andy0101 čet 15.10.2009 14:30

Što mislite o ovom siteu, koliko često ga posjećujete?

Koje igre su vam najbolje, koje vam se (ne) sviđaju, koja kategorija (žanr) vam je najdraža, koja igra vam je oduzela najviše živaca... Možete napraviti Top 5 ili Top 10 igara na Miniclipu.

 

Preporučujte, diskutirajte, komentirajte nove igre, hvalite se postignutim scoreovima. Ja ću se priključiti, još nisam odlučio koja je najbolja. Belji se

 

http://www.miniclip.com/games/en/

netko_namo sub 17.10.2009 16:35

Miniclip mi je najomiljeniji sajt za flash i shockwave igrice. Uglavnom, super sajt, ali oni samo imaju ekskluzive, koje samo oni imaju, koliko sam primijetio.

Top 5 Flash igrica:

  1. Commando (1)
  2. Final Ninja obje igre)
  3. Canyon Shooter
  4. Base Jumper
  5. Tank Attack

A još u zadnje vrijeme na Miniclipu dolaze super igre.

andy0101 ned 18.10.2009 03:58
netko_namo kaže...

Uglavnom, super sajt, ali oni samo imaju ekskluzive, koje samo oni imaju, koliko sam primijetio.

Misliš na Miniclip? Imaju i tuđe igre, ali ih izmjene i umetnu svoj logo u njih (vjerojatno sa dopuštenjem proizvođača). Dakle, Miniclip je nešto kao izdavač igara, ne proizvodi ih sve Miniclip. Primjeri:

On The Run se izvorno zove Runner i proizvođač je Officine Pixel.

Off The Rails, Skywire, Skywire 2 i još dosta njih je proizveo Nitrome.

Acid Factory je proizveo sam Miniclip.

 

Na glavnom izborniku uglavnom piše Copyright, po tome se zna.

 

 

Prešao sam igre Adventures of Bloo i Feed Me. U Skywireu 2 sam na zadnjem nivou.

PowerBeam uto 10.8.2010 10:11

Ja sam mjesece zivota ostavio na toj stranici, najbolja stranica za igre sigurno.

8 Ball Quick Fire Pool

To je po meni jedna od najboljih igara, a takodjer tu su i one 'glupe' ali zarazne kao sto je StuntDive, Balance i slicno. Mnogi forumi prave takmicenja u miniclip igrama, odredi se igra koja se ne moze prekucati i ko nabije najveci score - pobjednik, i tako razne igre :) Moglo bi to i ovdje? ;)

Marko :D ned 30.8.2015 15:59
papaoutai kaže...

Igram 8 Ball Pool preko Facebooka, jel zna netko jel mi može ostati taj profil i nekako se prebaciti ili na novi profil ili na Miniclip site, a da izbrišem ovaj Facebook koji imam?

Koliko mi je poznato, možeš samo napraviti novi račun i igrati preko njega.