yaya23_08 pet 21.7.2023 14:15

Znaci stb za tv ne radi , tv ga ne prepoznaje, iskljucivala sam ga , resetirala nista, ima li netko slican problem nakon ovog nevremena, tehnicka podrska salje mi srevis za 5 dana!! katastrofa, mislim da cu otic od njih , vec par puta mijenjaju taj kaon..

Vavoom pet 21.7.2023 14:23
yaya23_08 kaže...

Znaci stb za tv ne radi , tv ga ne prepoznaje, iskljucivala sam ga , resetirala nista, ima li netko slican problem nakon ovog nevremena, tehnicka podrska salje mi srevis za 5 dana!! katastrofa, mislim da cu otic od njih , vec par puta mijenjaju taj kaon..

 Probaj neki drugi uređaj (DVD/Blu-Ray player, Android Box...) spojiti na TV, ili probaj spojiti prijemnik na neki drugi HDMI port na TV-u, pa ako taj drugi gadget daje sliku, onda je definitivno do Kaon prijemnika (pretpostavljam da je onaj stari VM-1200 u pitanju, ja ga još uvijek imam i od njega mi se kosa diže na glavi).

 

Ak ništ drugo, pokušaj ih užicati za novi Kaon (mislim na novi model KSTB4020), ako ne uspije, nemaš sreće onda

 

Inače ja sam imao sličan problem sa starim Kaonom i Marantzovim AVR-om, znači kada AVR prebacim na HDMI 4 na koji mi je spojen PS4 ili 3. port na koji mi je spojen BD player, te se onda na kraju vratim na HDMI 1 port gdje mi je spojen taj stari Kaon, javi No Signal. Mislio sam da je do prijemnika, ali sam probao sa drugim kablom, i sve radi, nema nestanka slike kada AVR vratim sa bilo kojeg ulaza na HDMI 1, znači da je kabl bio problem i da je kod tebe isti možda problem.

 

60nine pet 21.7.2023 15:31
yaya23_08 kaže...

radi android box da to je kaon 1200, znaci ima noviji uredjaj, to cu trazit..isplati li se prec na t com?? sve drugo radi, stb opce ne javlja signal, nije kabel problem

 

imao sam (možda) sličan problem svojedobno kad bi se STB upalio, ali jednostavno nije mogao povuć kanale nikako (ostane na one 3 točkice u sredini na dnu, eventualno upali HRT1 nakon 100 godina)

zvao korisničku, zamjenili mi s istim STB-om u roku par dana bez problema (navodno se ovom nešto zeznulo oko kodova koje mora povuć za moj account da bi prepoznao pakete iz pretplate - laički rečeno)

 

nije bilo vezano za nikakva nevremena, jednostavno je prestao raditi jedan dan iza ponoći (samo se resetirao i nije se više mogao upaliti)