Internet

Amazon - pitanja i odgovori

deckard pet 5.4.2024 07:12
itomic009 kaže...

Ajd čekni samo onda pliz za grafu s linka? Piše Dispatches from Amazon i košta više od 50 eura :). Ja sam iz Osijeka i meni piše ovako kao sa slike.

Pa vidiš da je dodana i odmah oduzeta poštarina, znači nema je. Razlika u oglašenoj i konačnoj cijeni artikla dolazi od razlike u porezima (oduzmu njemačkih 19% i dodaju naših 25%).

Horned Reaer pon 15.4.2024 20:57

Kupio sam ram 48gb ddr5 kit corsair i nakon mjesec dana jedna plocica je otisla u klinac i napravio sam povrat.
Dobio sam naljepnicu koju sam naljepio na paket i odnio u postu, tamo sam predao ali nije mi dala nikakvu potvrdu djelatnica kaze nema potvrde.
Sad je vec proslo preko mjesec dana i na mom amazon accountu jos nema odobren povrat niti koliko vidim da su uopce dobili paket!
Sve mi to dugo traje a vrijednost je 236 eura sta da radim?

azzie pon 29.4.2024 18:49

Naručio sam jedno 3-4 narudžbe i sada bi to trebalo počet stizati pa me zanima koja dostavna služba dostavlja. Nije valjda HP jer će me zvati za svaki paket ako ću doci sam pokupiti a ako odbiješ onda kasni par dana.

Armor uto 30.4.2024 12:28

Ja sam si htel naručiti papučice za slušalice i galaxy buds fe i dodam karticu, potvrdim transakciju, platim - da bi mi za minutu došel mail "your payment has been declined" jer se adrese ne podudaraju...
Probal sam mijenjati nekaj al ne pomaže.
I nije mi niti uzelo novce.

Neki savjet?
Ovo mi je prva kupnja s Amazona.

deckard sri 1.5.2024 22:06
azzie kaže...

Naručio sam jedno 3-4 narudžbe i sada bi to trebalo počet stizati pa me zanima koja dostavna služba dostavlja. Nije valjda HP jer će me zvati za svaki paket ako ću doci sam pokupiti a ako odbiješ onda kasni par dana.

Meni je zadnje dvije narudžbe razbijene na po nekoliko paketa sve dostavio HP i to ekspresno brzo svega dan nakon što su stvari zaprimili u HR i bez ovih gluposti oko dolaska po paket. Varaždin. Ali sam čuo da to rade za neke dostave s nekih drugih trgovina.