Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

dar01 pet 29.12.2023 15:46

kupio sam sada igru na Steamu, skinuli mi pare s računa ali nije prošlo. Dobio mejl da je nešto pošlo krivo i da probam opet kasnije.

Gledam na mobitelu skinuli mi 30€ s računa.
Se to kome dešavalo već?
Mogu zaboravit lovu ili?

vrinho pet 29.12.2023 15:52
dar01 kaže...
kupio sam sada igru na Steamu, skinuli mi pare s računa ali nije prošlo. Dobio mejl da je nešto pošlo krivo i da probam opet kasnije.

Gledam na mobitelu skinuli mi 30€ s računa.
Se to kome dešavalo već?
Mogu zaboravit lovu ili?

 Nećeš izgubiti lovu. Isto se meni dogodilo čak 3 puta u zadnjih godinu dana s Amazonom. Išao u banku, objasnio situaciju i svaki put riješili, tj. vraćen mi je novac na račun. Ni oni ne mogu otkriti zašto se to dogodi. Kako si plaćao, ja si inače za takve kupnje s tekućeg prebacujem na devizni i s tom karticom plaćam i samo sam dosad s Amazonom imao probleme. 

ramzocro-HCR sub 6.1.2024 14:49
Snoozly kaže...

https://steamdb.info/ - za provjeru najniže cijene koja je bila na Steamu

 

https://www.allkeyshop.com/blog/  - za kupovinu i provjeru cijena u online sivim trgovinama kod preprodavača keyeva

 

Konkretno Stray je bio za Božić na Steamu oko 18€, za koliko se i sad može naći u online trgovinama.

 Koliko je sigurno kupiti steam account s igricom? Jer ionako ću trebati raditi novi steam account, jer to mi je za ženin laptop.

Snoozly ned 7.1.2024 09:59

Ne znam, nisam nikad kupovao, ali od nekoga random sigurno ne preporučam kupovati account jer je velika šansa za prevarom. Još je i prodavanje i kupovina accounta strogo zabranjeno Steamovim uvjetima korištenja, tako da ga mogu zauvijek zatvoriti ako otkriju, dogodilo se mom jednom poznaniku.

Drago127 sri 17.4.2024 10:24
Kido Butai kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Na Steamu Crysis Remastered 2,99€.

 

 Meni piše 11,99 EUR?

 I meni je u search baru pokazivalo 11,99 € ali kad sam kliknuo cijena je 2,99 €

 

Izgleda da je 2,99 € samo kad gledaš u steam aplikaciji. Vidim sada da store u firefoxu pokazuje 11,99 €