Audio i video uređaji

Projektor sa dvb-t2 prijemnikom?

imba_kewl sri 20.3.2024 20:48

Pozdrav, zanima me postoji li projektor u koji se ušteka antena i on projicira zemaljske/satelitske programe na zid...

Dakle neću tv, hoću projektor na kućnoj anteni... Postoji li nešto takvo, kako se zove i gdje kupiti?

Cryogenic sri 20.3.2024 21:08
imba_kewl kaže...

Pozdrav, zanima me postoji li projektor u koji se ušteka antena i on projicira zemaljske/satelitske programe na zid...

Dakle neću tv, hoću projektor na kućnoj anteni... Postoji li nešto takvo, kako se zove i gdje kupiti?

 Možda ima na aliesxpressu, nisam čuo još, ali možeš spojit antenu u mali dvb t prijemnik pa spojit hdmi'em na projector. Ako baš ne nađeš sve u jednom.

Vavoom sri 20.3.2024 21:20
imba_kewl kaže...

Pozdrav, zanima me postoji li projektor u koji se ušteka antena i on projicira zemaljske/satelitske programe na zid...

Dakle neću tv, hoću projektor na kućnoj anteni... Postoji li nešto takvo, kako se zove i gdje kupiti?

 Imašovo, ali je upitna kvaliteta i tuner, a ostaje pitanje da li podržava osim T2 i HEVC.

 

 

Zbog toga, moja preporuka ti je uzeti neki polovan HD ili Full HD (a može i 4K ako nađeš) projektor sa eBaya, uz to i jedan Amiko Mirax ili ovaj Android Box sa T2 tunerom + neki dobar soundbar i uživaj, a ne ove srotexe za koje nikad ne znaš kad bu ošlo u vječna lovišta.

 

Evo prijedloga, mislim da ti ne gine cijena, ovaj Epson na drugoj slici ti je možda i najbolja opcija:

  

Nadam se da sam bar malo pomogao i dao ti koji savjet.