Ezio Auditore pon 27.9.2010 21:34
Miro kaže...
Ezio Auditore kaže...

Neka firma vam je ubacila reklamu na forum tijekom nedavnog DDoS-a?

Ajde dobro da ćete je maknuti jer je izrazito iritantna.

Pozdrav od Ezia! Osmijeh

Imaš 45 poruka, a tek si se jučer registrirao? Pa nije ni čudo da te "iritira" neka reklama, kada toliko spamaš po forumu! Belji se

Hvala,hvala. Ali kvalitetno spamam! Vidiš da imam pola zvjezdice! Dobro malo budem u Veselom kutku,ali inače ne spamam. Namigiva

Ezio Auditore pon 27.9.2010 21:38
mind_challenge kaže...
Ezio Auditore kaže...
 Belji se

Hvala,hvala. Ali kvalitetno spamam! Vidiš da imam pola zvjezdice! Dobro malo budem u Veselom kutku,ali inače ne spamam. Namigiva

  pola zvjezdice ima svaki novi član {#emotions_dlg.tongue-out}

Ajde malo prosurfaj stranicom novi članovi. Jedino ja imam pola zvjezdice. Osim mene neki tip na negdje 9 stranici. Ja sam na 2. Namigiva

Lion King pon 27.9.2010 22:12

Mozda je trolanje i spamanje ali kako to da na nekim postovima vidim one "stare" smajlice (sjecate se one koji su bili tu tek kada je forum bio napravljen) a na nekima mi se pojavljuju ovi "novi". Mislim, nije neki problem ali ja bi stare zato pitam! Cool

mind_challenge pon 27.9.2010 22:14
Lion King kaže...

Mozda je trolanje i spamanje ali kako to da na nekim postovima vidim one "stare" smajlice (sjecate se one koji su bili tu tek kada je forum bio napravljen) a na nekima mi se pojavljuju ovi "novi". Mislim, nije neki problem ali ja bi stare zato pitam! Cool

imas temu o tome Cool

mind_challenge pon 27.9.2010 22:41
Ezio Auditore kaže...
10 stranica - 1 čovjek sa zvjezdicom. Koliko trolova ima? Milijardu?

svaki dan sve više, pogotovo vikendima, što nas dovodi do zaključa da su to većinom djeca koja preko tjedna nemaju vremena jer idu u skolu