Jelash13 čet 14.9.2023 14:56

Ovo je jako dobra lista, a pogotovo sam iznenađen što vidim THX 1138 gore. Nedovoljno cijenjen film.

Jesi gledao možda Silent Running? Za taj film nisam znao do prije par godina.

Mitohondri pet 15.9.2023 08:13
Jelash13 kaže...

Ovo je jako dobra lista, a pogotovo sam iznenađen što vidim THX 1138 gore. Nedovoljno cijenjen film.

Jesi gledao možda Silent Running? Za taj film nisam znao do prije par godina.

 

bacim pogled, hvala 

Tincha čet 19.10.2023 08:34

Scarface, Kum 1 (povremeno pogledam i preostala 2), Goodfellas, Heat, The Fight Club, Gladiator, The Shawshank redemption, American History X, The Intouchables (ovo mi je klasik za ono šugavo nedjeljno predvečerje)..

 

Moram u ovu priču ubaciti i seriju koja je po meni apsolutni klasik, lektira i začetnik mnogih trendova; Obitelj Soprano..obožavam tu stvar i redovito ju gledam.

Cansee pet 10.11.2023 14:45

mnoge od ovih navedenih i ja također gledam, pogotovo od Sergia Leonea vesterne, Gospodara prstenova, Tarantinove filmove, razne dobre komedije, tipa Office Space, Airplane, Naked Gun i slično, pa čak i Mrak film sam znao nekoliko puta pogledati razne nastavke.

 

Od serija na prvom mjestu Breaking bad koju sam pogledao 3 ili 4 puta, pa Sopranosi, i onda redovito sitcome tipa The Office, Prijatelji, Its always sunny in Philadelphia

 

Ali od filmova primjećujem da dosad nisu navedena dva koja se baš mogu gledati, prvi je Vuk s Wall Streeta, dakle to je film kojeg mogu gledati koliko god puta treba, i još moram navesti Superbad, legendarni film o odrastanju dva prijatelja.