Hexfire uto 9.1.2024 09:57
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

ruya sri 10.1.2024 07:23

Ne verujem da ce apgrejdovati rdr2 ikad, sav fokus im je na gta 6 a koliko sam negde procitao uveliko su zapoceli i projekat za rdr3. Razmazili smo se sa tim remasterima i rimejkovima, samo nek rockstar nastavi da izbacuje ovako sjajne igre i ja cu biti zadovoljan. Njih vredi cekati. 

spoonman039 sri 10.1.2024 21:46
ruya kaže...

Ne verujem da ce apgrejdovati rdr2 ikad, sav fokus im je na gta 6 a koliko sam negde procitao uveliko su zapoceli i projekat za rdr3. Razmazili smo se sa tim remasterima i rimejkovima, samo nek rockstar nastavi da izbacuje ovako sjajne igre i ja cu biti zadovoljan. Njih vredi cekati. 

ma najgore je što nema potrebe išta upgradeati. ako se dobro sijećam pc verzija ima identične teksture i modele jer zauzima približno jednako memorije. trebaju samo složiti jače grafičke presete i to je to. realnost na ps5 i xbox series x je 4k mode na 30fps medium/high detalja, onda nekakav performance mode za 60fps isto medium/high detalja ali na 1440 ili 1080 i za kraj fidelity mode opet na manjoj rezoluciji i 30fps, ali sve na ultra.

Qui-Gon-Jinn sri 10.1.2024 21:58
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

JasminD čet 11.1.2024 08:55
ruya kaže...

Ne verujem da ce apgrejdovati rdr2 ikad, sav fokus im je na gta 6 a koliko sam negde procitao uveliko su zapoceli i projekat nonline za rdr3. Razmazili smo se sa tim remasterima i rimejkovima, samo nek rockstar nastavi da izbacuje ovako sjajne igre i ja cu biti zadovoljan. Njih vredi cekati. 

 Slažem se i da smo bili razmaženi. Može biti lijepo, ali ponekad je bolje sačekati novu originalnu igru ​​koja je zapravo vrijedna čekanja.

Hexfire čet 11.1.2024 09:14
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

 Ako će uložiti truda koliko i u GTA Trilogy Remaster i Red Dead 1 remaster onda je bolje da ne rade ništa.

Qui-Gon-Jinn čet 11.1.2024 09:41
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

 Ako će uložiti truda koliko i u GTA Trilogy Remaster i Red Dead 1 remaster onda je bolje da ne rade ništa.

 RDR 1 Remaster nije krš kao GTA Trilogy, on je dobio 60FPS update i AMD FSR i sada je PS5 verzija skroz ok, najbolja koja se može igrati (do sada je to bila XBOX verzija). Međutim igra nikako ne vrijedi 40-50 eura po koliko se prodaje, prije negdje 25. Ja sam dao full price jer sam fan westerna i ovog serijala.

vrinho čet 11.1.2024 12:15

Meni jučer YT preporučio neki video od lika koji intenzivno prati te neke stvari oko Rockstara i veli da je moguće da izbace remaster GTA 4 i prije izlaska GTA 6. Nije nemoguće ali bilo bi lijepo, odlična igra a pomalo zaboravljena zbog boljki koje je imala. Vrag mi nije dao mira i našao verziju sa najvažnijim fixevima, skinuo i danas derem iza posla, sjećam se da sam igrao zadnji put, ima 10+ godina. A i da izbace remaster nebi to tako izgledalo ni radilo kao kad ju moderi srede. 

Cansee čet 11.1.2024 20:12
vrinho kaže...

Meni jučer YT preporučio neki video od lika koji intenzivno prati te neke stvari oko Rockstara i veli da je moguće da izbace remaster GTA 4 i prije izlaska GTA 6. Nije nemoguće ali bilo bi lijepo, odlična igra a pomalo zaboravljena zbog boljki koje je imala. Vrag mi nije dao mira i našao verziju sa najvažnijim fixevima, skinuo i danas derem iza posla, sjećam se da sam igrao zadnji put, ima 10+ godina. A i da izbace remaster nebi to tako izgledalo ni radilo kao kad ju moderi srede. 

 

sjećam se kao da je bilo jučer kad sam počeo igrati gta 4 i kad je došla prva misija sa borbom, kad sam ispalio metak nekom tipu u glavu, a on se toliko realistično skljokao na pod da nisam mogao vjerovati. Cijela scena, od pucanja do rupe u glavi do pada, sve je izgledalo potpuno next gen. Da stvarno pomisliš da si koknuo nekog. 

 

A inače, tada sam imao oko 16-17 godina, starci mi kupili samo moj novi komp, to je bilo vrijeme kad se za pristojne novce moglo dobiti vrlo dobro gaming računalo, i ono scena taman počeli božićni praznici, a meni se na torrentima skinuo Fallout 3 i GTA 4. A je mi bilo dobro 

gocc01 pet 12.1.2024 07:16

Pitanje, dal se likovi respawnaju u igrici? Ima ona misija di idemo opljačkat neku obitelj kaj živi u izolaciji, melju na nekom svom jeziku i lova je skrivena ispod kolica u štali. Riješio misiju, vratio se u kamp, još sam imao ono utjerivanje dugova i kasnije se nađem opet tamo kod te ekipe i svi živi. Roknuo sam ih opet, nije bilo ništa za pokupit jer sam to već odradio. 

 

spoonman039 pet 12.1.2024 23:50
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

 Ako će uložiti truda koliko i u GTA Trilogy Remaster i Red Dead 1 remaster onda je bolje da ne rade ništa.

 RDR 1 Remaster nije krš kao GTA Trilogy, on je dobio 60FPS update i AMD FSR i sada je PS5 verzija skroz ok, najbolja koja se može igrati (do sada je to bila XBOX verzija). Međutim igra nikako ne vrijedi 40-50 eura po koliko se prodaje, prije negdje 25. Ja sam dao full price jer sam fan westerna i ovog serijala.

RDR1 nije remaster nego port naknadno hardverski akceleriran izbačen samo zato što PS4/5 nemaju compatibility mode s PS3, dok xbox ima. ako na dobrom kompu vrtiš xbox360 verziju preko xenia emulatora možeš dobiti isti rezultat. to nije remaster, nema poboljšanih tekstura, modela itd. u svakom slučaju neetično naplaćivanje igre po punoj cijeni umjesto 20% koliko je zaslužila svaka stara igra, bez obzira koliko volim igru. siguran sam da će po istom principu odraditi i GTA IV "remaster" jer Rockstar neće trošiti resurse svojih timova na remaster ispred GTA VI, GTA online i bilo koje potencijalne nove igre. ako outsourcaju nekoga možemo očekivati još jedan fjasko kao GTA Trilogy.

 

gocc01 kaže...

Pitanje, dal se likovi respawnaju u igrici? Ima ona misija di idemo opljačkat neku obitelj kaj živi u izolaciji, melju na nekom svom jeziku i lova je skrivena ispod kolica u štali. Riješio misiju, vratio se u kamp, još sam imao ono utjerivanje dugova i kasnije se nađem opet tamo kod te ekipe i svi živi. Roknuo sam ih opet, nije bilo ništa za pokupit jer sam to već odradio. 

svi NPCevi koji imaju neku konstantnu ulogu u igri a ne umru kroz priču ili event se respawnaju kao ozlijeđeni ili zdravi, npr. vlasnici trgovina i slično. tako i ovi tvoji spomenuti, jer se zna njihovo ime, gdje žive itd. ako je glavna misija i neki bitan lik umre, a ne smije zbog priče onda faila misija. ako ubiješ nebitnog prolaznika on se neće respawnati nego neka njegova varijacija, pa se radi o drugom NPC-ju.