Xiaomi

Redmi Note 12 serija

Miki_16 čet 16.11.2023 07:18

Pozdrav ekipa!

 

Ne znam gdje da postavim pitanje, ali evo ovdje cu..

 

Imam vec godinama Redmi seriju i uvijek sam bila koliko toliko zadavoljna, medutim evo vec dobra 3 mjeseca imam Xiaomi Redmi Note 12 5g i mobitel mi uzasno steka, zaslon se nece da okrene nazad, google Maps karta stalno se gubi Internet i jos puno toga..evo nikada nezadovoljnija..dode mi da ga o zid zalipim..ako ga odnesem u Media Markt gdje sam ga i kupila, ne vjerujem da ce mi ista napraviti na mobu..

 

Netko slicna iskustva? Sta mi je ciniti? Hvala!

16OR sub 18.11.2023 08:07
Miki_16 kaže...

Ne omogucuje mi novi Update tj ne nudi a u Njemackoj ne vjerujem da smijem ovako negdje drugdje to skinuti..

 11god na bug forumu i takvu glupost napises

Tvoj mob tvoj problem, pokušavam ti pomoc, a ti se vadis na njemačku 

NHF

Bojica uto 19.12.2023 09:10

Kupio mami redmi note 12 za BF skoro daba, ali kada sam kopirao podatke i slagao sve na novi model, primjetio sam da povremeno "iskoci reklama" od 5-10sec koristeci redmi.. jel to normalno za xiaomi mobitele ili nesto ozbiljno sa ovime nevalja?

Rocki uto 19.12.2023 15:10

Miki_16 - imam redmi note 12 5G pro, 6/128. Zašto se zaslon ne okreće može bit u postavkama. Ako gubi internet može biti kriva mreža tj ruter di se spajaš a samim time Google maps bez WiFi ne radi. Ili idi u mediamarkt i zamoli prodavača ako ti može naštimati to i to..... na mobu koji je kod njih kupljen, prihvatiti će to 99% njih. Nemoj ga baciti, šteta, pogotovo ako korisnik ne barata osnovama. Pitaj nekog tineđera/icu oni to rješavaju tip-top.