Xiaomi

Xiaomi 12T/12T Pro

mp3david sub 1.10.2022 11:23

Krenule su prednarudzbe za ova dva modela, prvo sam ih primjetio na instar informatici.

Cijena nenormalna, pa cu odmah usporediti sa proslogodisnjim:

11T - od 3799kn do 4299kn
12T - 4999kn (256gb)

11T Pro od 4899kn do 5299kn
12T Pro 6699kn (256gb)

Kao poklon se dobije mi vacum clianer lite vrijedan 1599kn kao...ali ja bi rađe da se daje bez poklona a da je cijena niža za taj usisavac.
Gledajuci koliko xiaomiju brzo pada cijena, nije vrijedno kupovine po ovim cijenama.

acmilan2 ned 4.12.2022 11:24
mp3david kaže...
Krenule su prednarudzbe za ova dva modela, prvo sam ih primjetio na instar informatici.

Cijena nenormalna, pa cu odmah usporediti sa proslogodisnjim:

11T - od 3799kn do 4299kn
12T - 4999kn (256gb)

11T Pro od 4899kn do 5299kn
12T Pro 6699kn (256gb)

Kao poklon se dobije mi vacum clianer lite vrijedan 1599kn kao...ali ja bi rađe da se daje bez poklona a da je cijena niža za taj usisavac.
Gledajuci koliko xiaomiju brzo pada cijena, nije vrijedno kupovine po ovim cijenama.

 2 mjeseca su prosla, cijena za 12T pro je 1000kn manja.

Znaci, na oglasnicima bi se mogli pronaci za nekih 4000-4500kn.

MasterOfDisaster ned 15.1.2023 02:28

Danas sam Xiaomi 12T Pro naručio u HT-u za smiješnih 2.300 kn uz tarifu Unlimited, što i dalje mislim da je smiješna cijena. Cijeli komplet mob + tarifa ću plaćati malo manje od 40€što mislim da je čisto ok cijena.

Čisto info ako si netko želi nabavit mob a može produžit tarifu nije loša opcija.

MasterOfDisaster pon 7.8.2023 07:36
ankotekot kaže...

kupujem novi mob do 500€ i ovaj mi je zapeo za oko.

 

MasterOfDisaster kako si zadovoljan uređajom nakon par mjeseci korištenja? Dvoumim se između njega i Motorole Edge 40, po cijeni su tu negdje

Već nekoliko godina koristim Xiaomi uređaje, ali obavezno sa MIUI eu verzijom, međutim ovaj zbog Mediatek procesora nema istu, a bojim se global roma zbog bloatweara i poznatih xiaomi pizdarija nakon svakog updatea...

 

 

 

Što se mene tiče meni je Xiaomi 12T Pro pun pogodak. Da se razumjemo ja sam ga preko operatera nabavio za 2.300 kn, pa je to bilo no brainer kupovina. Za sada sam prezadovoljan mobom, puni se za 20 - 25 min, ako je kompletno prazan (bolesno), baterija traje dan bez ikakvih problema, a ja podosta igram igre koje dobrano piju bateriju i nikada mi se nije desilo da nije izdržalo dan, a dva dana može izdržati bez problema ako se umjereno koristi. Kamera je prilično dobra, ali u mračnim (mislim ono podosta mračnom prostoru) zatvorenim prostorima slika postaje zrnata, tj. moraš se podosta potruditi da dobiješ ok sliku, dok mi je je to npr. Huawei P30 Pro odradio bez problema. Ja imam MIUI Global verziju na mobu i nemam nikakvih problema. Update-ovi dolaze relativno brzo, nema nikakvih pizdarija za sada, proximity senzor radi ok od prvog dana i tako.

Ja osobno ne bi nikada išao na Motorolu/Lenovo zbog njihovog izuzetnog lošeg support sustava nadogradnje OS-a. 

Ako uspoređuješ ta dva moba - LINK, vidiš da naravno 12T Pro ima jači proc i grafu i to skoro za duplo od Edge 40. Ako igraš igre ona nemaš šta razmišljati, ako ne, onda je na tebi odluka.

Sretno sa kupovinom.