Hrvatski Telekom

Bezobrazno dizanje cijena

ROXX sub 11.2.2023 10:59

Bonbon i ovo

4.8. Ponuda kombinacije
Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Genoxxx ned 12.2.2023 09:26
fromilid kaže...

dali je to jos uvijek aktualna ponuda

Je, samo ih moraš tražiti preko chata da ti aktiviraju promotivnu ponudu... Prvo će ti prebaciti karticu na pretplatu i onda sam aktiviraš željenu tarifu

 

Prvo će ti izbaciti punu cijenu pa ih opet moraš kontaktirati da ti aktiviraju promotivnu ponudu jer su očito nesposobni odmah to napraviti (na dva broja sam to aktivirao i uvijek je bila ista priča, to će ti trajati cijeli dan). 

zoharbizo ned 12.2.2023 09:27
fromilid kaže...

OK digli su mi sad vec sa 129kn 

kroz koji mjesec ladno na 155kn 30gb tarifu (najbolja M vald).

 

sto ima dalje od mreza da se prebacim za recimo do 130kn svejedno pretplata ili bonovi

Mislim da je još aktualno u Bon Bonu, za aktualne korisnike i one koji se prebace s druge mreže, 24 mjeseca trajanja, bez ugovorne obaveze...

4G+ brzine(nema 5G), 30GB, 3500 MIN prema svim mobilnim mrežama uključujući fiksne telefone, 400 SMS...

Nepotrošene jedinice iz prethodnog mjeseca idu u novi do maksimalnog iznosa dva mjeseca jedinica...

Obračunska jedinica 10KB i 1 SEC.

U prilogu slike jedne od mojih kartica.

 

 

L10N3 ned 12.2.2023 10:27

Nešto sam načuo da hrvatski telekom neće mijenjati cijene.. Jel to istina, zna li netko?

 

edit: zvao sam jučer njihovu korisničku podršku, kaže tip da vjeruje kako će se cijene paketa i ostalih usluga vjerovatno podići ali da su ograničili na najviše 10% od trenutnih cijena.