Komentari Anketa

Koja je po vašem mišljenju konzola bolji izbor?

Vezano uz: Koja je po vašem mišljenju konzola bolji izbor?

Friday pet 23.6.2017 10:50
Brajki kaže...
Friday kaže...
Brajki kaže...

Mišljenja sam da PC pruža puno više mogućnosti i opcija nego konzole, no međutim kako sam radni čovjek i dolazim umoran doma sa posla kao pas i onda još oko klinaca popodne provedem vrijeme, navečer prije spavanja mi baš fino legne PS4 kontroler i ogromni ekran te udobni mekani trosjed, dok mi se sjedati za stol kraj PC-a jednostavno ne da.

stoga moj glas ide za PS4. :)

 

Znaci tvoja odluka je utemeljena na udobnosti onoga na cemu sjedis? Steam link?

 Ha ha ha tako nekako.

Htjedoh samo istaknuti da sam spao na to da imam jako malo vremena za igranje i da jednostavno želim na što brži i lakši način nešto zaigrati kad se stigne, na PC-u kad sjednem odu sati i sati...

 

Znaci PC ipak ispada kao puno bolji izbor jer te drzi satima. Tebi se mozda cini da se zabavljas sa ovim krivim navodima ali zapravo nanosis bol ljudima koji te vole.

XXX pet 23.6.2017 10:56
Brajki kaže...

Mišljenja sam da PC pruža puno više mogućnosti i opcija nego konzole, no međutim kako sam radni čovjek i dolazim umoran doma sa posla kao pas i onda još oko klinaca popodne provedem vrijeme, navečer prije spavanja mi baš fino legne PS4 kontroler i ogromni ekran te udobni mekani trosjed, dok mi se sjedati za stol kraj PC-a jednostavno ne da.

stoga moj glas ide za PS4. :)

 Kako objašnjavaš da se isto tak ja igram uz PC na 49" TV-u iz kreveta od memorijske pjene? Još iz doba CRT-a sam spajao TV na PC a bežična periferija nije nikakav novost na PC-u. Izbor gamepada svih ukusa i oblika, miševa i tipkovnica. Krevet kupiš po želji.

Yo Momma pet 23.6.2017 10:59

Jeje sve to stoji za PC što ste rekli, ali ja još uvijek ne mogu prežaliti što sam davne 2003. prodao svoj PS1 s nekih 200 igara i brdom opreme za 700 kuna.

Koji mi je bog bio ni danas ne znam.

Kad mi je mobitel zazvonio po 50. put u danu trebao sam znat da nešto nije u redu.

 

##psihoterapijski post jer me u privatnom životu nitko ne kuži kad ovo velim##

Gh0sT pet 23.6.2017 14:14
Santana kaže...

  Ne nebi trebalo. Vidim da uopce nisi upucen pa vadis zakljucke iz guzice.

Svi rade prvo igru za osnovnu konzolu onda dodaju poboljsanja za pro verziju. Posto imaju isti procesor nemre pro konzola napravit neku generacijsku razliku nego poboljsanja se svode na vecu rezoluciju, bolji AA i slicno, kao da si dignuo na kompu preset sa medium na high. Neki devovi gotovo pa da nista ne naprave za PRO veziju tipa igra Prey. 

 

Imam obican PS4 i imat cu ga dok ne crkne. Pro me uopce ne interesira.Kao da ne postoji.

 

antimadridista kaže...

 Lol niti jedna igra ne radi u 720p na "običnom" PS4. Osim toga, puno je veći broj prodanih prvih verzija konzola nego Pro, ogromna većina korisnika i dalje koristi standardnu verziju i Sony neće samo tako odj*bati ogroman broj igrača.

 

Živi bili pa vidjeli...