WP, iOS i sada  opet android na NOTE 3. Licno meni DROID nosi titulu OS-a koje je apsolutno customizable do najsitnijih detalja. Uredio sma root i do te mjere idem da mu smanjujem CPU utilizaciju, RAM trosenje sve u cilju povecanja battery life-a illi je to samo na kraju ono BECAUSE I CAN.

 

Imao sam i Iphone4 i pored Jailbreak-a i dalje je jako zatvorena platforma i ja licno nemam se namjeru vracati na taj iOS, ali nekom to ipak godi. neko zeli upravo takav uredjaj oko kojeg nece nista da razmilslja a uz to je stabilan.

 

Imam Android, volim Android da ima mana ima, Open Source je svako ga radi nije uskladjeno ali naucio sam se nositi sa njegovim manama prilagodio sam ga sebi (ROOT) i sada radi odlicno. Ne da nije radio i prije toga ali uvijek zelimo atom snage vise :) Trenutno nemam namjeru da mjenjam platformu, iako mi je smetalo puno BLOATWARE ali sa rootom i tom je sve rjeseno. Nadam se da ce Google SILVER PROGRAM da zazivi i da ce buduce generacije OS-a dolaziti bez bloatware.

 

Mislim da danas reci da za neki FLAHSHIP da je sranje je cisto pokazivanje neznanja. Svaki flagship danasnjice je solidan uredjaj i na kraju ostaje samo STVAR UKUSA ili POTREBE/NAVIKAVANJA. 

 

JEDNO SIGURNO SE SVI MOZEMO DA SLOZIMO DA JE SVAKI OD OVIH FLAGSHIP-A PRESCJENJEN U DA SLOBODNO MOZE DA BUDE NEKIH 150 200 EURA JEFTINIJE.