imsonotgonnatellyoumyname pon 23.10.2023 10:49

Naručio sam SSD pouzećem u četvrtak. Odabrao prioritetnu dostavu (koštala je 1€) da mi stigne u pon ujutro.

Dobio sam email u petak da "nisu stigli predati artikl dostavi". I dalje mi stoji dostava 23.10. a nemam nikakav novi info.

 

Kako stupiti u kontakt s njima? Zovem, automat me izbacuje "poslali smo vam SMS, hvala".

Nemaju očito napisanu email adresu.

Nemaju web chat.

 

Samo i dalje stoji 23.10. a ne vjerujem da će danas stići jer na webu stoji "Narudžba se priprema" još od četvrtka.

ministar pet 17.11.2023 11:10
Strm kaže...

Kakva je ovo glupost od web shopa?

Hoću nešto naručiti na web shopu, unesem podatke, ali mogu samo podići u trgovini na j. Jankomiru??

 

Ne mogu nikako preporučiti ovo je smiješno

naručio u srijedu navečer 1 proizvod za 10€, jutros stiglo u BoxNow paketomat, besplatno

dinos3 pet 17.11.2023 11:34
Strm kaže...

Kakva je ovo glupost od web shopa?

Hoću nešto naručiti na web shopu, unesem podatke, ali mogu samo podići u trgovini na j. Jankomiru??

 

Ne mogu nikako preporučiti ovo je smiješno

 Koji artikl hoces naruciti?

Evo meni za Makita busilicu prolazi normalno, a i prije sam narucivao od njih na svoju adresu.


Strm sub 9.12.2023 09:50
ministar kaže...
Strm kaže...

Kakva je ovo glupost od web shopa?

Hoću nešto naručiti na web shopu, unesem podatke, ali mogu samo podići u trgovini na j. Jankomiru??

 

Ne mogu nikako preporučiti ovo je smiješno

naručio u srijedu navečer 1 proizvod za 10€, jutros stiglo u BoxNow paketomat, besplatno

 

dinos3 kaže...
Strm kaže...

Kakva je ovo glupost od web shopa?

Hoću nešto naručiti na web shopu, unesem podatke, ali mogu samo podići u trgovini na j. Jankomiru??

 

Ne mogu nikako preporučiti ovo je smiješno

 Koji artikl hoces naruciti?

Evo meni za Makita busilicu prolazi normalno, a i prije sam narucivao od njih na svoju adresu.


Majka je našla nekakav set nekakvi lonci ne znam

Pisalo dostupno, ali samo u trgovini preuzimanje

A na web shopu je

Ne razumijem

Koja je poanta web shopa onda?

Hexfire sub 9.12.2023 20:11

Kupovao sam stvarno puno puta sa Mall.hr i nikad nisam doživio da nešto ne šalju. Sad otkad imaju besplatnu dostavu na boxnow su mi i prva stanica kad nešto kupujem.

Možda je bila neka promicija u pitanju da se izreklamira njihov dućan u King Crossu? Kao ono kad su imali PS5 usred nestašice pa si mogao samo osobno kupiti kod njih.

Ili jednostavno greška na stranici.