Paolo2612 pon 21.6.2010 16:26
Living.Dead kaže...
Paolo2612 kaže...
Living.Dead kaže...

Sta je sa 4chanom? Cemu tuzna pjesma i natpis "do you remem/b/er"?

dan kada je pravi 4chan prestao postojatiPlač

Kako mislis?

Jer je moot popustio pred pritiscima javnosti i ukinuo neke kategorije. Uglavnom sada neki tvrde da je tada pravi 4chan prestao postojati tj. da je postao komercijala i ulizuje se nekim kritičarima.

Living.Dead pon 21.6.2010 21:15
Paolo2612 kaže...
Living.Dead kaže...
Paolo2612 kaže...
Living.Dead kaže...

Sta je sa 4chanom? Cemu tuzna pjesma i natpis "do you remem/b/er"?

dan kada je pravi 4chan prestao postojatiPlač

Kako mislis?

Jer je moot popustio pred pritiscima javnosti i ukinuo neke kategorije. Uglavnom sada neki tvrde da je tada pravi 4chan prestao postojati tj. da je postao komercijala i ulizuje se nekim kritičarima.

Ne znam ja kakav je bio 4chan prije (nadam se s manje pedofilskih i homoseksualnih sadrzaja), no zvuci nekako tuzno.

i_rambo_plache uto 17.8.2010 03:08

Hey Faggots,

My name is John, and I hate every single one of you. All of you are fat, retarded, no-lifes who spend every second of their day looking at stupid ass pictures. You are everything bad in the world. Honestly, have any of you ever gotten any pussy? I mean, I guess it's fun making fun of people because of your own insecurities, but you all take to a whole new level. This is even worse than jerking off to pictures on facebook.

Don't be a stranger. Just hit me with your best shot. I'm pretty much perfect. I was captain of the football team, and starter on my basketball team. What sports do you play, other than "jack off to naked drawn Japanese people"? I also get straight A's, and have a banging hot girlfriend (She just blew me; Shit was SO cash). You are all faggots who should just kill yourselves. Thanks for listening.

Pic Related: It's me and my bitch

JokeKralj pon 4.10.2010 15:20
dj_beni kaže...
JokeKralj kaže...


    ▲
  ▲ ▲

4chan cant die!!!

Btw puno pedofilije u zadnje vrime :(

 

LOL, u zadnje vrijeme ima manje pedofilije nego ikad...

  kako kada.... Prije mi je bia gušt čitat /b/ , a sad...Isto ima good stuff ali to nije to

g12356 pon 12.3.2012 09:14
8ax kaže...
Skupljanje hrabrosti? A lol.
Ak trebas za /b/ skupljat hrabrost, ni ne pomisljaj na OnionImageBoard.

  Bio sam i na tor networku... :)

hidden wiki...

ne vidim zašto bi se normalna osoba vraćala na takve stranice ako ih je slučajno otvorila...