Xiaomi

Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

T700 uto 29.12.2020 22:35

i ja na 12.0.03

Prije otključavanja bootloadera bio sam na ovom novijem,, nakon otključavanja sve je otišlo na tvornićke i vratilo mi se na prijašnu verziju. Noviji miui mi više ne nudi. 

 

Et_Tu_Brute? uto 12.1.2021 23:41

Itko popravljao ovaj mob? Davno mi staklo naciklo, nije smetalo, danas dok sam izlazio dok sam mob u ruci držao išao odgurnuti željezna vrata, i to napravio mobitelom, to je nježno bilo odgurivanje al izgleda da sam ga bas naslonio gdje je napuknut odavno bio i ekran je sad dead. Iznenadilo me vidin nešto blješti mislio notifikacije poludile, kad ono ekran mrtav haha...

Sad tražim kupit neki novi, preporuka? mi10t navodno nije amoled i nema 3mm sto mi je dealbreaker, što je dostojna zamjena a da ne potrošim pre veliku lovu. Xiaomi prednost radi nativnog snimanja poziva... I ako je netko popravljao zna cijene?

mzopg sri 13.1.2021 12:54
Et_Tu_Brute? kaže...

Itko popravljao ovaj mob? Davno mi staklo naciklo, nije smetalo, danas dok sam izlazio dok sam mob u ruci držao išao odgurnuti željezna vrata, i to napravio mobitelom, to je nježno bilo odgurivanje al izgleda da sam ga bas naslonio gdje je napuknut odavno bio i ekran je sad dead. Iznenadilo me vidin nešto blješti mislio notifikacije poludile, kad ono ekran mrtav haha...

Sad tražim kupit neki novi, preporuka? mi10t navodno nije amoled i nema 3mm sto mi je dealbreaker, što je dostojna zamjena a da ne potrošim pre veliku lovu. Xiaomi prednost radi nativnog snimanja poziva... I ako je netko popravljao zna cijene?

 Vidi koliko bi te došlo kod Bijelića, oni su ovlašteni servis i imaju ok cijene, ali mislim da ti to neće biti ispod 1200-1400kn.

 

Novi, preporuka za Poco F2 Pro, a možeš i pričekati nove Mi 11 modele, pa možda Mi 11 Lite bude zanimljiv.

 

domac5 kaže...

Jel još nekog iznenadilo ovo sranje na eu romu?

Samo odjednom jutros mi dođe obavijest ovakva, do sad sve normalno radilo 

 Otključan bootloader. Prolazi li ti SafetyNet provjeru?

domac5 sri 13.1.2021 18:29
mzopg kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Itko popravljao ovaj mob? Davno mi staklo naciklo, nije smetalo, danas dok sam izlazio dok sam mob u ruci držao išao odgurnuti željezna vrata, i to napravio mobitelom, to je nježno bilo odgurivanje al izgleda da sam ga bas naslonio gdje je napuknut odavno bio i ekran je sad dead. Iznenadilo me vidin nešto blješti mislio notifikacije poludile, kad ono ekran mrtav haha...

Sad tražim kupit neki novi, preporuka? mi10t navodno nije amoled i nema 3mm sto mi je dealbreaker, što je dostojna zamjena a da ne potrošim pre veliku lovu. Xiaomi prednost radi nativnog snimanja poziva... I ako je netko popravljao zna cijene?

 Vidi koliko bi te došlo kod Bijelića, oni su ovlašteni servis i imaju ok cijene, ali mislim da ti to neće biti ispod 1200-1400kn.

 

Novi, preporuka za Poco F2 Pro, a možeš i pričekati nove Mi 11 modele, pa možda Mi 11 Lite bude zanimljiv.

 

domac5 kaže...

Jel još nekog iznenadilo ovo sranje na eu romu?

Samo odjednom jutros mi dođe obavijest ovakva, do sad sve normalno radilo 

 Otključan bootloader. Prolazi li ti SafetyNet provjeru?

 Ne prolazi provjeru, cudno a znam da je prolazio prije mjesec dana kad sam rootao

mzopg sri 13.1.2021 19:00
domac5 kaže...

 Ne prolazi provjeru, cudno a znam da je prolazio prije mjesec dana kad sam rootao

 Vjerojatno je google opet nešto petljao oko safeneta. vidi malo što kaže ekipa na eu miui forumu.

mzopg pet 5.3.2021 16:51
Acoo11 kaže...
Zna li netko zasto je ova crta od svjetla,imam xiaomi mi note 10 god dana

 Koja crta? Garancija?

Aceruser kaže...

Imam burn in preko pola ekrana (ocrtana tipkovnica) plus mi je battery health na 70% i to sve u godini i nesto sitno. Malo razocaran moram bit iskren. 

 Garancija?

Ivan(4) uto 23.3.2021 10:22

U kom smislu? Ja sam prilično zadovoljan funkcionisanjem. Ne vidim nešto bugove, sve mi deluje prilično glatko, poruke i obaveštenja stižu, 6-7h SoT-a u dva dana, stock kamera sasvim ok, Google Camera takođe fino radi, bankarske aplikacije rade... Šta je super na ArrowOS-u?

Han uto 23.3.2021 14:34
Ivan(4) kaže...

Pih, a ja se baš nadao da će 12.5 stvarno biti zategnutiji i efikasniji od 12-ice. Je l' barem deluje kao da beta napreduje, da se popravljaju nedostaci?

 Ja bi rekao da je too heavy...korisio sam neko vrijeme beta Xiaomi.Eu rom i evo baš stavio ShapeShifter OS  na mob i za sada odlično! Generalno mi je MIUI odličan, bio sam se nekako navikao na njega i njegove mušice, ali opet s vremena na vrijeme volim isprobat/koristit neki čisti android rom. Na MIUI nisam imao nekih problema koji bi mi spriječili korištenje uređaja ili me odgovorili od Xiaomija, ili kao neke, natjerali da ih zamrzi i pljuje.

domac5 uto 23.3.2021 16:23
thebatman kaže...

Miui 12, a pogotovo 12.5 kojeg testiram su teško sranje. 

Kasne obavjesti, zapinju animacije, otisak prsta malo hoce malo nece. 

ArrowOS je space shuttle naspram MIUIa. 

 Ja imam cudni bug sa obavijestima.. Dobijem npr od ivane poruku na wap a od marka poruku u grupu na messengeru i kad povucem status bar pod messenger stavi ime ivana umjesto marko, sve se zbrkalo s tim miui 12 a nis nisam dobio, apsolutno nis ne vidim drukcije osim novih bugova a djeluje i sporiji

Coder256 uto 6.4.2021 20:42

Jel tko mijenjao ekran na ovom mobitelu? Vidim da imaju dvije opcije, ekran sa okvirom i sami ekran. Jel imate neke savjete koji uzet od ta dva i na sto jos treba pripaziti?

Takoder, koje ljepilo preporucujete za zalijepit zadnju stranicu mobitela?

Nocio ned 11.4.2021 08:29

Čitao sam, a čitam i dalje po grupama na telegramu da FP senzor prestaje raditi u većini slučajeva na zamjeni ekrana, stoga bi bilo navodno i njega dobro promijeniti. FP senzor radi na miui 10 i 11, ali na verzijama iznad staje s radom.

 

 

Nego ekipa, da li ima itko tko ne koristi maskicu koja dolazi sa mobitelom da mi ju proda?

maxy0 ned 11.4.2021 14:24
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi mob bas jaaako lagga. Bole me oci od skrolanja koliko zapinje, nista nije fluidno. Ne znam jel sam ga prenatrpao svim i svacim ili mi polako odumire

 evo vratio ga na tvorničke postavke.. naravno puno je bolje sada.. zanima me jel su maknuli onu gestu kada se hoces prebaciti u zadnje otvorenu aplikaciju povlacenjem back i zadržavanje? ne mogu ju naći uopće