Indestructible sub 25.6.2022 13:25
Streetpunk kaže...

Ako vas hebe to kaj Vanced ne radi na Xiaomi telefonima...

 

Skinite si Firefox za android i pod dodatcima za Firefox stavite uBlock Origin i YouTube High Definition i gledaš bez reklama i bez zaslona do mile volje!

 

na kojim xiaomi telefonima ne radi vanced?

 

vanced nije samo zbog ukidanja reklama, ima tu puno jos featurea zbog kojih se isticao.

Indestructible sub 25.6.2022 22:08
protest431 kaže...

Bilo je možda više YouTube experience rješenje ,ali ima li opće potrebe pokraj newpipe-a tražiti bilo što drugo?

 

ja furam vanced koliko god budem mogao

 

ne moze meni nista zamjeniti youtube kao prava nativna aplikacija

 

kad prestane raditi vanced, onda cu se prebaciti na premium, osim ako naravno ako se ne pojavi pravi nasljednik Vanceda.

pravi_covijek sub 25.6.2022 22:58
Huurux kaže...
Indestructible kaže...

super, sam ces se uvjeriti kako bolje radi na ovim custom romovima. gotovo pa savrseno.

volio bih da 12x ima jednako dobru podrsku na xda, pa bih eventualno na njega presao cisto zbog bolje kamere, mada me odbija iskreno velicina ekrna koja je 6.3 incha naspram 6.7 incha na F3 na koju sam se bas navikao i ne bih isao ni na ista manje.


btw obavezno javi utiske kroz koji dan.

 

 

Da sada je moj poco drugi telefon , skroz druga priča. 

Međutim , tu su i mane..bateriju pocuca 30 % brže te nažalost nema dual apps..to je bilo dosta handy kad koristim mob kao dual sim.

Ima li tko kakav savjet kako poduplati viber ?

 

Vjerujem da će sa updateom riješiti da baterija traje više . Svaki mjesec bude update? preko ota?

 

lp

 Za dual apps imas Shelter. Mozes poduplati bilo koju aplikaciju i odlicno radi i Open-Source je.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.typeblog.shelter&hl=en_GB&gl=US

čmrljo sri 6.7.2022 22:09

Pozdrav ekipa

Imam jedan problem s mobitelom više puta dnevno mu se pali izvješće o pogrešci. Traje već 2 tjedna nemam pojma kako sam ga upalio a još manje kako ga ugasiti. Zna netko neko riješenje?

Indestructible uto 12.7.2022 15:17
čmrljo kaže...

Pozdrav ekipa

Imam jedan problem s mobitelom više puta dnevno mu se pali izvješće o pogrešci. Traje već 2 tjedna nemam pojma kako sam ga upalio a još manje kako ga ugasiti. Zna netko neko riješenje?

 

koje izvjesce tacno?

protest431 uto 12.7.2022 18:27

Da li iz nekog razloga radiš ovo upisano u drugom načinu? 

 

https://c.mi.com/thread-3430629-1-0.html

 

Dakle, tapkaš u settings- about- po CPU? 

Pretpostavljam da ne...

 

Poprati ovaj drugi korak , https://notesread.com/submit-a-bug-report-to-xiaomi-how-to-disable/ 

 

čmrljo sri 14.9.2022 12:36

Pozdrav imam problem s ovim mobitelom .

Uglavnom stavio sam mobitel na punjenje bio mi je na 97% da bi nakon nekih 10min da ga uzmem baterija je pala na 91%. 

Baterija se uglavnom brzo troši više nego inače.

Bio sam ga ispraznio do kraja i ponovno napunio do 100% i resetirao mobitel ali bez ikakvog uspjeha.

čmrljo čet 15.9.2022 09:43

Pa nije normalno nema ni jednu aplikaciju ukljucenu u pozadini.

Na punjaču je bio umjesto da se puni baterija ona se prazni .

Pise da mi zdravlje baterije 92%.

Uglavnom već tjedan dana moram ga puniti tokom dana 2puta.

 

Indestructible čet 15.9.2022 18:59
čmrljo kaže...

Pa nije normalno nema ni jednu aplikaciju ukljucenu u pozadini.

Na punjaču je bio umjesto da se puni baterija ona se prazni .

Pise da mi zdravlje baterije 92%.

Uglavnom već tjedan dana moram ga puniti tokom dana 2puta.

 

 jesi li radio hard reset preko recoverija?

probaj flashati novi firmware preko mi flasha

čmrljo uto 24.1.2023 18:24

Pozdrav ekipa čini.  mi se da je mi mobitel na izdisaju uglavnom ne može mi pripoznati SIM kartice u mobitelu . Samo mi radi WiFi ništa više od toga. Više puta sam u restart mobitela uradio i zamjenio pozicije Sim kartica al ne pripoznaje.Zadnja opcija mi ga vratiti na tvorničke.