Brki1994 čet 28.4.2022 13:33

Ako si mobilni gamer onda će ti ovakav telefon biti dobar. Za prosječnog korisnika je preskupo i nepotrebno.

POCO bi trebao biti flagship killer i ponuditelj solidnih uređaja u srednjem rangu (niži srednji, viši srednji). Ovo je dizanje cijene i ulaženje u borbu s telefonima koji za iste novce nude nešto više. Pa čak i jeftiniji modeli poput F3 pružaju puno bolji omjer cijene i kvalitete. 

I sam sam čekao F4, ali sam vidio leakove u kojem smjeru idu i zgrabio F3. 

Zaključno mogu reći da je preskupo i neisplativo. Za iste novce dobiješ bolji telefon (a možda i izbjegneš ove Gen 1 serije koje imaju reputaciju kao "pećnice").

mp3david čet 28.4.2022 16:55

Mislim da je sada pitanje Realme GT 2 Pro ili Poco F4 GT.
Stime da je Poco vec u prodaji a Realme dolazi na kapaljku i slabo je dostupan.
Ajde cekam recenzije od Poca pa me bas zanima,ovaj Xiaomi me interesira cisto zato jer je gamerski orijentiran.

robogo pet 29.4.2022 11:06
mp3david kaže...
Mislim da je sada pitanje Realme GT 2 Pro ili Poco F4 GT.
Stime da je Poco vec u prodaji a Realme dolazi na kapaljku i slabo je dostupan.
Ajde cekam recenzije od Poca pa me bas zanima,ovaj Xiaomi me interesira cisto zato jer je gamerski orijentiran.

Samo da još padne cijena i GT2 Pro bez razmišljanja.

MUĆAK uto 7.6.2022 14:33
mp3david kaže...
I meni se cini. Gt 2 pro je cini se po svemu stvarno dobar uredaj.
Na mobileshopu ga ima ali mi je 128gb premalo.
Za iduci mob mi taman odgovara 12/256gb

Mobileshop.eu ima puno niže cijene nego drugi jel tamo pouzdana kupnja da nije neki zajeb .

60nine ned 25.9.2022 00:44

stigao danas F4 5G...

prvi dojmovi i više nego pozitivni, a pogotovo nakon prelaska sa Huawei Mate 20 lite koji me dobro služio zadnjih 2-3 godine i pogotovo za 3100 kn koliko je koštao F4...

i konačno opet povratak na Snapdragon 8xx kojeg sam zadnji put imao u vjernom LG G2 (koji btw i dan danas izgleda kao novi sa Lineage18.x gore, samo mu treba baterija nova, a korišten je i kao wifi kamera za PC zadnjih godinu dana dok mu ista nije crknula)

kad se malo bolje upoznam s F4, možda još kaj napišem :)