mind_challenge ned 25.7.2010 17:35

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

 

edit: na gizmocu pise gore i lijevo skupa, ali na drugim stranicama pise samo lijevo

skank666 ned 25.7.2010 17:44
mind_challenge kaže...

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

lijevo+gore.... cool

mind_challenge ned 25.7.2010 17:50
skank666 kaže...
mind_challenge kaže...

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

lijevo+gore.... cool

  meni radi i samo sa lijevo, netreba gore

Mitch ned 25.7.2010 17:52
mind_challenge kaže...

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

nije lijevo, već gore i lijevo zajedno

Iron Man ned 25.7.2010 18:30

Evo i meni radi, samo treba brzo pritisnuti lijevo+gore i pojavi se zmijica u okviru videa koji se gleda. Zanimljivo, ali je bezveze, kako da se koncentrisem na gledanje videa i igranje zmije i to jos sve u jednom prozoru. Ne vidim bas smisao u ovome, osim da mozda namijenski odem na youtube da bih igrao zmije za sta postoje mnogo bolja rijesenja.