Sarevok čet 9.5.2024 10:23
antimadridista kaže...
Nitko ne piše o ukidanju nekoliko studija pod Xboxom koji su izbacivali top igre? Hi Fi rush, po meni genijalna igra, developer propada. I to je ono o ĉemu se upozoravalo u svoj toj priči sa subscription servisima, Gamepassom itd. Za nas igrače je kratkoročno dobro, za developere je dugoročno teška banana i neodrživo.

Kako se ne pise , imas cak zasebnu temu 

microsoft-ugasio-cetiri-razvojna-studija

 

Kako što sam i tamo napisao Tango je ionako "ljuštura" jer je prije par mjeseci studio napustio "tvorac" Shinji Mikami (Devil May Cry,The Evil Within 1,2,Ghostwire: Tokyo,Resident Evil,HI FI Rush..) i pokupio dobar dio ekipe te osnovao novi studio KAMUY. A ekipa koja je napravila Redfall je završila isto kao i ekipa koja je napravila Forspoken , teški flop i onda ključ u bravu . Ništa novoga ...

Santana čet 9.5.2024 14:52

Inace kad imas tolko studia i para kao MS mozes si priustit da neki studio nije profitabilan.
Ima nesto u šarenom katalogu igara da privuces cim vise ljudi na svoju platformu. 

 

Kad bi tak gledali onda bi spali na par igara samo jer samo te igre zarađuju milijune i milijune.

Armor sri 15.5.2024 07:53

Ujutro Diablo IV update od 16GB na XSX - sad bi mogel početi igrati, iako se već 2mj dvoumim između D4, P3R, Starfielda i Gearsa 5.
Igram samo Forzu Motorsport, koja je jučer dobila update 8 - ovaj put bez nove staze ali su opet grafiku nadograđivali...

Sarevok sri 15.5.2024 10:17

Ovaj mjesec stvarno dobra lista plus nova sezona Diabla je jucer pocela .

 

Xbox Game Pass latest games for May
  • Chants of Sennaar – May 15
  • EA Sports NHL 24 – May 16
  • Immortals of Aveum – May 16
  • Senua’s Saga: Hellblade II – May 21
  • Galacticare – May 23
  • Hauntii – May 23
  • Moving Out 2 – May 28
  • Humanity – May 30
  • Lords of the Fallen – May 30
  • Firework – June 4
  • Rolling Hills – June 4

 

 

Hazar sri 15.5.2024 10:33

Ja xbox počeo koristit ko simulator vožnje. Imam ACC, AC, Forzu, F1. Kupio si i thrustmaster volan, milina, nisam tak guštao u gejmanju već dugo, Assetto Corsa Competizione pogotovo, nikad nisam igrao tak dobru simulaciju nekog sporta općenito.