Windows

Windows 7 i gta 4?

W3ha uto 17.3.2009 21:13
djdomi kaže...
W3ha kaže...

Kako da pokrenem instalaciju windowsa ako mi je sad xp a da ne formatiram disk?

 moraš imat dvije particije i kada instaliraš odaberi onu na kojoj nije xp.
 a jel nikako nemogu samo prebaciti sa xp-a na 7cu
djdomi sri 18.3.2009 13:06
W3ha kaže...
djdomi kaže...
W3ha kaže...

Kako da pokrenem instalaciju windowsa ako mi je sad xp a da ne formatiram disk?

 moraš imat dvije particije i kada instaliraš odaberi onu na kojoj nije xp.
 a jel nikako nemogu samo prebaciti sa xp-a na 7cu
 možeš preko cd-a od xp-a formatirat particiju od xp-a, pa instalirat 7.
vice sri 18.11.2009 01:44
W3ha kaže...

Prvo pitanje je da li moze gta 4 da widnows 7

 

Drugo pitanje je : cuo sam da se na widows 7 nemogu iskljuciti automatski updatei, da li je istina

Naravno da mogu sam treba znat ,,samo ugasis update service ili odes u control panel i standarno kao i na visti i xp-u u seacuritiu ugasis :D

vice sri 18.11.2009 01:46
klimama kaže...

Automatski update se može isključiti, barem na buildu 7057.

Nema veze sa buildovima nema tu nikakve razlike svi su onii isti ,,tj imaju iste opcije :D

sam je razlika u aktivaciji :D

nabrijani55 uto 16.2.2010 19:44

ljudi spašavajte! instalirao sam si GTA 4 na win 7 i normalno da mi ne radi kako treba.4 put sam ga instalirao i 3 različita moda stavio i na visti sam ga prošao 2 put.  ali šta mi se dešava? kad romana  vozim odmah ispočetka, zapne mi slika svaki put kad želim skrenit sa tipkama d ili a a inače kad vrtim mišom sve bez problema radi. Imam dobru grafulju i ostalo ali neće i gotovo. izludio sam i neznam do ćega je. čak sam išao promijeniti cijelu tastaturu jel sam čak mislio da je do nje. nije normalno... šta da ja sad radim do čega to more biti???

tiger_35 uto 16.2.2010 21:53

još jedan savjet ako ti igrica radi dobro nemoj instalirati ništa od petcheva naravno samo prvi.......jer ako instaliraš petch 2 nečeš moci proci misiju koja ti se nalazi u internet kafeu......kada je pech 2 instaliran neda pristupiti racunalu u misiji da pošalješ mail........

mindstorm pon 22.2.2010 15:52

zašto ja nemogu to igrat na win 7, bez patcha šteka, koji god patch da stavim dobijem pri pokretanju: Fatal error 500 ili tako neki broj...

probao sam jedan po jedan svih pet patcheva i stalno Fatal Error dobijem

mesomeone sub 4.9.2010 17:37
lex de core kaže...

molim vas da  mi pomognete ! gta 4 mi stopa ne znam do cega je graficka mi je 512 mb ATI Radeon HD 4350 , RAM 2 Gb , procesor intel 1 core 2 procsora 3.0 megaherca ! i opet mi stopa ???????????? pomazitee

em ti je grafička preslaba em gta iv trži najmanje 4 jezgre... nova konfa ti je rješenje a tu prodaj

Kewin sub 12.3.2011 15:49
mesomeone kaže...
lex de core kaže...

molim vas da  mi pomognete ! gta 4 mi stopa ne znam do cega je graficka mi je 512 mb ATI Radeon HD 4350 , RAM 2 Gb , procesor intel 1 core 2 procsora 3.0 megaherca ! i opet mi stopa ???????????? pomazitee

em ti je grafička preslaba em gta iv trži najmanje 4 jezgre... nova konfa ti je rješenje a tu prodaj

Meni radi na dve jezgre od 2.66 ghz

Kewin sri 30.3.2011 06:43
lex de core kaže...

molim vas da  mi pomognete ! gta 4 mi stopa ne znam do cega je graficka mi je 512 mb ATI Radeon HD 4350 , RAM 2 Gb , procesor intel 1 core 2 procsora 3.0 megaherca ! i opet mi stopa ???????????? pomazitee

ja na svojoj konfi (konfa pod moj pc) mogu igrati gta4 uz nekakvih 25-30 fps-a  na nekakvih medium-high. Trebalo bi ti raditi bolje neg meni jel imas bolji proc ali stavi si jos 2gb rama.