Xiaomi

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Cesare sub 22.8.2020 10:40

Ležim na boku telefon mi je iznad glave kao leteči tanjur,približavam uhu ekran se zacrni,odmičem od uha pali se ekran,dakle mobitel je u vodoravnom položaju 

Dakle kod poziva sve funkcionira 

gnomisa sub 22.8.2020 10:52
Cesare kaže...

Mobitel radi normalno prilikom poziva bez obzira u kojem se položaju nalazite,kako kod mene tako i kod kolege  

Na kakav primjerak ćete naletjeti,to je pitanje.

 Već je ranije objašnjeno da se to manifestira samo na nekim uređajima. Pa kome se kocka...i taj mob nema proximity senzor već to odrađuje softverski ali aljkavo..negdje radi negdje ne radi.

Smucek uto 15.9.2020 21:43

Bezveze, nista posebno. Proximity kod odlaznih poziva radi odlicno, ali kod dolaznih u 100% skucajeva kad se javim, ekran ostaje upaljen, ali moje rjesenje je da odmaknem par centimetara i vratim na uho, i onda se ugasi, nakon toga mogu kolko hocu odmicati i primicati i radi besprijekorno.

rocko9 pet 25.9.2020 15:23

Danas stigao 6/128 u bijeloj boji. Presao sam sa Pocophone F1 na Note 10 Lite i moram priznat da sam odusevljen koliko je mobitel dobar. Ovaj ekran i odaziv dodira je wow, valjda je ovo prvi put da kod Xiaomia imam takav neki premium osjecaj u ruci. Svakome bi ga preporucio i sto se tice ovih reklama nisam naisao jos na nitijednu, sve mi je na engleskom, mozda je do toga ( ili ga samo prekratko posjedujem ) ?

love2ml86 pet 25.9.2020 15:28
rocko9 kaže...

Danas stigao 6/128 u bijeloj boji. Presao sam sa Pocophone F1 na Note 10 Lite i moram priznat da sam odusevljen koliko je mobitel dobar. Ovaj ekran i odaziv dodira je wow, valjda je ovo prvi put da kod Xiaomia imam takav neki premium osjecaj u ruci. Svakome bi ga preporucio i sto se tice ovih reklama nisam naisao jos na nitijednu, sve mi je na engleskom, mozda je do toga ( ili ga samo prekratko posjedujem ) ?

Naravno kada si prešao iz budget serije u premium, a pojavljivati će ti se njihove reklame u nekim od njihovih aplikacija. Tipa kada nešto instaliraš skenira za sigurnost pa ti tamo bude reklama.

Luka123 pet 25.9.2020 15:43
rocko9 kaže...

Danas stigao 6/128 u bijeloj boji. Presao sam sa Pocophone F1 na Note 10 Lite i moram priznat da sam odusevljen koliko je mobitel dobar. Ovaj ekran i odaziv dodira je wow, valjda je ovo prvi put da kod Xiaomia imam takav neki premium osjecaj u ruci. Svakome bi ga preporucio i sto se tice ovih reklama nisam naisao jos na nitijednu, sve mi je na engleskom, mozda je do toga ( ili ga samo prekratko posjedujem ) ?

 Imam isti model. Bijeli jeli 

16OR ned 27.9.2020 12:45
Smucek kaže...

Da li vama mobitel "zapinje", tj kod scrollanja, npr kroz Google Play, sve je nekako sjeckavo, cak i saltanje po ekranima desno lijevo nekako sjecka.

meni se na mi9t sad pocelo desavat neko trzanje

i to nakon nekog od updejta security aplikacije

 

resetiram bude dobro cca 5 dana onda krene trzat, dosad to nikad nisam dozivio

 

opera mi isto trza, dok mi browser radi kao podmazan

lion002 uto 29.9.2020 11:52
Smucek kaže...
lion002 kaže...

..instaliraj Pixel Q - icon pack  / Smucek.

 S ovim moram i neki Launcher instalirati?

 

A upravo ovo se desava, npr Facebook radi besprijekorno, Tapatalk takodjer, scroll fluidan bez trzanja, dok npr GooglePlay i one Google vijesti na lijevom ekranu trzaju. Cudno zaista.

 ... ne trebaš. Ako ti ne pomogne uvijek možeš maknuti. Ja sam imao malo laga/sjeckanja kada skrolujem u aplikacijama i ovo mi je pomoglo i dan danas koristim/sve je fluidnije/problem riješen. I ja sam našao ovo riješenje na drugom forumu/lik takođe imao lag/sjeckanje i preporučio ovo gore navedeno. 

rocko9 sri 13.1.2021 11:21

Evo nakon nesto vise od tri mjeseca koristenja javlja mi se polagani lag kad izlazim iz jedne aplikacije u drugu. Kada resetiram mobitel opet radi brzo i fluidno te se nakon jednog dana opet pojavljuju sitni lagovi kod multitaskinga i kod izlaska i ulaska u aplikacije. Ima li neki fiks ili jednostavno cekat MIUI update i nadat se da ce se to sve sredit...