eterna luchar sri 17.3.2010 20:05

Eo vidim da nema tema (bar ju ja nisam našao)... ne bih puno piskarao, čisto bih volio da stavljate datume ako znate novih epizoda, jer treba po forumima drugim mi se ne da tražiti a ovdje sam stalno... pa eto kom se da nek izvoli... Thanx

Bladepu sri 17.3.2010 20:26

Nema frke.

 

I u buduće, samo u Google ukucaš ime serije i dodaš nešto tipa "episode guide" ili "episode list" (npr. South park episode guide) i to je to,

uglavnom ćeš kao rezultat dobiti sliču ovakvu stranicu sa sortiranim sezonama i epizodama.

 

 

 Pozdrav

RonoN uto 25.5.2010 18:35

eo ja ga planiram poceti gledati pa koliko sam citao radnja se dogadja izmedju druge i trece epizode filma

pa kako dugo nisam gledao filmove dali je potrebno pogledati epizodu II prije serije, tj dali se nastavlja direktno na film ili?

 

hvala

 

Hyperion uto 25.5.2010 20:50
RonoN kaže...

eo ja ga planiram poceti gledati pa koliko sam citao radnja se dogadja izmedju druge i trece epizode filma

pa kako dugo nisam gledao filmove dali je potrebno pogledati epizodu II prije serije,tj dali se nastavlja direktno na film ili?

 

hvala

 

Nemoj mi reći da to nisi pogledao?


Da nastavlja se direktno na drugi dio filma, a trebala bi završiti otmicom palpatine-a (početak 3.-eg filma)

RonoN uto 25.5.2010 22:24
Hyperion kaže...
RonoN kaže...

eo ja ga planiram poceti gledati pa koliko sam citao radnja se dogadja izmedju druge i trece epizode filma

pa kako dugo nisam gledao filmove dali je potrebno pogledati epizodu II prije serije,tj dali se nastavlja direktno na film ili?

 

hvala

 

Nemoj mi reći da to nisi pogledao?


Da nastavlja se direktno na drugi dio filma, a trebala bi završiti otmicom palpatine-a (početak 3.-eg filma)

ma jesam, ali davno...

Thnx!!!

R4zOR229 pet 16.7.2010 14:03

evo bas sam skinuo kad slozim titlove krecem gledat jos da se sijetim di tocne zavrsava drugi dio a di treci pocinje(jbg pogledo sve zajedno prije nekih tjedan dana pa se stopilo)

eterna luchar pet 16.7.2010 14:38

Imaš minus iz SW ;) šala...
Drugi završava kada se anakin i padme zaljube i kada mu mamu ubiju na tatooine-u, a treći počinje kada anakin i obi wan idu sapasiti paltpatina s grievousovog broda...

borna666 sub 7.8.2010 16:35
R4zOR229 kaže...

evo bas sam skinuo kad slozim titlove krecem gledat jos da se sijetim di tocne zavrsava drugi dio a di treci pocinje(jbg pogledo sve zajedno prije nekih tjedan dana pa se stopilo)

Çrtić baš nema veze kad završava koji dio jer je to 

između pa se ne spominje ni početak ni kraj

sirka666 uto 17.8.2010 13:47

I: The Phantom Menace 

II: Attack of the Clones

Star Wars Clone wars, Tv serija (animirana), i film su u istom razdoblju

III: Revenge of the Sith

 

IV: A New Hope

V: The Empire Strikes Back

VI: Return of the Jedi

violet_iboja uto 17.8.2010 14:10
sirka666 kaže...

I: The Phantom Menace 

II: Attack of the Clones

Star Wars Clone wars, Tv serija (animirana), i film su u istom razdoblju

III: Revenge of the Sith

 

IV: A New Hope

V: The Empire Strikes Back

VI: Return of the Jedi

hvala :)

Hyperion uto 17.8.2010 19:17
eterna luchar kaže...
Imaš minus iz SW ;) šala...
Drugi završava kada se anakin i padme zaljube i kada mu mamu ubiju na tatooine-u, a treći počinje kada anakin i obi wan idu sapasiti paltpatina s grievousovog broda...

Mamu mu neubiju nego ona sama umre od umora i mučenja u zarobljeništvu i to je bilo na sredini filma.

 

Kraj drugog dijela je kada se anakin i padme vjenčaju, a prije toga bude epic fight između yode i dooku-a.

 

Clone wars se nastavlja na Attack of the Clones tj. prati cijeli taj rat, a završava početkom Revenge of the Sith-a.

quickr ned 24.2.2013 16:46
SkyEye kaže...

Onda kako napraviti lightsaber?

Sjeti se što je Luke rekao studentima:

 

"The components are fairly simple. Every lightsaber has a standard power source, the same type used in small blasters, even in glowpanels. They last a long time, though, because Jedi should rarely use their lightsabers. One of the other crucial pieces is a focusing crystal. The most powerful and sought-after gems are rare Kaiburr crystals. However, though lightsabers are powerful weapons, their design is so flexible that practically any kind of crystal can be used."

 

Trebao si biti na predavanju. {#} 

 

 

SkyEye uto 26.2.2013 14:03
drapa88 kaže...
SkyEye kaže...

Zna li netko gdje se u Hrvatskoj može kupiti lightsaber

kakav?

Ništa posebno, samo da nije na razvlačenje i da je drška kolko tolko čvrsta.

tommy2103 pon 4.3.2013 22:56

Ak još ko prati ovu temu,  peta sezona privedena kraju, sa dramatičnim završetkom.

Super završetak koji pridonosi i vodi na neki način prema kraju koji svi znamo.

Šeta sezona je u izradi, i trebala bi se početi prikazivati negdje na jesen. 

Inače mi je serija bila više manje super, dok je bilo nekih dosadnih epizoda koje nisu imale veze s ničim, al je svakako bilo predobrih borbi što se tiče Jedia, Sitha i sličnog te razrađenih detalja koji su mi bili zanimljivi.

 

eterna luchar uto 5.3.2013 09:39

Meni se sviđa i pratio sam. Kraj pomalo neočekivan, ali mi se sviđa kraj. Znači da će 6 sezona (mislim da je to finalna) biti dosta dobra. Dave stvarno ima SW duha, dobar je i on i cijela CW ekipa

Prince-Artas ned 7.4.2013 11:51
tommy2103 kaže...

Ak još ko prati ovu temu,  peta sezona privedena kraju, sa dramatičnim završetkom.

Super završetak koji pridonosi i vodi na neki način prema kraju koji svi znamo.

Šeta sezona je u izradi, i trebala bi se početi prikazivati negdje na jesen. 

Inače mi je serija bila više manje super, dok je bilo nekih dosadnih epizoda koje nisu imale veze s ničim, al je svakako bilo predobrih borbi što se tiče Jedia, Sitha i sličnog te razrađenih detalja koji su mi bili zanimljivi.

 

Čini se da je 6. sezona otkazana i da će izbaciti samo par ekstra epizoda da vidimo što će se desiti s Ahsokom...

tommy2103 sri 10.4.2013 21:15

Da, čitao sam, kolko sam skužio 6. sezona je bila najavljena prije nek je Disney najavio da će snimati epizode 7, i da je zbog toga otkazana da se nešto ne spoila.

Nisam siguran na koji način bi to dvoje bilo povezano, Clone Wars se događa davno prije nek će biti epizode 7.

Al kažu da imaju novu priču u planu za Clone Wars, koja će biti nepovezana s bilo kojom radnjom koja je do sada bila prikazivana na tv-u, ja se nadam da će biti nešto iz Old Republic,

da malo vidimo kak je to izgledalo prije :)